poster

Láska přes internet

 • USA

  You've Got Mail

 • Slovensko

  Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sašenka165
  ****

  Moc pěkný romanťák. Zajímavý nápad a úžasní herci dali dohromady vtipné a "roztomiloučké" dílko.(27.12.2007)

 • CheGuevara
  *****

  V tomhle krámku Nory Ephron se cítím vždy jako v pohodlném křesle u hřejícího krbu, kde sem tam praskne nějaké to polínko - nu, jednoduše jako doma. Každý detail snímku má svůj nekonečný půvab a bezmála každá druhá věta scénáře se hluboko zaryla do mé romantické duše (ať už je to motýl, kmotrovské variace nebo potah jménem "peníze"). Avšak já se ptám: Má tahle moje srdeční záležitost nějaké vady? Já vlastně odpověď slyšet nechci. Chci jen tuhle kosmickou otázku vyslat do prostoru. Takže, dobrou noc, milý Prostore. PS: Tak kouzelný New York nebyl ani u Woodyho Allena.(29.9.2007)

 • klerik
  ****

  O trochu uveriteľnejšie ako (moje obľúbené) BEZSENNÉ NOCI V SEATTLI, ale humor je trochu menej ostrí - aj keď o to inteligetnejší. Veľmi príjemá romantika...(9.1.2007)

 • Hal_Moore
  *****

  Láska přes internet, Po čem ženy touží a Lepší už to nebude. Mé nejoblíbenější "romantické" filmy. Láska přes internet je přeci jen ten nejoblíbenější. Je to způsobeno přesvědčivým komediálním herectvím Toma Hankse? Nebo krásou Meg Ryanové? Nebo snad perfektnímu písničkovému soundtracku? Anebo vším tím dohromady? To já nevím. Vím jen, že se na You've Got Mail podívám vždy, když poběží v televizi. V poslední době se takové romantické komedie netočí. Proč? To netuším. Doufám, že se to změní. Uvidíme...(27.2.2006)

 • WANDRWALL
  ***

  Dojáček. Inu takovéhle ženské jsou jen ve filmu.(30.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace