Luteka odpad!

Opravdu velká, ale VELKÁ kravina!!! Ze začátku jsem si myslela, že je to nějaký druh recese, sarkasmu či nadsázky, ale po půl hodině mi bylo jasné, že na něco tak geniálního jako je recese, by se tento film nezmohl. Naprosto nechápu režiséra Trošku, který dle mého netočí takovéhle sra*ky ... No prostě nikdy více! ()

jefff

Troška je opravdu jedinečný. V dobrém i ve zlém. Pustit se do materiálu jakým je humoristický román předního českého spisovatele Miloslava Švandrlíka, je čin vskutku odvážný, Don Quijotský. Vtip, kterým autor jedinečných dílek, jakým kupř. román Černí baroni je, je, dle mého, filmařsky neuchopitelný. A přiznejme si, že ač má Troška um lidi pobavit, technicky příliš talentu nepobral. A ten tu byl více než potřeba. Doktor od jezera hrochů, respektive jeho filmová podoba je plochá, bez hloubky a vcelku nevtipná. Ke všemu, sice neokoukaný, Jaroslav Šmíd hraje titulní roli opravdu děsně. ()

Lottr odpad!

Utrpení, utrpení, utrpení... Ještě mnohem horší než jsem čekal. Nemám rád Trošku a komedie bez nápadu, vtipu a přiběhu. Nuda, nuda, nuda... Možná mám předsudky vůči tomuto tipu komedie, ale když vidím, kam zapadá český film, musím se k tomuto vyjádřit. Nechápu ty kvanta lidí, co čekají celý rok, až se nám tahle paráda vyblije do televizí a pak o tom další měsíc plkají v práci. To národní IQ kleslo tak hluboko, že je zábavou pro půl národa v neděli večer tenhle nestrávený průjem?? Příběh naprosto o ničem pro značnou část dementního národu. A to jsem vlastenec... ()

fiLLthe3DD

Filmy Zdeňka Trošky jsem prozatím nikdy nehodnotil pod tři hvězdičky,avšak Doktora od jezera hrochů v lásce opravdu nemám. Scénář je stupidní,komediální scény taktéž a téměř všechny postavy jsou nesympatické. Jedna hvězdička za Holubovou a druhá za Bebarovou,alespoň ty jejich role stály za to...25% ()

LexBarker

Proti panu Troškovi vůbec nic nemám,jen se mi nelíbí jeho filmy...Nutí celkem dobré herce(Holubová,Navrátil)aby hráli jako ta nejhorší šmíra.Jeho film je zdlouhavý a nudný a ani se u něho moc nezasmějete.Hvězdičku dávám za Alžbětu Stankovou,jediné to pozitivum tohoto rádoby komediálního snímku. ()

Mr.Jackass

Prostě Troška co dodat...ale tentokrát se člověk mohl alespoň malilinko pobavit, i když děj je čitelný, postavy přehrávané a celé je to takové děravé a umělé. ()

The Viper odpad!

Tak na tuhle sračku jsem byl zatáhnut nedobrovolně do kina. Po příchodu domů sem si musel vymejt mozek čímkoliv méně odporným, protože něco tak příšernýho sem dlouho neviděl. Ještě teď oplakávám ty peníze za listek. Herci na přesdržku. ()

webhead odpad!

Neskutečná idiocie. Rozum mi zůstal stát nad tím, jak dneska dokážou lidi natočit tak strašný "film". ()

Reanimated

Homosexuál Troška a jeho světonázor: ženský jsou svině a chlap by měl zůstat sedět doma na prdeli a chladit si pupek orosenou desítkou. (jedna hvězda za velice sympatickou letušku) ()

harapag odpad!

Moje synonymum pro nesnesitelnost je Sagvan a v tomto filmu je hned několik sagvanů. Naprostá sračka, nemít televizi natvrdo ke zdi, tak letěla z okna. ()

gutshoter

Čekal jsem další Babovřesky, leč musím říct, že jsem mile překvapen. Dialogy mají svůj smysl a když si vezmu v potaz výtečnou Holubovou, milý konec a Troškovské přírodní scénérie, jak to umí jenom on, hodnocení mi vychází zcela jasně. Je evidentní, že hejtrů má Zdeněk požehnaně - viz 30%. ()

bari68

Keby som to mal povedať,resp.napísať na rovinu môj verdikt je, že to bola trápnosť.Bohužiaľ ani slušné herecké obsadenie nezachránilo film aspoň na slabší podpriemer.Keď je debilný a úbohý scenár a ani režisér si nevie rady, je zle.Pár krát som sa zasmial,pousmial ,ale to na žáner, ktorý si hovorí komédia je táto číslovka veľmi malá.Nechcem byť populistický,ale evidentne ľudia,ktorí tu hodnotia filmy evidentne vedia o čo ,,go,,.Navyše u mňa vládne smútok z toho,že posledné filmy pána Trošky sú viac než ostudné. ()

DavidS. odpad!

Peklo...Od první chvíle, kdy Eva Holubová otevře v šílené dikci té nejhorší pavlačové fůrie ústa...A jedná se přesně o ten typ lidí, kteří by v něčem podobném mohli najít zalíbení a snad i humor... ()