poster

Modrý tygr

 • Slovensko

  Modrý tiger

 • Německo

  Der blaue Tiger

 • anglický

  The Blue Tiger

Rodinný / Komedie

Česko / Slovensko / Německo, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec

  Vzhledem k tomu,že jsem to nedokoukal kvůli únavě,bez hodnocení.(10.11.2012)

 • hollci
  odpad!

  Slnko v sieti 2014 - 1 ocenenie: Najlepší výtvarný počin(29.8.2014)

 • D.Moore
  ***

  Je fajn vidět, že jsme ještě (byť s mezinárodní spoluprácí) schopní natočit film, na který se bez větší úhony mohou podívat malí i velcí. Jenže pozor - to, že jsme schopní, neznamená, že se nám to v případě Modrého tygra tak úplně podařilo. Sledovat ho sice lze, především díky senzačně hravé technické stránce a vynikajícím dětským hercům (a to myslím smrtelně vážně), ale nebýt dost zmateného scénáře, který z hravé fantazie postupem času udělá nezáživný zmatek, bylo by to ještě lepší. Když si představím, co by s takovým modrým tygrem proměňujícím celé město v džungli udělali pánové Macourek s Vorlíčkem či Lipským...(12.1.2014)

 • milka
  *

  Už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem měl pocit, že žiju v totálně jiné dimenzi či alespoň planetě, než tvůrci tohoto rádoby rodinného snímku. Proboha, co na tom mělo být pro děti? Ten modrý tygr, který se objevil snad až v poslední půl hodině filmu? A co ta rádoby nápaditá, ale přitom naprosto psychedelická animace postrádající jakýkoliv smysl? Ano, otázek jsem měl po konci filmu snad více než po ledajakém zahraničním artu či filozofujícím snímku. Někteří lidé by to s těmi drogami vážně neměli přehánět.(11.1.2014)

 • Pepinec
  ***

  Děcka, jásejte! Po době dlouhé tak, že by se dala lehce nespočítat, máte v kině film, po němž vás rodiče nebudou fackovat za opakování sprostých slov nebo za to, že si v hračkářství po vzoru hlavního hrdiny vyberete samopal. Využijte toho, protože kdo ví, kdy se to zase bude opakovat. Duchaplnými výlevy zdejších odpadních specialistů, kteří z tygra vtipně dělají "kripla" anebo kteří už podle obsahu poznají, že je to "píčovina", se nenechte odradit. Však ono jestli se podle nějakého obsahu něco pozná, tak leda podle obsahu komentáře úroveň komentátora. Jen rodiče klidně pošlete do jiného sálu, tenhle film si asi více užijí v pohodlí domácího gauče nad talířem guláše od babičky. No a nyní se vám, milé děti, omlouvám za ty pohlavky, co dostanete za opakování sprostých slov z mého příspěvku...(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace