Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

Ejvi

Akce, zábava, vtip.. co více si přát? "Ani hnout, nebo zabiju sebe a pak ji".. :D Není to to pravé ořechové pro T.C., ale určitě jde o komedii, na kterou se budete vždy koukat rádi.. ()

Jannine

Normálně filmy s Tomem Cruisem nevyhledávam, ale musim přiznat, že tenhle stojí za to. Super komedie, kde zejména první třetina filmu je nabitá hláškama a vtipnýma scénama. Konec filmu je naopak trošku slabší. Některý počítačový triky (honička na motorce) jsou jako pěst na oko, fakt příšerný, ale asi jsem moc náročná :) Cruise s Cameron Diaz jsou sehraný, sluší jim to spolu. Ona je ve své roli správně střelená. A navíc hudba je výborná. ()

Jose...

Luxusní film! Kašlete na realitu, kašlete na klišé, vychutnejte si nekončící akci a buďte na sebe hrdí, že jste několikrát po sobě přesně odhadli, jak to asi bude dál... :) Bylo to skoro tak akčně-sexy jako Pan a Paní Smithovi, což je moje srdcovka, takže tady není co řešit ;) ()

insky

Štart a začiatok filmu ešte nebol najhorší, ale potom to išlo dole z kopca, čitateľný scenár, pokus o akčné scény pripomínajúcich štýl slabých odvarov od Mission Imp. (T.Cruise) resp. Charlieho Anjeli (C.Diaz).... asi títo dvaja chceli skĺbiť z oboch filmov niečo do jedného... tento pokus však nevyšiel ()

Alpha69

Tome, když už chceš hrát béčkové akční filmy, zůstaň si u Mission Impossible, tam máš aspoň nějakou úroveň a svoje stálé fanoušky. Tohle přece nemáš zapotřebí. A co se Cameron týče, ta mi vadí snad skoro ve všem, včetně Něco na té Mary je, což je ještě poměrně slušný film. Prostě proto, že je nejtypičtějším příkladem v angličtině tzv. "Blonde bimbo", neboli blonďaté blbky. ()

Snehulakcz

Pokud přicházíte k filmu bez jakéhokoliv očekávání, čeká vás příjemná a svižná akce, která ani chvilku nenudí. Točen je ve stylu špionských filmu z 90. Let a tak je k němu nutné i přistupovat. Nečekejte složitě se splétající několika úrovňoví příběh plný zvratů, takže na konci ani nevíte, čí jste. Děj je prostý a snad by se dalo říct i předvídatelný, ale to vůbec není na škodu a příběh tu je jen aby nějaký byl. Ten nás požene na cestu kolem světa a všude si užijeme trochu akce i legrace. Výborně zvolené ústřední duo, kdy Tom Cruise hraje Ethna Hunta z Mission impossible a Cameron Diaz si střihne střelenou blondýnku. Co mohu říci závěrem? V jednoduchosti je síla a proto se mi tento film tak líbí. ()

Emil69

Hodně akční a místy nenormálně přemrštěné, James Bond by mohl závidět v životě jsem neviděl takto neprůstřelnýho agenta. V jedný scéně tak vystřílí celý stadion a v další ho tam pomalu zmasí samostatnej agent. Takže na můj vkus trochu pitomé. Ostatní scény jako býci, roztřískaný auta, letadlo v pohodě ale kdyby decentně ubrali dal bych i 4 x * ()

Regig

Je to takový Mission Impossible a bourneovka v humornějším kabátku. Nebýt několika nudných pasáží dal bych 5.. ()

nemkatuli

Po pravdě řečeno jsem byla zvědavá jak dopadne spojení Diaz&Cruise a shlédnutí jsem plánovala spíš s jízlivými předsudky. Jaké bylo moje překvapení když jsem zjistila, že je to skvělá volba a já se báječně bavila. Je to nadsazený, ale zároveň příjemně prošpikované nadsázkou a že se za každou cenu křečovitě nedrží tématu 100% akčňárny a navíc to mezi Tomem a Cameron tak krásně jiskří:). ()

nicky.2000

Nesmírně se mi líbil nadhled, s jakým hlavní hrdina přecházel naivitu zločinem nepotřísněné hlavní hrdinky. Jako akční rozhodně ne, jako vtipné a zábavné... pro mě ano. ()

kreyson13

Pokud to měla být parodie, tak palec celkem nahoru. Jinak je to děs a běs. To co tam převádí Cruise, by nezvládl ani Spiderman s Arnoldem dohromady. Trošku mi to připomínalo Commando, jenže to byla klasika. Tohle je stokrát znova omílaná ptákovina o nesmrtelným agentovi a blondýně. ()

crow77

...tohle je přesně ten typ filmu na sobotní podvečer, označován komerční TV jako MEGA film, u kterého se dá skvěle podřimovat aniž by vám cokoli podstatného uteklo. ()

jancaD21

bohužel, ale tento film mě nezaujal. Tom Cruise se do této role vůbec nehodil..film spíše působil jako parodie na akční filmy. Neudržel ani moji pozornost. Prostě film, který vám může dělat kulisu při jiné činnosti;) ()

veronique22

Solidni oddechovka a typickej prumer - nenadchne, ale neurazi. Lehce me prekvapil kapanek se rozpadajici Tom Cruise, ale kdyz stoji profilem, neni to tak moc videt :-) 55% ()

ivour

Takhle to vypadá, když je film přeakčněný. Učiněný superhrdina. Něco jako spiderman zmutovaný s Bondem a Kobrou 11. ()

neo_ap

Příjemná oddychovka. Která vás netrápí zbytečně náročným dějem. Či složitými dialogy. Tom Cruise tu má do Ethana Hunta daleko. Působí až komicky a filmu to neprosívá. Naopak Cameron Diaz nezklamala. Je skvělá a okouzlující, jako vždy. 55/100 ()

Profík

Dobrá, možná lehce nadhodnocuju, ale trochu mě mrzí zdejší hodnocení. 64 je sakra málo. Je to jízda, která má skvělé akční scény a vtip. Možná to nedrží takové tempo až do konce a je tam pár i trochu trapných momentů, ale je to super zábava, která je 100x lepší než příbuzní Vrahouni, i když tam je zase hezčí hrdinka. 90%. ()

ewelyn_39

Když jsem to viděla poprvé, moc mě to nezaujalo, ale poté jsem to viděla s kamarádkou a ta u toho měla takový, kecy, že jsem se musela furt smát, takže jsme ani moc ten film nesledovaly..Pak jsem si ho pustila znova, a došlo mi, že je to něco úžasnýho. Kombinace mých dvou oblíbených herců - Tom Cruise a Cameron Diaz - to jenom zlepšuje. June: Co mám na sobě? Roy: Bikiny, jsme v tropech June: A jak jsem se do nich dostala? Roy: Umím rozebrat bombu v černočerný tmě jenom pomocí špendlíku a mentolky. Dokážu tě převlíknout, aniž bych se díval...Neříkám, že jsem se nedíval.. Nejlepší! :)) ()

bara1313

Néééé, film o tom, jak Tom Cruise neustále uspává Cameron Diaz ??? Pořád se ptám PROČ? PROČ se točí takový kraviny ???? Chybí tomu vtip, je to celkově nuda a nic, co by člověka zaujalo na tomto filmu opravdu není ... ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)