Willi the W.

Musím říct, že jsem se na tenhle film hodně těšil a taky jsem od něho hodně očekával. Adama Sandlera a jeho partičku (Kevin James, Rob Schneider, atd...) mám rád a od kvalitního začátku, u kterého jsem se hodně zasmál to směřovalo pouze k hláškám k "pousmání." A byly chvíle, které mně prišly nudné, až trapné. Nicméně film mi nějak nevadil a byla to příjemná podívaná. Vzhledem k tomu, že znám se Sandlerem i lepší komedie. 60% ()

Toja34

Zase jsem se jednou spletla, nalítla jsem na srandovní ukázku v kině. Ale je to jen zase další Sandler v akci. Spousty fekálních fórů a také hodně zlomyslných. To nemám ráda, trpím s postiženými :))) ()

vyhnalek odpad!

Už jen sledování traileru byla bolestivá záležitost a měl jsem pocit, že mi při tom umírají mozkové buňky. Nastává se mi často, abych hlavním hrdinům ze srdce přál, aby po těch pádech a úrazech začali jeden po druhém umírat... ()

Marcey199

Větší blbost jsem už hodně dlouho neviděla. Hlášky ala třetí třída, trapnost kam se podíváte... Ani sympaťák Sandler to nezachrání. ()

Cool.Mila

Prjijemna rodinna oddychovka plna narazek, postuchovani a hlasek aneb "S tebou me bavi svet" po americku. Jednohubka, ktera sice nicim neprekvapi, ale zato urcite nezklame. ()

dogzila

Bože prečo sa zase vztyčovali zástavy??? Ak by sa vyhol rejžo Amíkovským klišé, kt. určite neboli smiešne ani ako pozadie, tak by som nemaaaal ... ešte teraz mi je zle:) Ale ostatok sa dal zaostal iba Buscemi musí byť v strašných sr.čkách keď hrá toto. A teda ešte výborná Salma, počuť ju v originále bola lahôdka. ()

JAzzeURo

Zase další čistokrevná Sandlerovka, postavená na stejných základech jako všechny předešlé. Neurazí - nenadchne. ()

Toro8

Ja to proste nechápem. Film bol vtipný , hviezdami natrepané herecké obsadenie obstálo na výbornu, a už dlho som sa pri žiadnom filme takto nezasmial. A zrazu sa prihlásim a vidím tu mizerných 66 %. Čo by ste ešte chceli? Malo to splniť účel ktorým bolo aby ste sa pobavili aby ste sa zasmiali, nemáte vtom hľadať nejakú skrytú myšlienku alebo byť ohúreny dejovou líniou. Pre mňa jednoznačne za 4* z kategórie komedie. ()

Slavusko

Uplne priemerna rodinna komedia, ktora by bez Adama Sandlera bola asi uplnymi prepadakom... Film ma ale peknu pointu, dej mohol byt ale ovela putavejsi... ()

macherano

Paradny film nedalo sa inak haluze na kazdom kroku ci vizualne alebo hovorove k tomu dobry herci dej akurat co sa my nestalo v kine asi trikrat padla opona aj bez tohto vsak film na sile kvality a smiechu nic neubral. ()

SULiik

Skvěle jsem se bavil! Začátek byl, pravda, trochu slabší, ale konec mě dostal až mi tekly slzy jak jsem se smál :) ()

spike.sg

Opět se překvapení nekonalo. V titulku je napsáno komedie, mě to jako komedie moc nepřišlo. Je to prostě odpočinkový film s lehkým nádechem humoru. Herecký výkony hodnotit nebudu, protože vlastně není co bych hodnotil. Herci se tam prostě vyblbli. Suma sumárum pokud hledáte u čeho byste se popadali smíchy, tak tady to nenajdete. Prostě relax. 50% ()

k.rakonos

Pro mě průměr, čekal jsem od Sandlera víc. Nebylo to špatné, ale jako rodinné komedii tomu něco ještě chybělo, více vtipu by neškodilo. ()

Daviidesek

No. Jedna z podarenejších sandleroviek. Ja ho nejak extra nemusím. Film je slušne vtipný. A ako vždy nie kvôli Sandlerovi. Mám pocit, že Adam sa s zameraním na komédie minul. 95% humoru musia obstarať iné postavy. Nielen tu vo všetkých jeho filmoch. V tomto filme ako vždy dobrý Rob Schneider aj s jeho s celou jeho "rodinkou". Pobaví aj Buscemi, Spade a celkové vtípky v rámci partie, ale aj rodín. Škoda, že si neodpustili ten americký humor (rozumej prdenie atd.). Ale zazlievat niekomu, ze robi americký humor v filme pre americké publikum? S mojím filtrom, keď to, čo ma baví si užívam a čo mi vadí ignorujem, to bola dobrá komédia. ()

AshMorgan

Když jsem viděl obsazení, čekal jsem úplně jiný koncert, ale tady mě tak moc nepobavil ani Sandler (tím hůř, že s Wolfem napsal scénář), ani Rock, které mám hodně rád. Pravé zklamání přišlo s Buscemim, nechápu z jakých důvodů tuhle roli vzal (Peníze? Zábava s touhle tlupou komiků? Kdo ví...). Salma hayek mi alespoň trochu zvedla náladu, ale jak říkám, jen trochu. Ve výsledku, no...nasmál jsem se, ale čekal jsem od toho o hodně víc, takže tři hvězdy *** . A nebýt hlášky "Tati, co to má ta televize vzadu za bednu?" byly by to dvě. ()

Kowl3r odpad!

nehnevajte sa na mňa ale toto nieeee... stomíľovo predvídateľný scenár... za celý film som sa zasmial dvakrát... strašné moralistické kecy,(som otec od rodiny jedno pivo mi stačí) a staré nechutné fóry...(fekálne ftípky z tlstou babičkou) jediné načo sa tam dalo ako tak pozerať bola Salma, ale to už tiež nebude dlho trvať :.-( a že sa na túto zhovadilosť bez štipky filmárskej roboty dal nahovoriť Steve B. ma sklamalo najviac... ()