JSYSMHJF odpad!

Byť svým způsobem uznávám tento žánr jako dílka alespoň pro zasmání, tak tady nenacházím ani to. Nejlepší byli snad ti hroši a hadi... ()

PORTER44

Hodně slabý průměr,pár momentů docela vtipných ale bylo jich málo.Přidávám hvězdu za herecké výkony kteří filmu trochu pomohli E.Holubová,J.Langmajer,B.Klepl. ()

benji66 odpad!

To už to naši komedianti opravdu nemají v těle kouska cti, že své jméno dají otisknout na plakáty něčeho tak nekonečně hloupého, trapného a nevkusného, jako je tenhle filmový blivajz? Musí mít opravdu kůži obyvatel zmíněného jezera, že po tom, co tenhle klenot proběhne televizí jsou ochotni vyjít na ulici bez paruky a obrovských černých brýlí. ()

Harakiros

Troška, Holubová, Klepl, neštěstí. Nechci dávat vyloženě odpad, ale tohle si víc, než jednu hvězdu nezaslouží. Prostě nejsem schopen uvěřit, že je vysokoškolsky vzdělaný lékař s praxí takový idiot, jako zde! Krom toho je posledních patnáct let přeholubováno a překleplováno. Troška od Slunce, seno, jahody nenatočil naprosto nic, co by stálo za řeč, snad kromě Kameňáku, který měl za úkol pobavit známými fórky ve stylu Ízera, což také splnil. A nakonec, četl jsem tu knihu od Švandrlíka a nebyla špatná, ale tohle bylo velmi mizerné zpracování. ()

zimi

To je taková trapárna až hrůza!!!!!!!!! Nechápu, jak tohle může někdo natočit, bych se hanbou propad, herci hrůza dej nic moc. No hlava mi to nebere, ostuda!!!! To když vidí někdo v zahraničí, tak si asi musí myslet, že nejsme normální!!!!! Jaroslav Šmíd by neměl hrát, protože to je otřes co tu předvádí a ta jeho sestra... No raději toho nechám prostě se tomu vyhněte a uděláte dobře! ()

baron518

Byť mám rád Troškův ujetý humor, tento jeho pokus o tzv. normální komedii mě neuspokojil. Hezké lokace, dobré výkony herců, ale humor takový nějaký nemastný neslaný. Jako zabití času dobrý, ale na rozdíl od Trilogií Sluce...stačí vidět jednou a dost. ()

checa odpad!

Občas zde postrádám kromě kategorie "odpad" ještě kategorii "největší debilita", do níž by spadal i tento film. O debilitách tohoto dílka nemá cenu psát, je to celkem dobře popsáno v mnoha zdejších komentářích. Z letargie přízemních rádobyvtipů puštěného filmu k domácím pracím mě vytrhly až zvuky amazonské džungle, tj. druhů žijících pouze na území Jižní Ameriky. Pro jistotu jsem se ještě podívala, zda se má snímek opravdu odehrávat v Africe a ono prý ano. Využití zvuků jiných druhů, které na daném území nežijí, mě u filmů nepřekvapuje, filmaři si totiž rádi pletou i druhy (viz Arabela - havran/krkavec) či samce se samicí (sovice sněžní v Harry Potterovi). Ale stejně mě to pravidelně naštve. To si zvukař, či kdo tam přidává zvuky, nemůže dát práci a dát tam zvuky africké fauny? Úplně vidím tu situaci. Zvukař si zde našel zvuky džungle, kotinga křiklavá tam tak pěkně křičela, tak si řekl: to tam dám, kdo to taky pozná, džungle jako džungle, že jóóó. Všude žijou vopice, hadi a hroši. Díky tomu si pak ale vážím filmařů, kteří kromě preciznosti svého díla z filmařského hlediska, si dávají pozor i na tyto "drobnosti". ()

Allica

Možná se mohlo zkusit udělat něco s tou dýlkou. Tři čtvrtě hodiny jsem se těšila až se bude v Africe a pak tam jsme v součtu asi jenom 15 minut a zbytek hodiny zase v Praze :D Ale je to pěkná, střelená komedie. ()

BH7

Na vzdory protiTroškovým předsudkům jsem si film docela užil. Jasně, není to nic kinematograficky vyčerpávajícího a právě proto mi to vyhovuje, můžu u filmu pěkně vypnout a moc nepřemýšlet. Děj do sebe pěkně zapadával a místy to bylo i vtipné. Jen těch uječených přehrávajících scén by mohlo bejt oravdu míň...nebo spíš žádná, jinak si připadám tak trošku v zoo. :) ()

mpet

Nejsem fanda novodobého českého filmu a už vůbec nemám v oblibě Troškovy blbosti z posledních let, ale toto musím říct, že se povedlo a velmi mě to pobavilo. Je pravda, že Troška jako obvykle vyskládal celý film na několika trapných vtipech, ale tentokrát mě to tolik nerozčilovalo jako v jeho jiných filmech. Čtyři hvězdy jsou možná až moc dobré hodnocení, ale po dlouhé době je to zase český film, který mě aspoň trochu zaujal a tak dávám asi o tu hvězdu víc než si zaslouží. ()

audrey.ley odpad!

Nemám nic proti Troškovi ani lidovému humoru, ale tohle byla nehorázná kosočtvercovina. I neherci z trilogie Slunce seno hrají přesvědčivěji než Šmíd, Gondíková a spol. ()