lili6

Asi největší blbost, kterou jsem za poslední dobu viděla. Nebýt alespoň těch pár vtipných hlášek, tak jdu snad k pokladně žádat o vrácení peněz. ()

MraMor

Nebolo to zasa až tak zlé, teda aspoň ja som sa extrémne nenudil oproti niektorým iným filmom, ktoré majú omnoho lepšie hodnotenie. ()

arcticsky

Přestože se děj točí kolem uřízlého kusu prdele, byl jsem tentokrát víceméně ušetřen kameňákovského fekálu. TŘIKRÁT SLÁVA !!!!! ()

naxicka

Chvíli jsem koketovala s myšlenkou 1 hvězdičky, ale nakonec se nějak ustálím na těch dvou.. Sice blbost, ale s neokoukaným Jaroslavem Šmídem a Adéla Gondíková v roli baletky mě opravdu upřímně pobavila:) Nehledě na tu "ztrátu" jedné z těch lepších "poloviček". Za to si ty 2 zaslouží...:D ()

Mortemiss odpad!

Taková kravina, kam na to chodí? Bězdějová a nudná stupidita, kterou natočil Troška, jak jinak. Budu držet palce i nadále, protože tenhle film jde ke dnu, jako ty předešlé. NUDA* , doporučuji shlédnout to v kómatu, jinak vás to nezaujme ;) ()

Hepy13

Z Troškovi tvorby se mi líbila jen trilogie "Slunce, seno..." a "Bota jménem Melichar", jinak ty jeho pohádky? Děs a hrůza. I přesto jsem čekal vtipnou komedii o doktorovi, z prostředí afriky. Kde nám Troška ukáže krásná zvířata, přírodu a hlavně připravý nějaký vtipný děj k zasmání. Jak já sem byl zklamán trapností tohoto filmu. S afrikou to má společného asi tak jako léto se sněhem. Pozor Spoiler!!! Doktor odjede do afriky na misy, tam ho kousne had do prdele, tak teda letí zpátky, v letadle se zamiluje do letušky. Zatímco jeho žena (zlatokopka) souloží s jeho kamarádem. Toť celý děj. Jediné co se mi líbilo byla Eva Holubová. Ta umí dobře zahrát i v takovéhle vykopávce. Vidět znovu to vážně nechci. ()

waits

Bylo to úplně blbé a absolutně nevtipné, ale kdo ví, jak na to, ten se zabaví. První třetinu jsem například uvažoval, jak je možné, že takovej moula žije s poměrně fešáckou paničku. To se roštíplo v okamžiku, kdy Šmíd předved svoji propracovanou postavu během kritického holení. Druhou třetinu jsem se marně těšil, že si Bebarová svlékne při svádění Langmajera podprsenku a třetí jsem měl radost, že už bude konec. Vždycky mi Troškovo vidění světa i představa humoru vadily, ale aspon jsem se někdy zasmál nebo si našel některého z herců, který nebyl katastrofou (zde Holubová nebo Langmajer). U tohohle hrocha tomu bylo ale opravdu na pováženou, vtip na mě téměř nevyskočil (veselá byla Gondíkové baletka) a míra nejapných dialogů byla přes míru. Navíc mi bylo trochu líto Švandrlíka, kterému byl film věnován. Jeho předlohu jsem nečet, ale dovedu si představit, že spolu s Nepraktovými kresbami a jeho typickým slohem to mohla být milá záležitost a la Kopyto a Mnouk. Ted hlavně aby Troška nezfilmoval Švandrlíkovu prvotinu Z chlévů i bulvárů, ze které by bezpochyby vymýtil lehkou odlehčenou satiru a neomylně by ji předělal na komunální zaprděné vtipkování. ()

blazir1

Žádné veledílo, ale oproti monstr-kokotinám(Kameňáky, babovřesky...) které Troška "umí", byl tohle takový obyčejný jednoduchý film na oddech. Čekal jsem horor co vypnu po 5 minutách a ono ne, celkem jsem se bavil. ()

petikacka

Paradoxně i když Troškovy filmy nemusím, tak tenhle film je docela vtipný a dá se na něj dívat i několikrát...Nic mi tady vlastně nevadí, herci jsou v poho, hlavně Langoš s Terezou fungují sqěle...No, tak není to žádná sračka...Za mě 75% ()

nonick1 odpad!

Trošku humoru ze Švadrlíkovy předlohy zcela pohřbilo filmové zpracování, na jehož sledování musí mít divák opravdu hroší kůži. ()

Chudobka odpad!

Zrovna včera jsem četla na Novinkách článek o panu Troškovi, jak se mu líbí v důchodu. A těch pochvalných komentářů pod článkem! Těch přívlastků - výborný, jedinečný, úžasný, nepřekonatelný... Jeho filmy jsou prý pravdivým  obrázkem  života na vesnici. Ani omylem, na vesnici jsem žila. Pan Troška je možná sympatický pán, ale k dobrému režisérovi má daleko. Bohužel. ()

TheTrox

Já si osobně myslím, že na české poměry je to slušný a průměrný film, nic extra strhující nečekejte, ale ani se nejedná o kdoví jako sračku, prostě příjemný film na deštivý večer ...Celkové hodnocení: 50% ()

xargos

Když se dívám okolo na nízká hodnocení, mám trochu pocit, že někteří reagovali na jméno autora jako býci na rudý hadr. Přiznávám, že bych asi na tento film do kina sám od sebe vůbec nešel... takže obdobná reakce:) Ale viděl jsem ho a docela se bavil a byl až překvapen, že Troška dovede po několika "komediích", které u mne totálně propadly, ještě natočit něco, co má laťku přece jen o kousek výš! Už jen za to překvapení 3* ()

Jenda.SG-1

Stručně řečeno, blbost, ale pobaví. Pokud od filmu nic moc nečekáte, pobaví vás + 1* za Alžbetu Stankovou, která byla pastvou pro oko... no co, netvrdím, že jsem nezaujatý a hodnotím jen film jako celek... ;-)) ()

El-Barto odpad!

Jak to skončilo, když doktoři dávali hromadně výpovědi a toho největšího vola to dohnalo až do Afriky, aby si finančně přilepšil. Bohužel u toho byl i Zdeněk Troška. Blbost na druhou. Celý je to neoriginální, nevtipné a všechny postavy jsou tak tragicky šablonovité, že jako scénárista bych se styděl. Ani jeden dobrý vtip za hodinu a půl, jestli si teda tvůrci mysleli, že říct v "komedii pro celou rodinu" devětkrát prdel, bude vtipné, tak se skláním. A tak si říkám, jestli neni ten nesmyslně a nevkusně poslepovaný Kameňák přeci jenom zábavnější? ()