Deacon59

Velmi příjemná civilní komedie s několika hodně dobrými scénami (chladič, skluzavka, atd.) Hodně mě bavil Steve Buscemi a Rob Schneider. ()

anomaliana

Je pravda, že tam nemuseli dať všetkých tých hercov, lebo to budí dojem presýtenia ale je to typická komédia. Nesedela mi tam Salma Hayek. Vôbec. Inak som sa na tom filme dobre nasmiala. Ale viac krát by som to už nepozerala. ()

pan Spock

Trochu rozporuplný film. Místy slátanina, místy to ujde. Některé části i docela vtipné. Nikoho z hlavních mužských představitelů moc nemusím. Salma Hayek a Maria Bello mě bavili a Steve Buscemi byl kouzelnej. Ale mělo to spád a docela to uteklo. Takže dávám slušný průměr. ()

JerryPilsen

Průměrná komedie u které se potenciál rozplizl na množství "hlavních" postav.Každých 15 minut fór je taky málo.Bez pointy. ()

stenly.sz

Když jsem tenhle snímek zhlédnul poprvé, tak se mi vůbec nelíbil,ale pak se naskytla možnst,abych se podíval ještě jednou a nemohl jsem si ho vynachválit.Zaslouží si plné hodnocení a jediný důvod, proč má tak málo procent je, že ho spousta lidí vidělo jen jednou a podruhé už nechtějí tomuto bezva filmu dát šanci.. ()

may23

Po dlouhé době komedie, která v sobě nenese spoře oděné mladé holky a konverzace plné nadávek se sexuálním kontextem a je stále více než jen zábavná. Neříkám, že takové komedie nejsou dobré, ale tohle je prostě jiné a lepší. Setkání spoluhráčů po letech vyvolá mnoho zábavných okamžiků. A nakonec se ukáže, že i když každý žije v jiném světě, ve finále jsou všichni stejní jako před lety. Opravdu příjemná oddechovka. ()

soulless

Vynikající letní oddechovka, která mě příjemně překvapila. Parádní obsazení, nevtíravý humor, který baví od prvních minut a člověku hlavní postavy dostane tak nějak pod kůži. Bylo by to solidních 5* nebýt klasické zkoněnosti scénáristy, který na mě skrz postavy začal v posledních minutách chrlit kupu zbytečných morální a pseudoromantických hlášek, které filmu dle mého spíše uškodily. Závěrečný basketbal je cítit celý film a je pomyslnou třešničkou na dortu, nicméně ani zde si scénárista neodpustil morální vložku . Nicméně vřele doporučuji. 8/10 ()

JARDAHONDA

Machři : Komici na scéně - dalo by se říct. Typicky americké dílo, vtipné moderní hlášky 21 století. Přesto vše mě film pobavil, byl nenáročný v pěkné letním prostředí. Pár věcí bych určitě vytknul např. "nechutné a zvrhlé kojení " ale, každý film má muchy...závěrečné hodnocení mě neodradilo 85% ()

pikovyeso

to je taková ptákovina až mě to bavilo, fakt sem se ke konci pořát smál. Tenhle film asi ani neměl být něco víc prostě povedená rodinná komedie, a ještě aby ne při téhle hollywoodské komediální elitě ()

vadas

cakal som od toho podstatne viac, hlavne pri tom hereckom obsadeni. herci boli sympaticki, zo zaciatku sa na to dobre pozeralo, ale stale som cakal nejaku zapletku, ideu, proste nieco. do konca filmu to neprislo, den po zhliadnuti neviem prerozpravat obsah, lebo ten film ziadny nemal. sklamanie ()

kanidj

„Sandlerovka“ ako má byť. Celý dej je zasadený do stretnutia starej partie chalanov na pohrebe ich basketbalového trénera. Medzi časom sa s partie chalanov stala partia dospelých mužov s rodinami, s viac či menej čudnými návykmi a s problémami. Ale hlavne z humoru a infantilného správania nikdy nevyrástli a tak sa môže odohrať jeden super víkend, ktorý ich zblíži nielen medzi sebou ale hlavne so svojimi rodinami. Pravá americká komédia plná pekných scén, pekných žien, a skvelého humoru. A samozrejme nesmie chýbať ani zápas v Basketballe. U mňa rozhodne patrí táto komédia k tým, ktoré sa dajú pozerať kdekoľvek a kedykoľvek. Preto dávam štyri hviezdičky. ()

Inhoofer

Stallone má ve svém žánru EXPENDEABLES, tak Sandler má Machry. Taky tam hrají všichní top z daného žánru. Sandlerovská komedie s rodinným tematem, božskou Salmou Hayek a ostatními herci. Pěkné, milé, zábavné zaplnění nedělního odpolede. V televizi nedávají absolutně nic a než to, raději Machry. Film mě pobavil, zasmál jsem se hodněkrát,..hodně pěkné 3 hvězdy. ()

rychlik124

Naprosto tuctová komedie, která je ale velmi příjemná svým obsazením i scénářem. Na nic si nehraje a je naprosto ideální, když chce člověk prostě jen relaxovat! Jistě, že jich bylo natočeno už stovky, ale jsem rád, že jsem ji viděl a klidně se na ni podívám v budoucnu znovu! ()

WireOpt

Výborná komedie se Sandlerem v hlavní roli. Viděl jsem Machry už několikrát a pořád mě to baví i když se tam najdou slabší nebo trapné momenty. Vtip + herecké obsazení - slabší místa = * * * * ()