macco33

Kultovní film mého dětství :-) Ale i při současném ohlédnutí to prakticky nemá chybu. Vrchol tvorby dua BS+TH. V rychlém sledu groteskních a potrhlých scén a výjevů nemá člověk čas na úvahy o pocitech trapnosti, jak tomu bývá u některých jiných komedií... ()

Stanmi

Automobiloví závodníci Ben (Bud Spencer) a Kid (Terence Hill) projedou cílem současně a oba tak vyhrají zbrusu novou červenou buggy (se žlutou střechou). Než však stačí rozhodnout, komu buggy bude patřit, zničí ji pohůnci místního gangstera. Ben a Kid se rozhodnou získat od gangsterů zbrusu novou buggy...Jedna z nejznámějších (a také nejlepších) komedií slavného italského dua těží především ze skvělého scénáře, který společně s Fransiscem Scardamagliou napsal režisér tohoto snímku Marcello Fondato. Díky tomu je v tomto filmu spousta skvělých hlášek a památných situací, ať už úvodní závod, soutěž "sníš párek a žahneš pivo", rytířský souboj na motorkách nebo zkouška sboru, která je patrně nejznámější scénou z tohoto filmuto, to vše samozřejmě za hudebního doprovodu tradičního dua De Angelis. Terence a Bud pak všechny tyto situace řeší s lehkostí a ledovým klidem, a i když se tentokrát museli obejít bez svého tradičního týmu kaskadérů, tak třeba bitka v tělocvičně prakticky nemá chybu. Zajimavostí je, že menší roli zde ztvrárnil samotný Donald Pleasance a je to také jeden z mála filmů této slavné dvojice, který se dějově odehrává v Evropě (konkrétně v Madridu). Osobně tak sice považuji za nejlepší film pánů Spencera a Hilla snímek Dva vytečníci, ale Jestli se rozzlobíme, budeme zlí je za ním v těsném závěsu. ()

harycek

Božínku na tomto filmu jsem vyrostl a s prominutím jsem ho "žral" a i po létech mě stále chutná i s trochou nostalgie!!! ()

Piedone

Manuel de Blas, ktorý hral zabijaka Paganiniho, bol manželom herečky Patty Shepard (od r. 1967 až do jej smrti), ktorá v tomto filme hrala priateľku Terenca Hilla. ()

cimrman2.

Nostalgie ze socíku se u mě objevovat nemůže - první zhlédnutí proběhlo až dnes a líbilo se mi to! I díky dobré náladě mi tahle Spencerhillovka sedla na výbornou. Má to skvělý český dabing (tohle říkám asi po 3. v životě). Děj je poměrně primitivní o vše se postará ústřední dvojice nad kterou je nepopsatelná svatozář která chutná. Plno vtípků a geniální song který jsem si stáhnout prostě musel. ()

4567arthur

"No.. odsouvám se!... Chceš ho přepadnout ?... Nee! Rychle mizím! Nechci přijít do maléru! Buď zdráv! U nás absolutní klasika! Komedie, na kterou jsem jako malej koukal snad pořád! I po těch letech se na ní neskutečně dobře dívá a zároveň pořád skvěle baví! Hlášky jsou opět nezapomenutelný a hudba od Guida De Angelise a Maurizia De Angelise je jedna z dalších mých nejoblíbenějších a rozhodně i nejznámějších! Zároveň hlavního dua jedna z nejlepších komedií! Neskutečná podívaná!!! Hodnocení je tedy jasné! 100% bez keců! "Aa, jinak co ?... Co jinak ?... Jinak budeme zlí!!" ()

freeeeedom

Podobne ako u vačšiny ostatných to bola prvá komédia s Budom a Terencom ktorú som videl a jeden z prvých filmov ktoré som videl v kine. Odvtedy som si túto dvojicu zamiloval a ich vzájomná "anti-chémia" funguje dokonale. A tá párková scéna je nezabudnuteľná :o) ()

old salt

S odstupem času je třeba říci, že tato komedie je skutečně dobrá. Samozřejmě v rámci žánru a ve srovnání s obdobnými filmy. ()

shark05

Terence Hiil a bud spencer jsou dokonalá dvojka .Bud a jeho lehké vtipkování a samoydřejmě nemohu vynechat jeho kladivový úder který skolí každého.Tahle dvojka je prostě super. ()

gu-staff

Na nějakou nostalgii se vám můžu víte co? Ano, měl jsem tyhle dva rád, když mi bylo 5, ale to jsem měl taky rád Olympic a teplý mlíko. Dnes objektivně vzato je to srágora. Měli jim tu buginu vrátit hned na začátku, a byl by pokoj. ()

vladi87

Kto má rád suché hlášky, rozdávanie faciek, skvelú muziku a dvojicu Spencer-Hill, ten si príde na svoje. Ani nevadí, že príbeh nie je bohvieako prepracovaný. Toto je proste oddychová záležitosť a ja som pritom výborne relaxoval a bavil sa. Veď kto by nechcel dune buggy??? ()

superzurda

Jeden z nejlepších filmů S+H. Skvělá hudba, bitky, dialogy. Motorkářská honička v lese je super a scéna v orchestru i díky úžasnému dirigentovi nemá chybu. Oba aktéři mají jakýsi fluidum, které se projevuje zejména při tanečních. Musí být červená se žlutým vrškem. ()

`barocco

Tomuto filmu kraluju az traja krali, prvi dvaja su samozrejme Terence Hill a Bud Spencer, tretim kralom je dookola omielana, velmi podarena piesen Dune Buggy. Pozrime sa teda na to kto tu piesen vlastne spiskal... Hudbu zlozil S. Duncan Smith, slova napisal Marcello Fondato a schuti zaspievali a zahrali Guido De Angelis a Maurizio De Angelis ktori vystupovali pod menom Oliver Onions. Samotny film je uz dnes klasika zlatej ery nenarocnej talianskej komedie ked divakom v kine stacilo par forikov, par uderou pastou a o zabavu bolo postarane. Aj ked to vyzera vsetko az prilis jednoducho, predsa len k natoceniu takejto zabavy bolo treba nieco vediet. A ze to tvorcovia v tej dobe aj vedeli dokazuje aj to ze aj po takmer tridsiatich rokoch tento film stale bavi. Film som si kupil naozaj len zo sentimentu a bol som prekvapeny ked sa napokon prehraval mojimi detmi kol dokola takme dva tyzdne, tak si tento film uzivali, samozrejme spolu so mnou.... Co viac by si mohol ktorykolvek tvorca filmu zelat? ()

Mozenrat

Film, z kterého si člověk po několikanásobném shlédnutí pamatuje jen to, že Hill a Spencer v něm mlátí na různých místech různé chlápky (což dělají ve většině svých filmů) za tu třetí hvězdičku nestojí. Tenhle druh vtipnosti mě míjí. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer