Enzo555

- a znova sa všetci silia a klaňajú Sandlerovi a pchajú sa mu do.., dokonca aj Steve Busccemi a Maya Rudolph. Jedna hniezdička za R.Schneidera, slnko môjho života ()

kverula

Adam Sandler mě hodně mile překvapil ve filmu Zkus mě rozesmát. I dala jsem mu šanci i tentokrát a kupodivu ke zdejšímu nízkému hodnocení to nebyla taková katastrofa. Pár scének a dialogů (pokud se tomu tak dá říkat) jsem už slyšela a viděla tisíckrát, ale celkově jsem se spíš smála než protáčela oči. Jak může dopadnout společný víkend dávných přátel, kteří se sešli uctít památku basketbalovýho trenéra? Nenáročná komedie k posezení s přáteli, děti a manželky vítány. K obsazení: Salma Hayek jaksi mimo, Chris Rock zas mohl dostat větší prostor, ovšem Rob Schneider - perfektní. ()

nolme

Nekouká se na to špatně, ale je to taková další "slezina dobrých hereckých kámošů" jako u expendables a opět z toho nevzešlo nic extra... ()

Hellhajzl odpad!

Po nudném začátku, kdy všichni vzpomínají na to, jak spolu před lety blbnuli, jsem film s chutí vypnul a vrátil se k němu až po 2 měsících. Dojem byl stejný. U takových filmů už nejde mluvit o originalitě, tento typ je dost rozšířený a přesvědčil mě, že se už k podobným žánrům nebudu vracet. Jednu hvězdu Adamu Sandlerovi za dobré koše. ()

RomanBond007

Príjemný film na odreagovanie od ťažkej práce. Síce ma Sandler horšie aj lepšie filmy, tento film pokladám za lepšie čo vznilklo :D. Presný príklad toho, že muži dospejú len veľmi ťažko :D. Ale malo to v sebe trochu kúzla, známi herci (Rob Shneider - Sexi kosť, Zviera, Gigolo atď. ). 66 % tomuto filmu je v celku primerané, ale ja navyšujem na 85%!!! ()

klapqua

Buď prestávam mať zmysel pre humor, ale sú tie dnešné komédie ozaj odpadové. Hviezdu za Steva Buscemiho, ktorý mal ale zúfalo málo priestoru. ()

e_Sky

Celou dobu působí film tuctově, křečovitě a ani dobré obsazení tento snímek nevytáhně z průměru. Pár vtipných momentů se tam však najde...4/10 ()

Crowus

Já to neberu tak, že komedii u které se 100 minut bavím a směju, nejde dát 5 hvězd. Proč ne?? Prostě dobrá zábava. ()

Nyanka odpad!

Celý film jsem čekala, kdy se stane alespoň nějaké to americké typické klišé, v podobě peripetie a katarze či jiného dramatického výjevu, který je vždycky narvaný v jakékoliv komedii, a ono nic.... Celej film je jedno velký NIC. ()

Jayk19

Kdybych neviděl horší mělo by to odpad,další zbytečný a kýčový výtvor,zde v plejádě netrapnějších komiků dnešní doby, podávájící rádoby vtipné gagy.Jen málo se něco sem tam povedlo, zbytek samé trapné gagy.Sám Sandler se ve filmu snaží vypadat jako nejmenší blbec party.Jediný kdo mě v tom filmu neštval byla Salma..:) ()

vika.evil

Super komedie se skvělím obsazením,která potěší fanoušky Adama Sandlera..Super hlášky.Film se hodí na večery s přáteli.. ()

rytir1

Sly sestavuje Postradatelné a Adam Machry. Škoda, jen že těch dobrých vtipů tam není víc na úkor vážnosti, s tímhle obsazením by Adam měl klidně i na nějakou parodii typu těch Postradatelných v komedií. ()

david666

Překvapivě solidní komedie. Vůbec jsem od tohoto filmu nic nečekal a musím říct, že mě Sandler a spol. vtáhli do filmu. Dokonce mi nevadily ani ty klasicky přehnané rodinné hodnoty ()

gpx

Prázdné jako prázdnota v autorově hlavě, blbé jako jeho hovno a vtipné jako smrt poslední pandy. ()

PatrikP4

Zaráží mě nízké hodnocení. Nevím mě to teda nepříjde vůbec špatné. Je to podle mě hodně dobré. Člověk se doopravdy zasměje od srdce a z plných plic. Samozřejmě někdo některé typy humoru nesdílý s postavami, ale myslím že je tam tolik humoru že každej si tam najde to co hledá. Každopádně šípová ruleta zní zajímavě :D ()

Desmi odpad!

Producenti a scénáristé se asi úplně zbláznili. Větší nudu jsem u "Sandlerovek" ještě nezažil. Fakt nechápu co měl tenhle film komu přinést. ()

ondrach

Tak tohle se nepovedlo. Sázka na populární herce se nevyplatila. Vtípky (byly to vůbec vtípky) byly až nehezky trapné, herci se smáli sami sobě (?), přišlo mi to spíš, jakoby bylo natočeno opravdové setkání těchto hvězd a oni se snažili přetvařovat před kolegy a dělali ze sebe děsný vtipálky. Nuda, trapné, nechutné. Tohle už prosím ne! ()