Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Frecklie

I když mám Jennifer Aniston strašně ráda a i když je krásná a milá, i když byl Thomas Robinson nejroztomilejší a i když i Wally byl sympaticky neurotickej, tak prostě nemůžu dát víc než 2*. Ne že bych z toho měla nějak zásadně strašný pocity, já z toho neměla vůbec žádný. Je to taková prázdná a ne moc vtipná komedie o ničem. Škoda. ()

Rendiss

Bavil jsem se pouze Batemanovou debilností. Film opravdu nijak nevyniká nad ostatními romatickými komedie/drama. Je to spíš taková příručka do světa debila, kterej nezvládne nic sám. Slabší průměr. ()

Prochy38

Stačilo malinko, aby se to u mě vyšvihlo do vyšších %. A to třeba hlubší smysl toho, proč se stalo to, o čem vlastně film je. Ale jinak jak J. Aniston tak J. Bateman výborní. Zábava dobrá, žádné trapné srajdy. J. Goldblum vynikající! Zasmál jsem se. Český dabing chci pochválit. P. Trávníček na to pořád má.... Spokojen, nenadchnut. ()

lareinna

Omnoho plnohodnotnejší a reálnejší film ako napr. Amoruv úlet.. Toto malo šmrnc a hlavne dej. Trochu som sa tomu bránila práve kvôli Jasonovi, ktorého veľmi nemusím, ale nakoniec až tak nevadil. Jennifer je v každom filme úplne rovnaká, čo sa týka jej hereckých výkonov, myslím, že nič iné zahrať asi ani nevie, ale napriek tomu patrí medzi moje obľúbené herečky. Bolo to celkom fajn a basta.. ()

Yardie

50%. Po docela slibném rozjezdu, kdy jsem se i párkrát zasmál u několika hlášek a situací se film přelil do naprosto nudné podívané. Vypadalo to ze začátku na docela obstojnou komedii, ale poté nastala přeměna v něco nepovedeného - resp. nebyla to komedie, ale drama také ne - takové o ničem, nijaké. Na drama to nemělo hloubku a na komedii vtip. Až na pár hlášek a mouder Jeffa Goldbluma to byla jedna velká nuda. Navíc ani příběh nebyl nijak propracován. Po celkem slibném začátku zklamání. Dost jsem se ke konci nudil. Howgh! ()

aLPaC

Asi bych nedal čtyři, ale Jason Bateman je sympaťák a Jennifer Aniston čím je starší, tím je hezčí. ()

Jaro_slav

"Džej-El" s Džej-Džím dělaj, co můžou - a zachráněj to. Neni to taková srágora, jak by se dalo čekat - má to nápad, má to pár celkem povedenejch scén a dokonce i Anistonová je snesitelná, takže si to i přes předvídatelnej (a vlastně povinnej) konec zaslouží padesátku, kterou já osobně povyšuju na silnější šedesátku kuli těm dvěma zachráncům. ()

Domec

Prijemna komedie s prijemnou Aniston a neurotickym Jasonem, kterej zvednul latku o hvezdicku vic. Nelze v tom hledat vic nez komedii, ktera pobavi a nezanecha po sobe prakticky nic. Zabava na hodinu a pul, proc ne? ()

lili6

Nic moc teda, nepřišlo mi to ani moc romantický, natož nějak komediální. Docela jsem se u toho nudila, ale na deštivé odpoledne adekvátní film... ()

cherita

Kdyby tam nebyli tak sympatičtí herci, řekla bych asi, že je to blbost. Jenomže oni tam jsou, takže... je to blbost se sympatickými herci:) ()

barteca

Shit ne switch. Ani komedie natož romantika! Ukázka dekandence naší doby v myšlení lidí , pokřivených vztazích, odstrašující příspěvek o egocentrismu. ()

Amper01

Od filmu jsem neočekával vůbec nic, protože filmy dnešní doby za to většinou nestojí... Dá se ale říct, že tento mne příjemně překvapil. To proto, že jsem se v hlavních rysech viděl v Batemanově roli... Pro lidi, kteří jsou typu Robinsonovy role Rolanda bude tento film nepochopitelný, nudný... Jednu hvězdičku srážím za některé zbytečné scény, které se snažily zkazit mi celkový požitek. ()