Caszidy

Hodně velká ptákovina, jenže pořád se v ní našel dostatečný počet scén, které byly dostatečně vtipné, aby Vás těch 98 minut udržely bdělé. Ve výsledku tedy Machři celkem solidně pobaví. Ale musím se připojit k dotazu "co v takovémhle filmu dělal Steve Buscemi?" ()

Tommassi3

"Tak jak se vám líbí Robbova manželka ??" - "Ta babka je krásná.. Vypadá jako já v paruce.." - "Jo, ale takhle jsi hezčí !!" - "Víte, jak Ben Franklin pouštěl toho draka a na jeho konec přivázal klíč ?? Byl od jejího bytu !!" ;) ()

BigDeal

Zápletka otrepaná a takmer nijaká, ale koho by to zaujímalo, keď sa pri tom tak dobre baví. Pätica komikov hádže jednu hlášku za druhou, strieda vtipné momenty (vystrelený šíp, pes bez hlasiviek) a užíva si celé natáčanie, čím vzniká neskutočne úžasná pohodová atmosféra. ()

Johny_fork

První polovina vynikající, jsem divák, který gagy typu šípová ruleta, či obtloustlý Kevin Smith se opře o bazén a ten rupne, umí ocenit hlasitým pubertálním smíchem. Celá herecká parta je vcelku sympatická a až na poslední půlhodinku, ve které film výrazně ztrácí tempo a stává se z něj rodinná agitka, se jedná o vcelku milou a místy i dost vtipnou buddy komedii. ()

Ouwen

Máme tu "Postradatelný" ve vtipném podání. Úžasný soundtrack, krásně prostředí, mohlo být víc vtipných scén, sem tam motivační rada do života, plno narážek, sympatická pětka, několik pěkných holek, film u kterého prostě musíte relaxovat. Nejlepší scéna je v tom kostele na začátku, když se tam Sandler s klukama smál a Schneider zpíval, jsem se málem pochcal smíchy! Rozhodně se těším na léto, zážitky z dětství si asi zopakuju. Nyní budu doufat, že kluci nebudou sedět u pc a skočí se mnou udělat bordel :D :) Těším se na dvojku. ()

moviesfan

Možná to bylo tím, že mi tenhle typ komedie momentálně sedl, nebo se prostě a jednoduše jednalo o zábavný film, který mě bavil. Musel jsem se smát během různých dialogů a scén. "Grown ups" mě pobavilo nenáročným dějem, což je také někdy potřeba. ()

corpsy

Klasická sandlerovka s príjemne vulgárnym humorom. Pre tých skoršie narodených to určite bude vydarená nostalgická spomienka, poprípade pripomienka na dnešné nažívanie. Zábavné. ()

Ajinka126

Pobavila jsem se.. i když pravda je, že občas jsem se (zejména ve společnosti Salmy) cítila trapně americky, ale i tak to neznehodnotilo tento film. Adam má velmi kvalitní komedie :) on si umí vybrat. Fakt pěkná rodinná komedie, ze které by si měli vzít někteří rodiče příklad:) ()

PauloZ

Velice průměrné a obyčejné. Herecká pětka je vybrána dobře, všechny je mám rád, ale tady nejsou zdaleka využiti a rozjetí, protože je doprovází manželky. I když věřím, že by to šlo i s manželkama natočit minimálně o hvězdu lépe. Film je v podstatě o ničem a jenom se tak přelévá z jedné scény ke druhé. Pro mě velké zklamání. Nejlepší na filmu jsou lokace (chata u vody je skvělá) a Steve Buscemi :) 2,5* ()

F.man

Opět Sandlerovka, u které jsem se překvapivě dobře bavil. Dokonce jsem v první polovině, ve které jednotlivý herci parádně hláškují, uvažoval i o čtyřech hvězdách. Paradoxně bych klidně tentokrát odsunul příběh a nechal téhle pětici klidně celý prostor 102 minut. Ať si blbnou, hláškují, užijí si víkend, stejně jako já... Pak totiž příjde na řadu klasický "sadlarovský" příběh s výchovnou tečkou nakonec, a tempo tak opadne, ale jako jednoduchá chuťovka k odlehčení náročných zimních dnů mi Machři sedli vážně skvěle. Hey Y, where's MCA? ()

pivo

Veľmi pohodová komédia, čakal som skôr blbosť. Skvelé hlášky a podpichovanie od začiatku do konca, našťastie málo samoúčelného fyzického humoru. Vidno, že sa tí chlapi poznajú, a nakrúcanie si určite užili. Prakticky všetky postavy v pohode, hoci bez starej černošky by som sa zaobišiel, ale čo už. Na večer s kamošmi ako stvorené. ()

spaceboyCZ

Kdo by cekal, ze se z podezrele (rozumej, infantilne lacine) vypadajici komedie stane neco, co divaka ohromne pobavi a pritom neurazi a neni vyrazne nechutna (no dobre, prdici mammá by tam byt nemusela), jak je posledni dobou zvykem. Adam Sandler je sice okoukany, nicmene se mi zde libil stejne jako za starych casu v Mr. Deedsovi nebo 50 x a stale poprve. A to se ceni :). K tomu si prictete exoticky prekrasnou Salmu Hayek (a ze ji to tady sakramentsky slusi) a plno vtipnych gagu a hlasek (ktere nejsou okoukane odjidnud) a vysledkem je pres hodinu a pul zabavy, u ktere nebudete litovat straveny cas. Bravo, necekal jsem, ze letos se jeste podobna komedie objevi. Rozhodne je to zabavnejsi nez Hot tub time machine. A tak jedine, co mi na filmu vadilo, byl maly prostor pro Chrise Rocka...zaslouzil by si mnohem vice :). ()

Kryton

Mé hodnocení je hodne subjektivní a založeno na pocitech při sledování. Než jsem si šoupl poslední "rodinnou" all star komedii, kde je velkým jménem Sandler (ani Rock mě neukecá), měl jsem náladu pod psa. Už od první minuty mi však Machři vyloudili úsměv na tváři a místy i cukání sválů alias smích. Na této komedii je vidět, že si to tam všichni užili jak na place tak ve filmu a má to díky skvělému výběru hudby letní nádech. Na co se připravit je fakt, že se zde budou řešit rodiny a životní prohry a že si tu a tam neodpustí tvůrci nějaký ten pšouk. Salma zde byla opravdu šuk! P.S.: Buscemi nebyl nikdy za většího idiota! ()

nirvana91

Ďalšia podarená komédia od Happy Madison v hlavnej úlohe so skvelým Adamom Sandlerom a spol (ako inak nesmel chýbať Rob Schneider). Preto ak neviete čo s časom, vrelo odporúčam. Ja som sa nenudila, nasmiala som sa až až a aj keď bolo jasné že na 5 hviezdičiek to tento film nevytiahne, s tými štyrmi sa nemá za čo hanbiť! :) ()

Seejey8

Z tohohle hereckého obsazení a příběhu se dalo vyždímat o hodně, o hodně víc. Kdyby se pan režisér aspoň trochu snažil, mohla z toho být hodně dobrá komedie, ale je to jen 102 minut rádoby dojemných řečí a vtipů, které bych čekal třeba u prciček 8 a ne v takovém filmu. Adama Sandlera mám rád a byl hlavním důvodem, proč jsem chtěl machry vidět. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale nebylo to zrovna mnohokrát a to u komedie není dobré znamení. Škoda, že nebyl plně využit potenciál komiků, když už se takhle sešli v jednom filmu. Dávám jednu hvězdu navíc za nesmírně půvabnou Selmu Hayek :) 60% ()