Prokop23

Jedna z mála americky stupidních komedií, kterou jsem schopen shlédnout i vícekrát. Dobré džouky, neskrývané vytěžování stereotypů a parádní scéna s vystřelováním šípu do slunce, které mě zavedla zpátky do mého dětství. U čehož mě trošku, ale opravdu jenom trošku, štve, že jsem nebyl dost rychlý a průbojný, abych onu lukostřeleckou scénu neprodal za velký peníz Holému či Bolavému Údu. Btw Nucky Thompson je ényml... „Was the field goal good?“ ()

stuj

Blbost. Ze začátku se to dalo, ale čím déle to běželo, tím to bylo slabší. Zasmál jsem se myslím 2x. Chtěl jsem dát slabé tři hvězdy, ale proč? Dvě jsou výstižnější. ()

Coumway

Salma Hayek stým jej s nobským výrazom je fakt odrádzajúca,ale za to Sneiderove akože dcéry stoja presne za 2 hviezdičky za každú znich jedna inak o ničom film. ()

ferdomravec

V porovnani so Sandlerovkami za poslednych 10 rokov pomerne slusna komedia. Avsak v porovnani s ostatnymi komediami iba premier kotry neurazi / resp. urazi ale viete ako to myslim :) / ale druhy krat si ju nepozriem. 60% ()

MirINDay

Ve fotbale občas platí, že když vedle sebe hrají dvě hvězdy z rozdílných klubů, nefunguje to. To se o filmu říct nemůže, tedy aspoň v komedii ne. Směsice mých oblíbených komiků v ne zas tak špatném scénáři. Humor, který není cizí snad žádné věkové kategorii. Za mě určitě ano. ()

yrik

Nejdřív jsem viděl dvojku, zdá se mi i lepší, ale gagy dobrý, zasmál jsem se, už ta dvojka mě dost překvapila, čekal jsem odpad... ()

Benoit

Od první minuty doslova lavina zábavy! Jediné čeho je mi nejvíc líto, je to že podobných filmů není víc. Osobně doufám, že někdy v životě prožiji s přáteli něco podobného. Parádní podívaná ze skvělými herci pro mě dělá jednu z nejlepších komedií, které jsem kdy viděl... ()

Majkowski

Proč mám takový pocit, že úplně na každý film s Adamem Sandlerem, ať už psal scénář nebo ne, by se dala psát stále dokola jedna a ta samá recenze? Chabý děj, typický ohraný Sandlerovský humor založený především na trapných a ponižujících situacích a úderech do rozkroku. Nevím, jak vám, ale mě už takové filmy lezou krkem. Mimochodem, Adam Sandler a Rob Schneider v jednom filmu? Už jen tahle kombinace doslova řve: "Špatnej nápad, tohle nemůže dopadnout dobře!" Tihle dva jsou prostě příšerní herci, nemám je ani trochu rád a jejich kombinace je prostě takřka nesnesitelná, ale jak to tak vypadá, tak lidé z Hollywoodu na to zvysoka serou a jediné, co je zajímá, je profit, protože už ani nevím, po kolikáté se tihle dva spojili, aby mě opět donutili brečet utrpením při sledování daného filmu. (30%) ()

RozaF

Dialogy o ničem, prostě na vyplnění času. Ale na druhou stranu spousta vtipných hlášek a situací, kterým dal korunu fistulí mluvící svalovec a bábrdle, která když si sedne, vždycky něco rozsedne :-) ()

tompolicky

U mě druhá nejlepší americká Crazy komedie hned po Prci,prci.... U ní se má člověk pobavit a zasmát a ne přemýšlet nad originalitou scénáře či hereckými výkony a to se v mém případě dělo....a hodně. ()

Toombar

Co se toho týče tak jsem se bavil. Ale některé scénky jsou bohužel slabší. Ale sympatické postavy, Adam Sandler, Salám Hayek a další. 7/10 BAVIL JSEM SE. ALE NE U VŠECH SCÉN ()

sestki

Skvelá komédia! Ako keď nemám rád niekoho štýl humoru, tak sa na to predsa nebudem pozerať.. Nechápem niektoré hodnotenia :) ()

Kaylar

Komedie asi jak pro koho... zřejmě jsem nebyla cílovou skupinou nebo jsem nebyla v adekvátním naladění. Takže pro mě pouze infantilními a fekálními vtípky naplněný film, sázející na osvědčená klišé a nepřinášející nic, co by nešlo odhadnout. ()

Mirek.Soukup

Klasická americká komedie, která má sice pár dobrých vtipů, ale to je tak vše a to je žalostně málo. Celý děj směřoval jen k jednomu a to jak se dají všichni opět dohromady, což by se dalo natočit během 15. minut, zbytek filmu byl naprosto zbytečný ()

honza.kuzel

Celé dohromady to nějak jakžtakž funguje (jakože děj plus pár úsměvných momentů) do doby, než se na place objeví Steve Buscemi - nechápu co ho vedlo k tomu, na takovou roli kývnout a když už se tak stalo, tak proč nedostal trochu více trochu serióznějšího prostoru. Možná si potřeboval odfrknout :D. ()

PORTER44

Komedie se zajímavým obsazením,ale ty humorný scény některé budiš ale naopak se tam našlo dost scén které už nejsou vtipné ale spíš přehrávaný, nechutný až trapný. ()

Pita99

Jedna z nejlepších klasických amerických komedií, kterou jsem za poslední roky viděla. Je to film pro celou rodinu se skvělým humorem, letní náladou a skvělým obsazením. Rozhodně to není film, na který budete koukat jen jednou. ()

ptady

Jsem mile překvapen. Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale je to docela vtipná rodinná komedie. A na USA produkci se to obešlo bez hloupých vulgarit. Dal jsem tak vysoké hodnocení možná i proto, že jsem předtím sledoval prci,prci prcičky na táboře a musel jsem to vypnout, jak to bylo blbé. ()