poster

Láska přes internet

 • USA

  You've Got Mail

 • Slovensko

  Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Perfektní romantická komedie s perfektním ústředním duem a navíc s úžasně svižným, dynamickým a pohodovým soundtrackem(6.2.2005)

 • movie
  *****

  Tom Hanks a Meg Ryan podruhé (a bohužel asi naposled) v dokonalé romantické komedii v režii Nory Ephron.(30.8.2007)

 • castor
  ****

  Jak tohle asi dopadne? Samozřejmě přesně tak, jak se na romantickou komedii sluší a patří. On má doma hysterickou neurotičku, ona zase narcistu. Oba tak nějak čekají, až se budou moci vrhnout k počítači a napsat pár řádků jí/jemu. Aniž by tušili, že bydlí pár bloků od sebe a že je osud svede dohromady ještě trochu jinak. Ona je totiž majitelkou malebného knihkupectví s dětskými čtenářskými poklady, on je člen dravé podnikatelské rodiny, která otvírá obří prodejny knih. A zřejmě sežere i její krámek. Přes anonymní počítač jsou však stále těmi hrdličkami, které si rozumí, které o sobě sní a zdá se, že se zkusí poprvé potkat i osobně. Jenže nejprve se setkají coby dva závodní koně, kteří se drží své dráhy. Za staromódní romancí stojí Nora Ephron, nabízí sled vtipných a nápaditých scének, v případě prohlubování vztahu (i s mnohými překážkami) nicméně sledujeme spíš situační komedií než nějakou romantickou peckou. Vděčit za velký kus úspěchu může osvědčenému duu Hanks-Ryan. Zejména ona je ve své roli velmi příjemná, ač nikdy nebyla mou hereckou favoritkou. Za občasné jednání postav bych ale scénáristické sesterské duo vytahal za uši. Sympatický kus, který si za nějakých deset let zase docela rád zopakuju. 70%(20.12.2015)

 • Niktorius
  ****

  Nejhorším prvek tohoto filmu je pravděpodobně název. Jinak překvpaivě dobrá a zábavná romantická komedie. Jedna z mála, kterou můžu.(19.8.2007)

 • Jeanne
  *****

  Film vychází z běžného tématu - seznámení se dvou lidí přes Internet. To se stalo výchozí zápletkou téhle komedie. Samozřejmě, že si výborně rozumějí - ale jen přes Internet. V reálném světě by se totiž měli a priori odpuzovat. Kathleen má rozkošné knihkupectví Na růžku a Joe Fox ji hodlá zničit...! Filmem procházejí všechna roční období: krásný podzim v NY s dýněmi, zlatým listím... (mnohem lepší než vlastní Podzim v New Yorku!), Vánoce a přelom jara a léta. A právě u záhonu kosatců v parku se nakonec sejde Joe Fox a Kathleen Kelly. Osobně, tenhle záhon se mi pro film zdá víc typičtější než kopretiny, o kterých je stále řeč. K tomu skvěle přiřazené hudební motivy od Cranberries a mnoha dalších a jedna z nejlepších romantických komedií je tu!(15.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace