peproch

Fakt jsem se smála, a to se spíše  málokdy stává. Soubor vtipných scének a situací při reunionu čtyř bývalých spolužáků fakt chvílemi bylo dost dobrý a jen zřídka pitomý. Sejou se na pohřbu trnéra a pak na chatě u jezera traví prodloužený víkend s dětmi, partnerkami....nebo tak něco. A Salma Hayak byla hezká, pořád. ()

VSVB

Adam Sandler si do filmu přitáhl své kámoše, kteří by se bez jeho pomoci proslavili asi těžko (minimálně David Spade ne). Za mě to je skvělá komedie, kterou miluju a pouštím si ji furt dokola. Role hlavním protagonistům nesmírně sedly. Spade jako odporný sukničkář, Schneider jako úplný mimoň, Rock jako oběť domácího psychického násilí, James jako takový otloukánek a Sandler jako pán tvorstva. Mám podobné kamarády a až jednou spolu natočíme film, musíme ho pojmenovat Machři z Vysočiny. 5 hvězd. ()

Snehurka

Tento úžasný film je asi ten nejvtipnější, který jsem kdy viděla, a že jich bylo. Když jsem ho viděla poprvé, tak mě až bolelo břicho ze smíchu a i teď, když si ho pustím, tak se stále musím smát. Není jediná chvilka, která by se mi nelíbila. Je to jeden z filmů, u kterých si říkám, že by mohl být o hodně delší a přesto by mě pořád bavil. Líbí se mi, že tu nejsou ty hory trapných momentů při kterých je mi vždy trapně za všechny herce, a i když jich tam pár je, tak se to dá snést úplně v pohodě. ()