Ampi

Jsou moc staří, aby byli mladí a přiliš mladí duchem, aby byli staří. Co všechno se muže vyklubat, když se vypravíte na pohřeb svému trenérovi z dětství. Nevím proč, ale ten film mne pohladil na duši a to přijemně. ()

Jamal

Zasmál jsem se až až a tak to svůj účel splnilo, kombinace Sandler a Schneider mě stále neomrzel + spousta dalších jakož i Salma se zajímavým přízvukem. ()

chezush

Já tenhle film naprosto zbožňuji. Sandlera buď nenávidíte, nebo milujete. Já mám jeho humor ráda a tenhle film si můžu pustit kdykoliv, protože mě vždy rozesměje. ()

juta

To se tu zase dokázalo narvat spoustu skvělých herců a i díky nim jsem se příjemně bavil. Vše plyne takovým normálním tempem, parta kámošů se vydává strávit víkend v domě u jezera > klasika, ale přeci jen párkrát se tu objevily prvky bláznivé komedie, které nejvíce pobaví. No když se baví herci ve filmu, tak se většinou bavím i já. ()

Fiftis

Príjemne odsýpajúci príbeh. Po pár dňoch si budete tak maximálne pamätať, že bola o partičke chlapov v prírode na brehu jazera, no príjemný dojem vám určite zostane. A to možno aj po ďalšej projekcii na napríklad na DVD. ()

Shakers

Troška lepšia komédia a predovšetkým "dospelejšia" oproti niektorým.Herecké obsadenie je dosť dobré a dej tiež nieje špatný rovnako tak ani hudba.Ale nieje to ani žiadna šupa pri ktorej sa smejete celý film.Hlášky poslednú dobu už vychladli alebo nemajú ten správny náboj a bohužiaľ toto je tiež ten prípad.Na nudný večer je to inak celkom fajn. 70% - 3* ()

lamps

Pro mě velké zklamání. Ani můj oblíbenec Adam Sandler nemohl nic vylepšit. Příběh totiž v podstatě nemá hlavu ani patu, nenajdeme tu žádné nečekané zvraty ani žádnou stěžejní myšlenku, podle které by scénárista čerpal další nápady, Mě to skutečně přišlo, jako kdyby si herci pořídili pěknejch pár sudů piva, vyrazili za dětskými radovánkami a přitom to všechno natáčeli na kameru. Prosně šílená ujetost, která nezná mezí a která ale bohužel trochu pozbyla dobrého a improvizovaného humoru. A bez něj ihned ztrácí jakákoli Sandlerova komedie své kouzlo. ()

Pepinec

Jak si představuju totální filmovej propadák? Tak, že si napíšu a zprodukuju film, obsadím se do hlavní role, za manželku si vyberu božskou Sa(l)mičku, a za 98 minut od ní dostanu jen jednu umaštěnou pusu na tvář. To bych teda musel bejt blb... ()

Boogeyman

Pro Sandlera a jedo dementní humor jsem měl vždycky slabost (lépe řečeno špetku pochopení), vždyť u Zohana jsem se válel smíchy, ale tam kde bojový kadeřník skóroval totalní absurdností, tam Machři cpou kecy o ztraceném mládí a síle ducha, aby se následně tlustá černoška usrala přec celou chatu. Fuck off, jeden z nejdebilnějších a nejtrapnějších a především nejnudnějších filmů od Sandlera a vůbec. ()

playboxguest

Co bylo v první půlce zábavné, je v té druhé už ohrané. Pestré obsazení, sem tam hlášky, co uhodí hřebíček na hlavičku, ale celé je to zabalené v podprůměrné, k trapnostem se schylující, dějové taškařici. Co se týče Sandlera (nebo Dugana?), který mě Zohanem na dlouhou dobu otrávil, pobavilo mě jeho letošní Zkus mě rozesmát o mnoho více. ()

Cappuccino

Na Sandlera vždy čakám s otvorenou náručou. Ani jeden z jeho výtvorov, ktorý som mal doposiaľ možnosť zhliadnuť (a že ich nebolo málo) nedostal menej než tri solídne hviezdy. Čo sa to s ním ku*va stalo?! __ Ak hľadám komédiu - chcem zábavu. Ak chcem zábavu - hľadám Sandlera. Ale v žiadnom prípade nehľadám rodinnú patlaninu, nech už je akokoľvek príjemne odsýpajúca. A tým presne Grown ups sú. __ Fičia, fičia, neťahajú sa ako slimáci, a počas toho všetkého vám veľká časť záležitostí príde roztomilá, ale..vtipy niesu vtipné, zábava nie je zábavou.. nemá to tú šťavu ako napríklad Zohan. __ Film do kina? Ó, preboha nie! Film na (ktorékoľvek) odpoludnie? Hell yeah.. ()

S.Quentin QUALE

Jelikož už mně není 10, tak jsem se moc nebavil. Jako největší joke mi přišlo Sandlerovo opíkaní slaniny na UV lapaču hmyzu, výbornej byl klasicky Rob Schneider a Steve Buscemi. Jinak se bohužel kvalitní herecké osazenstvo nevyhýbá trapnosti, za což já se červenám až na prdeli, když se musím v duchu zjebat za mrhání časem. Podívat se na to určitě dá, menší pedanti to možná i ocení, ale já s tímhle končím, o dvojce ani nekotólám. 55% ()

misterz

Veľmi príjemná oddychovka, bavilo ma to. Určite jedna z tých podarenejších komédií od Sandlera, aj keď je to možno aj tým, že sa tu zišiel komediálny výkvet a samé "hviezdy". Je tu veľa podarených hlášok a kopec srandy, čo je v tomto žánri to hlavné. Ostatné veci, ako napríklad slabší a jednoduchý dej, filmárske nedostatky a pod. nemá zmysel riešiť. ()

kingik

Mnoho komiků pro nic, ale to se v tomto případě nepotvrdilo. Adam Sandler svolal všechny svoje kamarády a elitní komiky do jedné komedie ze své produkční dílny. Sám se podílel na scénáři a na výsledku je to znát, ačkoliv je tu snaha o kultivovanější projev. Pětice kamarádů z dětství se po letech sejde na pohřbu trenéra basketbalu, který byl pro ně v dětství vzorem. A když se tak po letech všichni pěkně svorně sešli, nebylo by od věci strávit společně i s rodinami pohodový víkend v chatě u jezera, jejíž majitelem je vlivný filmový producent, kterého hraje Sandler. A přesně tohle je to pravé místo, kde zavzpomínat na staré zlaté časy, a vyřídit si po letech drobné resty v podobě odvetného zápasu v basketbale proti mužstvu, které tenkrát titul nezískalo. Nebyl by to Sandler, kdyby do svého projektu nezařadil dávku bizarních vtipů balancujících na hranici nevkusu. Rob Schneider tedy nutně musí mít za partnerku nepěknou babiznu, ale dvě z jeho tří dcer vypadají jako modelky, Maria Bello stačí nakojit svého čtyřletého syna i zraněného ptáčka, Kevin James močí z loďky do jezera, a hned na to "pustí" do bazénu v aquaparku, a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Jsou tady však i umírněné pasáže, jako třeba úvodní pohřeb, který ale není brán ve vážném duchu nebo drobný pokus o moralizování. Dohromady však z filmu sálá velmi uvolněná letní atmosféra, na které mají podíl vedle Sandlera také Salma Hayek v roli jeho manželky, již zmíněná Maria Bello, jejíž věk by jí nikdo nehádal, odvázaný Kevin James, zábavný Rob Schneider, ironický David Spade, vtipně komentující Chris Rock, Steve Buscemi ve vedlejší roli troubovitého chlapíka a v neposlední řadě režisér Dennis Dugan, velmi zdatně režírující tuhle posádku. Herci se na natáčení asi dobře bavili, a tahle dobrá nálada se z filmu přenesla i na mě. A nic na tom nemění, že scénář zaváněl improvizací. 100% ()

Payushka

Nevtipnost jen podtrhuje fakt, že téměř za každou hláškou se zbytek hereckého osazenstva zasměje. Ve stylu koukejte, jak se bavíme, jak nám to přijde legrační – zasmějte se taky! Tohle všechno musíte protrpět, až přijde konec, kde dostanete od filmu facku ve formě morálního ponaučení. Všichni se sejdou, začnou vyjmenovávat své chyby a jejich možná řešení. A pokradmu na vás mrkají, že byste se v některé z postav měli najít i vy, jakožto divák, který od nich určitě očekává radu do života. Fuj. ()

gilmore_girl

Curani do jezera, curani do bazenu, curani do skrine... tohle vazne nekomu prijde vtipne? Mozna kdyz se k tomu prida par kurich ok, je to vrchol chlapske zabavy. Tak si to uzijte, hosi, ale beze me! Vlastne nevim, proc se na tenhle druh filmu jeste zkousim divat, dopadne to vzdycky stejne - jeste dlouho se nemuzu zbavit znechuceneho vyrazu. ()

IQ Tiqe

Snaží se tvářit jako pohodová komedie, v něčem se jí to daří, v něčem ne. Herci jsou v pohodě, o sexy kočky ani známé tváže není nouze, od děje jsem zázraky nečekal, zato humoru se jaksi nedostává. Vzpomínám si na tři výborné scény, které mě dokonale rozesmály, jinak to byly spíš měnší úsměvy. A můj problém s tímhle filmem? Dlouhou dobu mi připadal trochu nemastný neslaný a vadily mi typicky americké nechutnosti za hranicí nevkusu. Ale až si na něj za pár let vzpomenu, budu si pamatovat asi jen ty 3 vydařené vtipy, takže zas tak zlý to nebylo. 50% ()

Jordan

ja viem - toto ani nie je film, ale rodinné dovolenkové video, ale ak by som sa pri každom rodinnom dovolenkovom videu bavil aspoň z polovice tak ako pri tomto... tak by bolo na svete veľa vtipných rodinných dovolenkových videí... ()