Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Melly.pro

no, jak se to veme. komedie to nebyla, protože jsem se zasmál tak jednou a nějak extra romantický to taky nebylo. Jennifer jako by nestárla, do tý doby, než ukáže ruce. Ale to stejně neutáhne film. Přijde mi, že myšlenka takto podaná spíš do dramatu, než komedie. Ve finále na tom nic moc vtipnýho nebylo. ()

cogi

Ze začátku klasický romantiko-veselý film (mezi jednou až dvěma hvězdičkama), ale od příchodu syna na scénu se ve filmu objevila taková jiskra. Klučina je prostě sympaták a spolu s otcem bylo příjemné se na ně dívat. Film nabral trošičku příjemnější atmosféru a i pointa filmu je hlubší. Škoda, toho začátku, bylo by i víc hvězdiček. Každopádně se nejedná o fillm zabírající se vztahem žena muž, ale muž syn a to se mi na tom líbilo :-) ()

cerbygerby

Od této komedie jsem dost očekával, už jen proto že tam hraje Jennifer Aniston, ale docela mě to sklamalo.. pomalý rozjezd kde se vše táhlo, že jsem si říkal že to snad ani nedokoukám, ale naštěstí se to postupem času dodbře rozehrávalo. V té druhé půlce to bylo ono, ale celkově to musím hodnotit jako průměr, takže jen 3* ()

MrGregor

Naprosto tuctová, nezábavná, nezajímavá, výhradně těmi nejhoršími romantickými scénkami nabitá slátanina s hereckými výkony rovny Ordinaci v růžové zahradě... nevím jak vy, ale já se tomuto filmu po příště velkou oklikou vyhnu ()

Torgal

Sto minút dlhý film a dokopy nič sa tam nestane (aspoň nič zaujímavé). Zo zápletky sa podarilo vymačkať len samé žánrové klišé a pitvoriacich sa hercov. Ale úprimne, vydolovať z tohto námetu niečo viac ako generickú romantiku (ehm) by bolo ťažké sústo aj pre ostrieľanejších tvorcov. 4+/10 ()

High.Hopes

Neskutečná nuda, navíc smíchaná se spoustou klišé. Tím největším klišé je samotná Jennifer Aniston (opět) v romantické komedii, která je pro mně nejpřeceňovanější herečkou současnosti, ani v jednom jediném filmu dosud nedokázala, že by uměla zahrát i něco jiného, než jen "tu ztřeštěnou holku". ()

IrisHelenka

Nevadilo by mi, že jde o další tuctovou americkou romantickou komedii, proti kterým povětšinou nic nemám, pokud se alespoň trochu bavím, jenomže nemůžu si pomoct, ten nápad je naprosto debilní. Film není ničím výjimečný, není nijak extra vtipný a ani srdceryvný a říkám si, proč se něco takového vůbec natáčí. ()

Petulka88

Tuhle nudnou rádoby romantiku nezachrání ani slušné herecké obsazení. Jennifer Aniston je sice pořád okouzlující, ale Jason Bateman je nesympatický, Juliette Lewis přehrává ve snaze zahrát největší blbku v historii filmu, Thomas Robinson je nepřirozený a o postavě Jeffa Goldbluma se dá říct jen jedno: trapas. No nic Jennifer, zase to nevyšlo, snad příště... ()

ZnalecH

Musím přiznat, že jsem od tohoto filmu čekal více. Říkal jsem si dva známí herci v hlavních rolích a žánrově mi to bylo také hodně blízké. Ale po shlédnutí jsem necítil spokojenost, jako většinou, když si podobné filmy pouštím, a to mě zklamalo. Asi jsem to měl podle hodnocení tušit, ale já jsem si říkal, že takové hodnocení většinou takovéto filmy mívají a šel jsem do toho. Úplná kravina to nebyla, hlavu a patu to mělo, ale neustálý pesimismus hlavní postavy mi to celé asi kazil. ()

mira.l

Kolik podobných filmů už jsem viděl?? myslím, že nejeden a myslím, že většinu z nich bych už asi nedokázal ani vyjmenovat. ()

Wolf

Nakumulovaná nuda do 101 minut. Nebýt sympatických herců, asi bych to ani nedokoukal a také jsem měl za to, že komedie by měla být zábavná, za celý film jsem se ani jednou nezasmál... smutné ()

merlik

Dobrá komedie s dobře vymyšlenou výchozí zápletkou. Výborná chemie mezi otcem a synem. Dobré herecké výkony. Dobrá zábava průměrné dokonalosti. ()