Tomik12345

Dá se říci, že si nevybavím ani jedinou vtipnou scénu. A to je u komedie asi docela špatné, nemyslíte?! Od takového sympatického obsazení, tedy alespoň co se mužské části týče, bych čekal přemíru vtipu, zábavy a lepší zápletku. ()

Langy10

Konečně jsem po dlouhé době viděl Adama Sandlera v super komedii - Machři. /žasná komedie, hodně dobrodružství. Už je to delší doba, co jsem se chystal k tomuto filmu, ale neměl jsem na to moc chuť, ale teď jsem zjistil, že jsem udělal chybu, protože tohle se Dennisovi Duganu opravdu moc povedlo. ()

bourec

Co sem tak sledoval filmografii D.Dugana,tak jen v jednom případě se v hodnocení vyšplhal nad tři hvězdy,a to ve filmu Když si Chuck bral larryho,jinak jen samej průměr.A i když Machři měli poměrně silnou první půlhodinku,tak zbytek filmu to srazil.Jo,docela sem se některejm slovním vtipům a narážkám jednotlivejch protagonistů týhle komedie silně řehtal,bylo tam i v celym filmu několik dobrejch scén,ale ve výsledku spíš zklamání.60%. ()

O´Neill

Parádní pětihvězdičková pecka! Super soundtrack,skvělí herci, a hlavně parádní námět. Prostě ideální letní, nyní vlastně podzimní odreágovačka. Podobná Pařbě ve Vegas, ne sice tak dobrá podívaná, ale přesto to bohatě na pět hvězd stačí, a jsem si jistý, že další shlédnutí to u mě udělá rovněž kultovku. EDIT Jak jsem předpokládal, reprojekce u mě vyvolala daleko lepší zážitek než první projekce v kině, a musím konstatovat, že MACHŘI jsou prostě nehorázně parádní komedie, která mě POTĚŠÍ, POVZBUDÍ a POBAVÍ vždy a všude. Hodnocení: 110% ()

Rodriguez

Velmi příjemná oddychovka. Po opravdu dlouhé odmlce v kategorii komedií jsem se od srdce zasmál (hlavně ve scéně s loďkou) :-D Adam Sandler u mě opět zabodoval. 90% ()

Streeper

Milá komedie, která každého vrátí do dětských let. Když koukáte na pětku super herců, jak tam vyvádí se svými dětmi a vzpomínají na své dětství, tak si také vzpomenete, jaké to bylo. Takže to stojí za to. Milý humor, nic nechutného ani trapného. Prostě průměrná komedie na večer. ()

Wladi.mir

Povedená rodinná komedie s Adamem Sandlerem, Rob Schneiderem a Chrisem Rockem. Tyto komiky vidím v komediích velice rád. Vždy kde hraje Adam Sandler je o zábavu postaráno a já se celou dobu filmu výborně bavil. Komedie tedy splnila mé očekávání a řadím ji mezi lepší kousky letošního roku. ()

bukowski83

U komedií je pro mě hodnoceni vždycky těžký, proto jsem to začal řešit velmi jednoduchým způsobem - kolikrát se od srdce nahlas zasměju nebo vybouchnu smíchy, tolik přidělených hvězdiček!Machři jsou velmi milá komedie s jednoduchým dějem, dobrým vtipem a sympatickým hereckým obsazením. ()

wohna

Jelikož jsem se nudil a hodlal nějak vyplnit čas, tak jsem sáhnul po této komedii. Nic jsem nečekal, měla to být pouze výplň času. Jenže po těch 100 minutách jsem si řekl, že to zas taková výplň nebyla. Pár scének z filmu stálo za to, celkově ten film není špatný. Jediný, co bych z filmu vymazal, je postava Roba Schneidera. Ten člověk mi je tak strašně nesympatický, to enní možný. Většina scén s nim za nic nestála, někdy byly dost odporný. ()

C0r0ner

Děj úplně o ničem, vtipy úplně o ničem. Proč ty tři hvězdičky? Tvůrci se očividně při natáčení královsky bavili a to, že mi to nepřišlo vtipné, ještě neznamená, že to nebylo celou dobu milé. K tomu jsem se ani minutu nenudil, což také považuji za polehčující okolnost. Dvojku ale nechci vidět ani za nic, to by asi dobře nedopadlo. 50% ()

Kempe

To je tak moc underrated komedie. Ten nápad, to zpracování, ty džouky a akcičky… já to marně hledám u těch nových snímků, u kterých se očekává, že se budeš až za břicho popadat. A je to jeden z těch filmů Sandlera, který je uvěřitelný, ale zároveň fantastický. U téhle srdcovky prostě musím být ve fanklubu ()

U_S_O

Neviem ale za tento rok to bude asi najlepšia komédia. Nespomínam si, že by som videl niečo pri čom by som sa toľko nasmial :) (90%) ()

gabin(a)

Tak dvě a půl hvězdy, ale buďmež milosrdní..... DVD puštěné jako náhražka ubohého čtvrtečního TV programu (yes, čumím večer často na bednu, pokud ovšem je na co:-)) pobavilo, neurazilo, vcelku to ušlo. Nemůžu si samozřejmě odpustit, že Francouzi filmy o kámoších umějí mnohem líp. A myslím, že u tohoto filmu by to bývalo šlo taky. ()

campix

Jsem docela rád, že jsem dal Adamu Sandlerovi a jeho partičce ještě jednu šanci. I když jsem v to moc nedoufal z Machrů se vyklubala ne úplně špatná komedie plná hlášek a nejen těch trapných a fekálních. Ty zde zaujímají to menší procento. Dohromady to pánům funguje vcelku obstojně. Protože vyrovnávají slabší místa v podobě Roba Schneidera na kterého už asi nedokážu najít kuráž podívat se v jeho filmu. Pohodička starých přátel při jejich návratu do dětských let. Sice byla jasné jak co bude. Extrémní poměry v rodinách, které se během víkendu rádoby srdceryvně narovnají a teď jsou všichni šťastná rodinka. To Dennisu Duganovi nikdo nesežere ani žádné ceny nadá, ale obstojně se u Machrů pobaví. ()

pufina

Na zahnání nudy je to dobré. Jen se mi nelíbilo, jak strašně moc se snažili diváka rozesmát těmi blbými vtipy, které jsme viděli snad už stokrát ve všech podobných (a někdy i lepších) filmech. Musím říct, že 102 minut bylo opravdu dlouhých.. ()

Pajky3

Na sandlerovku mi tam přišlo překvapivě málo nechutnejch vtipů, i když se to tomu úplně nevyvarovalo. Tohle osazenstvo u mě vlastně dosáhlo maxima. Víc z toho vytřískat ani nešlo. Jinak je to průměrnej film, přesně takovej, u kterých si už za hodinu nepamatujete o čem byl. ()

Martrix

Sympaťákovi člověk odpustí ledasco a to nemusí být ani moc vtipný. No a tady jsou sympatičtí úplně všichni(výjma dětí). Takže lehce nadprůměrným fórkům se zasmějete, protože v podání tlupy komiků dostávají jakousi přidanou hodnotu (dokonce i ty blbé vtípky). Manželky jim zdatně sekundují(fuj, to zní sprostě, když je řeč o manželkách...), takže o zábavu je postaráno. A vůbec nevadí, že pointa filmu je tak ohavně pitomá a že to celé ke konci sklouzne k nechutně americkému kýči. Ono totiž jednou za čas nezaškodí, vyndat si tu osinu ze zadku a prostě se jen tak pobavit a třeba se i na chvíli svézt na té všeobjímající pozitivní energii, která průměrně zaprdlého evropana tak často dráždí. A třeba si i poctivě přiznat, že mít takové přátele a rodinu a zažít to, co se děje v tomhle filmu....by bylo bezva. A pokud si to přiznáte, tak by jste museli být pěkné hovado, aby jste tady právě to "přetažení" kritizovali. Machři jsou pohodová komedie, které chybí ke čtyřem hvězdám jen malinkatý kousíček. PS: šípová ruleta je cool ()

Juto

Tento film funguje z jediného dôvodu. Je to chémia a súdržnosť medzi piatimi hercami, ktorí sú skutočný kamaráti: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade a Rob Schneider. Príbeh a úprimne povedané dámy sú vo filme väčšinou nedôležité. Čím viac času môžu títo piati kamaráti stráviť spolu osamote, tým viac sa na tom zabávate. 6/10 ()