poster

Láska přes internet

 • USA

  You've Got Mail

 • Slovensko

  Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sonnery
  ****

  Vždycky, když to dávají, tak se uvelebim na gauči, zachumlám se do deky a na 115 minut se ze mě stane částečná žena(18.8.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Když se na internetu zakecají dva anonymní uživatelé, tak je v podstatě jistota, že jsou ze stejného města a že se dobře znají. Vždyť svět je tak malý a romantické komedie mohou být tak rozkošně naivní. To však neznamená, že bych se nedokázal pobavit přitom, když chlap nekompromisně bojuje o ženu sám se sebou, když žena mávne rukou nad tím, že ji ten sympaťák zruinoval a pro mne byl úplně nejlepší vysmátý rozchod Kathleen s Frankem. Takhle by to mělo chodit - žádný létající nábytek, wrestling a hrabiví právníci, ale civilizovaný odchod k lepším zítřkům. Už zase mám slzu štěstí v oku a to mi do něj ani nic nespadlo.(10.5.2014)

 • viperblade
  ****

  Na plné hodnocení je v tomto filmu na mne moc náhod.(28.12.2007)

 • swamp
  ****

  Jedna z těch více příjemných amerických romantických komedií na Vánoce. Není nad čím váhat..Tom Hanks a Meg Ryan jsou neodolatelní. :)(3.1.2008)

 • kleopatra
  *****

  ".......Tolik věcí mi připomíná něco, co jsem už četla, ale nemělo by to být opačně? Já vlastně odpověď slyšet nechci. Chci jen tuhle kosmickou otázku vyslat do prostoru. Takže, dobrou noc, milý Prostore". Po každé mě to pohladí, ty jejich poetické postřehy o moučném prachu, o motýlu, který si zaletěl do Bloomingdale´s koupit klobouk, o přátelských kopretinách, o Pýše a předsudku (a záběr na Hankse, jak u té knihy trpí) a po každé si řikám, jak pěkně se tu všechno, co je třeba ke zrodu dobrého filmu, sešlo.(28.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace