Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Květula

Pravdou je, že rozjezd byl pomalejší a taky by tam mohlo bejt míň zvratků (o DOST míň), ale v druhý půlce je to takovej zatracenej nářez, že tomu těch pět klidně dám. ()

baribal

První půl hodina je celkem fádní a musel jsem se trochu překonávat, tempo filmu se sice nijak nezvýšilo, ale díky mini rolím například larse ulricha mě film nějak chytil a pár zhuleneckých vtipů mě celkem pobavilo. Možná trochu škoda, že více hudby zde bylo na úkor humoru. V žánrů na prvním místě zůstává Superbad. A Russell Brand má stejné rysy jako Julianne Moore, nemohu si pomoci :D. ()

RasputincZ

Dostan ho tam je průměrná komedie ve stylu Hangover. Přes pomalý začátek se rozjíždí do solidní podívané, která vyvrcholí v Las Vegas, bohužel následně opět zábavnost klesá a závěrečné "prozření" a konzert je ubíjející. ()

SaNcHeZ_cz

Celkem vydařený spin-off, který zaujme a pobaví, ale trvalejší charakter jaký má jeho starší bratříček v tomhle snímku nevidím. ()

Rosana

Vtipná komedie o rozmazleném rockerovi a zodpovědném, sympatickém tlouštíkovi s nadlidským úkolem. Trochu jsem ho chápala, když si vzpomenu na svého šéfa ;-) Ale jinak průměrná komedie. ()

Alqarin

Po nulových očekáváních neskutečně našláplá parodie na hudební průmysl. Vynikající Brand (pro kterého je ale Snow jeho vrchol a teď by měl brzdit), fajn Hill a ultranaspeedovaný Puff Diddy + kopa prvotřídních hlášek = postup do mé komediální síně slávy. A teď si poslechněte novou pecku: "Gonna fuck this shit, gonna knock you bitch!" P.S.: Já žádnej text neznám, buším do bubnů a dělám africký xichty. P.P.S.: Německý doktoři léčili náckům haksny, aby mohli nasraně mašírovat! ()

mysiak

Chlpatá stena, nahláškovaný P. Diddy, sexy Rose Byrne a plačúci Lars Ulrich..zlomok z tejto geniálnej komédie ()

GodComplex

Po povedene Forgetting Sarah Marshall propad o minimalne 2 urovne dolu, coz zamrzi obzvlast diky pomerne dost nevyuzitemu lukrativnimu music showbiz prostredi i diky silne vyplytvanym pocetnym cameo rolim z rad hudebnich sasku. Problem #1 je tezce nesympaticka hlavni dvojice Jonah Hill/Russell Brand, na ktere pokud ma stat cely film, nemuze to dopadnout dobre, protoze oba me vylozene irituji uz od pohledu a pokud Russell Brand spusti, je to vazne silne na presdrzku. "Enter Sandman" 2/10 ()

ABLABLABLA

Nebýt Jonaha Hilla a Russella Branda byla by to jen prachobyčejná nudná trapná pakárna na 1*. S nima si to ty 3* zaslouží. Prostě taková vtipná komedie na příjemné odpoledne po obědě v pauze mezi učením. ()

kaylin

Mám rád Russella Branda a sedí mi v podstatě v jakékoli roli, i když v těch klidnějších, méně agresivních, ho mám přece jen trochu raději. To ale neznamená, že tady mi nesedl. Skvěle jsem se bavil, a i když je zápletka celkem jednoduchá a banální, tak se kolem ní děje docela dost zajímavého a zábavného. Sem tam je to trochu ohrané, ale pro mě zábavný film. ()

decouble

Ne že by to nebylo vtipné, ale Aldous Snow je více popíkový modýlek než rocková hvězda, moc fešný a opečovávaný na někoho s prázdnou duší, moc sympatický na někoho, kdo by měl být odepsaným feťákem. A takový je v podstatě celý film, někde mezi popem a rockem. ()

FilmFan24

Sex, drogy a...chlupatá zeď!!! Kousavá, vtipná a jako drogy sebedestruktivně se zničující komedie, které místy jak tuberákovi dochází dech!. Nevím kdo, ale někdo to po+ral! Asi soudruzi z NDR! Jak jinak pobrat to, že situace vyloženě k popukání se táhnou jak mrtvému s+aní! Stačilo trochu přistřihnout metráž a nebazírovat na každém záběru či sprostém slůvku. Ještě, že dvojka Hill a Brand šlape jak švýcarské hodinky a spousta známých tváří dělá křoví!!! Jinak by to byl tak leda průšvih k popukání!!! ()

dawe04

Zahraniční recenze tak lákaly, přitom není moc na co. Jako fanouška hudby mě ze začátku nadchl žebříček Billboard...a u toho to zůstalo. Jedná velká cesta na koncert plná alkoholu, sexu a drog. Fajn, ale neobjevilo se tu nic inovativního a největší podpásovka bylo Las Vegas. Tápání filmu nemohlo byt neonově rozsvíceno více. Pár slušných gagů, herci fajn (u Branda se střídá chuť mu dát přes držku a obdivovat jeho kreace) a několik odkazů na současnou hudební produkci potěšilo. Čekalo se ale víc, pane Apatowe. ()

Derek

prijemne prekvapenie. hilla prilis nemusim a brand mi tiez nijak extra vtipny nepripada (forget sarah marshall je podla mna dost precenena komedia), ale toto bola dost nesputana zabava s presnou kadenciou fuckovania a shitov v mnozstve ktore nazacne byt ubijajuce a nudne. niektore hlasky maju vazny nabeh na kultovost... ()

togaf

Taková průměrná komedie, která mi asi z hlavy brzy vymizí, ale bavila jsem se. Nekorektní hlášky a výborně napsaná postava Aldouse byly vítaným zpestřením. ()

halogenka

Výborná komedie nadupaná charismatem aktérů, která bohužel ztrácí tempo s přibývajícím moralizováním a hraním na citovou strunu. Je škoda, že si takové klišé tvůrci neodpustili, mohl to být mnohem větší nářez. No, a jinak je mi trošku líto, že Aldous doopravdy neexistuje, jeho písně a olizování rtů se mi vryly do srdíčka, stejně jako skvělé songy jeho ex. ()

grogodil

Russell Brand alias Aldus Snow - takto neodolateľne streštená, excentrická figúrka v hlavnej úlohe, doslova labužiaca si vo svojej absurdnosti a výstrednosti tu nebola snáď od čias Aliho G a Dereka Zoolandera. S druhým menovaným je táto posledná "apatowka" takisto asi jediný konkurencieschopný film pokiaľ ide o hustotu známych tvári showbiznisu v úsmevných cameoroličkách. Jediné, čo kazí tento alkoholom a drogami nasiaknutý trip plný popkultúrnych narážok (Kubrickova chodba rulezz). chytľavého hudobného doprovodu a občasných šplechov s naozaj kultovým nábehom, sú zbytočne opakujúce sa ubohé pokusy o buranský humor (neustále zvracajúci Jonah Hill a pod.) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru