Anakin21

Opět se neshoduji s některým hodnocením filmů podle csfd.. tento film by si zasloužil přinejmenším červenou barvu.. ()

carAnthony

Hrozný režisér, dobré obsadenie........., film bez pointy, ide len o užívanie si pánov hercov z Happy Madison, pár naozaj vtipných scén, no ide iba o priemerný chill movie. Rockových zádelov bolo veľmi málo a celkovo tu hrá iba malú postavu. Z filmu sa dalo vyžmíkať oveľa viac. Napriek všetkým tým protikladom, je film neškodná zábava (aj keď, smiať sa moc nebudete), pri ktorej som sa odreagoval (mám slabosť pre Chill Movies, Chrisa Rocka a Adama Sandlera), takže za 3* //55%// ()

Jamall

Fakt netuším, co to bylo. Děj žádný. Komiků je zde přespříliš, aby to fungovalo. Povedený vtip k pohledání. ()

RoB23

Neohromí, ale ani nezklame. Škoda jen, že všichni nedostali stejný prostor, takový Chris Rock například. Za to David Spade ho měl dost, což mě vážně potěšilo. Sice pořád hraje jednu a tu samou roli, pokud znáte Rules of Engagement, tak víte o čem mluvím, ale já ho prostě můžu. Jenom díky němu dávám ***. ()

zazka

Podľa traileru to vyzeralo na skvelú zábavu, v skutočnosti to ale bola chabá zlátanina, ktorú sa snažili zakryť piatimi slušnými komikmi a prízvukom mexikánky Hayekovej. Väčšina filmu bola trápna a zvyšná -o chlp lepšia- menšina bola vlastne nasúkaná v trailery, takže o nič neprichádzate, keď si film nepozriete. Ako som si tu už všimla, nie som len ja toho názoru, že niektoré scény sa točili asi tak, že dáme hlavné postavy do kopy, oni už dačo vypotia a hádam to aj bude vtipné ("maze" a hlášky podobného typu). Jediné svetlé výnimky v tomto guláši tvorili zasádrovaný Steve Buscemi, hlášky mami Ronzoni a tzv. canadian guy scene, ktorá fičí aj na youtube. :D ()

Ruadek odpad!

Otravná " rádoby komedie " bez scénáře, prostá vypointovaných vtipů protože zde humor vlastně chybí. Nezasměju se úchylným narážkám, nepobaví mne tisíc variant jednoho šklebu. V tomto filmu hraje prostě ona silná parta amerických komiků současnosti ( komiků tohoto pokleslého žánru zábavy ) a je to dost smutné, dost trapné a opravdu jen pro silně nenáročného diváka, kterému ke štěstí stačí skutečně málo. Tento druh americké filmové produkce už zase velmi rád na X let zcela vynechám. ()

Pateyl

Až na ty sentimentální scény, kterých tam bylo moc, jsem se královsky bavil. Stejně jako u ostatních komedií s těmito pány. ()

Marian21

Príjemné herecké obsadenie, dobrý sandlerovský humor, príjemné prostredie, dievčatá v bikinách, voda. Mne sa to páčilo. ()

Holusacek

Občas jsem se u této komedie dobře bavil,ale místy to bylo trochu slabší nato že to byla komedie s opravdu dobrými komiky.Začátek byl trochu slabý ,ale pak se to vcelku rozjelo a byla to příjemná oddychovka.Dobrá scénka byla hra s vystřeleným šípem a jinak tak průměrně. =65% ()

Movie Maniak

Od tolika komiků v jednom filmu bych čekal o dost víc. Nemůžu říct, že bych se vůbec nebavil. Nebýt ale Salmy Hayek tak to bude jenom za dvě hvězdy ()

Ironhead

Prekvapive velmi vtipna komedie ikdyz mistama s ponekud carzy a mozna az feklanim humorem :o) Ale na dost mistech filmu sem se uprimne zasmal a o to u komedie preci jde v prvni rade ;o) ()

marrrrian

Sandlerove filmy majú vždy osobitý charakter a atmosféru. Majú svojský humor a samotný Sandler v nich predvádza tradičné (ne)herectvo. A tento film z rady nevybočuje. Skôr do nej zapadá. Zišli sa dobrí herci, ktorí chceli pobaviť seba i diváka a do sýtosti sa vybláznili. Neškodný príbeh Machrov už zo svojej podstaty znemožňuje, aby človeka príjemne nenaladil. Okrem hlavnej partie sú kvalitne obsadené aj vedľajšie úlohy a vďaka tomu je celý čas v zábere niekto, kto udrží pozornosť. Mne film pripadá krásne letný, uvoľnený a pohodový. V tomto konkrétnom prípade sa Sandler a spol. postarali o to, že som film mal rád už po prvých upútavkach. Osobne si myslím, že film si zaslúži hodnotenie minimále 75% a ťažký boj za dosiahnutie tohto výsledku začínam tímto obhajovacím komentárom a piatimi hviezdami. ()

Enzo555

- a znova sa všetci silia a klaňajú Sandlerovi a pchajú sa mu do.., dokonca aj Steve Busccemi a Maya Rudolph. Jedna hniezdička za R.Schneidera, slnko môjho života ()