BradleyT odpad!

Jediny, co na tomhle bylo vtipneho je, ze si z nas reziser udelal srandu. Kdyz film postrada dej a komedie neni vtipna, nebo je proste trapna, tak je to u me odpad- netusil jsem,ze to udelam zrovna u oblibeneho Sandlera. ()

gefr

Machri me zpocatku moc nezaujmuli ale rekl jsem si ze je uz dokoukam a neprohloupil jsem. Co se zpocatku zdalo jako poflakovani party kamaradu prerostlo v uzasny film na ktery budu dlouho vzpominat. ()

Mikecat

Strašná nuda!!!!Dobrý námet,dobé herecké obsadenie,zle spracované......Partia bývalých basket.hráčov ide roztrúsiť popol svojho bývalého trénera aj s rodinami a snažia sa nahovoriť deti a na inú zábavu,ako telka a počítačové hry ()

Aywes

Prostě jen další extrémně americká rodinná komedie s nadprůměrným obsazením komiků.Nic víc nic míň. ()

elanista1

Film ktory nema ziadnu zapletku by mal aspon zabavat, bohuzial mna takyto humor malokedy rozosmeje, na jeden vtipny gag pripada asi desat trapnych. Druha hviezda len kvoli Salme Hayekovej. ()

Don Maty

Super :) ďalšia kravinka amerického typa, ktorá sa hrá na megaemotional story. A k tomu praštené ženy. Okej, v dobrej nálade sa všetko toto dá zhltnúť. Keby mám ale pri pozeraní náladu zlú, bolo by hodnotenie horšie. V prípade, že nemáte chuť vidieť sladké scény á la "step by step" tak to ani nepozerajte. Ďalšia debilná americká rodinná komédia, v ktorej sa ale človek celkom nasmeje. No skôr urazí ako poteší...2* ()

Marty_cz

Absolutně jsem nevěděl co to je a výsledek se mi velice líbil, docela jsem se pobavil i přesto, že film prakticky nemá děj ani zápletku. Ale na pobavení velmi dobrý film což si myslím, bylo hlavním účelem filmu. Což se autorům určitě povedlo. ()

lobo87

Príjemná oddychová komédia, ktorá sa však nevyhýba tradičným klišé a trápnostiam. Mám taký pocit, že nebyť hviezdneho obsadenia, film by spadol do podpriemeru... 65% ()

cguio

Když to poměřim s dvojkou, tak se nebojim srovnaní s Shawshankem, jo až tak, pohodová komedie, stačí vypustit z hlavy prdění a další projevy lidskeho těla, dá se to celkem v klidu. ()

PrincessB

Ne, ne, ne! Pořád kroutím hlavou nad tím, jak mohl takovýhle snímek vzniknout a jak do něj mohli uvrtat některé z "populárních" hvězd. Po tomhle si dám od amerických komedií pořááádně dlouhý oddych. ()

Neronius

Tyhle rodinné komedie mě vždy baví a tahle je z nich pro mě nejlepší:) nespočetně jsem tuhle komedii viděl a nikdy mě neomrzí. ()

AndrewNewman

Viem, že to absolútne nemá na 5 hviezd, ale ten humor Adama Sandlera mi skrátka sedí. A ešte viac mi sedí to skvelé herecké obsadenie na čele so stále sexi milfkou Salmou Hayek, sympatickým tučkom Kevinom Jamesom, bizarným Davidom Spadeom a hláškujúcim Chrisom Rockom. Dospeláci sú aspoň pre mňa filmom, na ktorý si vždy rád zaspomínam, či po prípade dám repete, takže to vysoké hodnotenie má svoje odôvodnenie. ()