Tanulin odpad!

První fakt, je, že jsem do toho šla s tím, že to bude strašné, druhý fakt, že od Z.Trošky se bohužel ničeho nového nedočkáme a třetí fakt, že doba skvělé české komedie s inteligentním humorem (Vesničkomá středisková apod.) je nenávratně fuč....Jedině tak jsem to dokoukala do konce.Nechápu proč vyhodit miliony za něco tak strašného, nefungujícího a nezábavného.E.Holubová ani B.Klepl to neutáhli, protože nebylo zkrátka CO táhnout.J.Šmíd mě nezaujal jako herec vůbec.To, proč se film jmenuje jak se jmenuje, snad ani nemá cenu řešit,protože dát název dle jediné cesty, která skončí dřív než začne, je prostě stupidita. ()

M.O.B. odpad!

degenerace českého filmu, potažmo české kultury, i tímto majstrštykem klesla na úplně jinou úroveň, tam, kam bych ještě před lety věřil, že se snad klesnout ani nedá ()

Janinka73

Nedokážu pochopit, proč je tento film tolik zatracován a kritizován. Jenom proto, že ho natočil pan Troška? To je dost chabý argument. Já jsem byla nadšená, zasmála jsem se hned několikrát a od srdce. Což se mi v poslední době u českých komedií hned tak nestává. Dávám nejvyšší hodnocení - aby takových filmů bylo víc. A herecké výkony byly podle mého názoru také výborné. ()

zekon

No na Trošku to byl celkem slušný výkon, žádná trapárna jaké většinou plodí. Na druhou stranu nevím o tom žeby mistr Švandrlík napsal takovou sračku. Takže co s tím. Rozhodl koncert Evy Holubové, vzor nejodpornější tchýně co se dá asi najít, dobrý výkon Jiřího Langmajera a pár fórků. Jinak to nebyl žádný skvost. Nejtrapnější ale asi byla ta cílená reklama co šla celým filmem....jó časy kdy to pro sponzora byla čest je pryč, resp. Troškovi by ty love asi jinak nikdo nedal. Hudební motiv mě připomínal Kamarády, ale pak ta vsuvka z Mrazíka, to bylo asi nejlepší co se tam dalo najít. Oni ty dvě čůzy byly jak Marvuša s mamou. A jedna hvězda za mistra Švandrlíka. ()

Martan1994

Očekávala jsem mnohem víc, ale byla to hrůza, že jsem se do konce dívat nevydržela. Jedna hvězdička za pár vtipných momentů. ()

Prusovka odpad!

Tohle někdo (p. Troška) opravdu myslel vážně?????!!! :-( Dlouho jsem neusnula u tak ubohého, trapného, nudného a bezduchého filmu!!! A prý to měla být komedie, sem někde četla!!!!! :-) :-(((((( ()

Kacis814

NUDA... Polovina filmu, kterou jsem se zaťatými zuby vydržela sledovat byla hrozná. Raději si ani nechci představovat, co následovalo v té druhé. To byl Troškův hodně velký krok vedle. 10% ()

Eradin

Herecké výkony bych radši nehodnotil, až na pár lepších výkonů velká bída. Scénář musel někdo vypotit během léčby afrického úpalu, jinak si to nedokážu vysvětlit. A ano, uříznutá zadel prostě nemůže držet ani sama o sobě, natož hodinu nést takto špatný film. ()

Rewenge

Čekal jsem od tohoto filmu více... že to byla švanda a zábava... To si může myslet jen ubožák, který ocení jen "POŠTU PRO TEBE" Je to takový propadák, že to nesahá filmu Inception ani po kotníky... ()

leto.sk odpad!

Ten Troška sa zbláznil! Už Kamenák bola pekná prkotina, na ktorej sa môžete baviť len počas silvestrovskej noci v riadnom stave, ale tu prestrelil. A totálne. Taký hnoj ešte česká kinematografia nemá, a to sa v Čechách točí o dušu. Trápne od prvého momentu. A je to len horšie, no po scéne, kde si stupídne vyzerajúci doktor(toho zahral Šmíd presvedčivo) odreže kus riťi som to vypol. Pozerať to omylom v kine, idem sa hádať o vrátenie vstupného,,, GRC! ()

Mach666

Nenáročnej film , ktery nezklame ani nenadchne . Neni potřeba při něm moc přemejšlet taková komedie na všední večer. Nepřekvapující konec kterej se dal tušit skoro od začátku filmu. Nějaké vtipy na mě ale zapůsobily pro to za mě 50% ()

vlk++

Sice opožděně, ale přece jenom jsem se dostal k loňské komedii Zdeňka Trošky. Spousta známých tváří a dobře zahraných minirolí, šikovná letuška Alžběta Stanková, jejíž herecký výkon sice nepřesvědčí, ale pokoukání je to příjemné, dějově jednoduché, počet míst, na kterých se točilo by se asi dal spočítat na prstech jedné ruky, přesto se těch sto minut nudit nebudete. Dávám 3*, i když přemýšlím, za co je ta třetí... třeba za Adélku Gondíkovou :). (Fakt má takovou postavu?) ()

michalkop

Původně jsem chtěl psát o tom, jak je tento film příšerný, ale během rodinného sledování neznámého českého filmu, jsem názor mírně přehodnotil. Začátek Doktora od jezera hrochů je příšerný. *Proč se vůbec to jezero píše s malým "j". Má jít o vlastní jméno. Nicméně dost už z odboru Grammar Nazi a zpět k filmu. V celém filmu je patrné příšerné přehrávání herců. Být to myšleno jako parodie, tak to beru. Bohužel, Zdeněk Troška to myslí nejspíš smrtelně vážně. Ve filmu je plno laciného hospodského humoru s naprosto zbytečnými sprosťárnami. Na doktora štěká pes a on si hned drží pytel. V doktorovi jsem viděl i nejhorší milostnou scénu všech dob - jak se miluje Zuzana s kamarádem Čeňka, myslím Karlem. Něco tak špatně natočeného jsem ještě neviděl. Tady se dostáváme k dalšími bodu. Kvůli tomu velmi lacinému humoru, který do filmu ani nepasuje, jednotlivé scény působí jako poslepované skeče, co do sebe ani nezapadají. Je to škoda, scénář samotný měl potenciál. Kvůli tomu se na film dá i dívat, má spád, pár zajímavých nápadů. Holubová jako semetrika nemá chybu. Avšak to nemůže zvrátit špatné dialogy a naprostou předvídatelnost některých akcí. Nebojte, na konci se dočkáte Troškovského happyendu. ()

iwee23

Poněkud uťáplý doktor žijící s po penězi lačnící manželkou a příšernou tchyní, kterého nakonec zachrání anděl v podobě krásné a milé letušky...bože, opět Troškovy schematické postavičky bez psychologie, které jsou karikaturou na sebe sama. Kdybych věděla už před začátkem filmu, že jeho režisérem je Zdeněk Troška, asi bych se na něj vůbec nedívala...Na druhou stranu musím uznat, že v porovnání s Kameňákem je to na Trošku docela slušný film ()