R.E.M.

Primitivní úžasná mlátička, roztomilý Terence Hill a ještě roztomilejší Bud Spencer a nezapomenutelná hudba.. v kině jsme tehdy málem ani nedýchali a nadšeně v duchu povzbuzovali Spencera a Hilla, aby všechny ty hnusné zlosyny přeprali, pomlátili a dali jim za vyučenou :-)). ()

faborka

Toto je film mého dětství. Ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem ho viděla. Moje nejoblíbenější scéna je zpívání ve sboru a zabiják Paganini. Naprostá klasika točící se kolem červené dunovky. Jo a rytířský souboj na motorkách a dobrá hudba. Pro mě od Terence Hilla a Buda Spencera nejlepší a nejvtipnější film. ()

valdakubik

Bababam babam babam babam babam babam babam lalalala la lalala la lalal la lala la lala la lalal la lala lala lalala lala lala babam babam babam babam babam babam chaaaa. :-) Scéna mého dětství. jasných 5 hvězd ()

dauby

Oblíbený film mého dětství, ale teď už mě to moc nebralo. Takže tři hvězdy hlavně z nostalgie... :-). ()

Severus007

Pamatuji si, jak jsme na tyhle filmy koukali na silvestra. Pamatuji si, jak jsem se těšil na každou další reprízu. A pamatuji si, jak se mi to líbilo. Ale nepamatuji si, co se mi na tom líbilo. Podstata těch filmů je vlastně stejná. Terence a Bud se potkají, neznají se a nemají se rádi. Pak se spřátelí a někam jedou. Kam přijdou, všude se perou. A pak to skončí. Hudba je hezká, ale není to ani vtipné, ani napínavé, je to takové nijaké. Tři hvězdičky asi jen z nostalgie, kdybych ty filmy neviděl dřív, hodnotil bych minimálně o jednu hvězdičku méně. Před dvaceti, třiceti lety by to bylo ale za plný počet. ()

malyLibor

Jestli se něčemu dá říkat kultovní film, pak pro mou generaci to byl tenhle. A jak před 15 lety napsal Tosim, byla to komedie, při které se smáli všichni, ne pár "vyvolených". ()

soukyd33

Tahle klasika nikdy neomrzí!!! Vezmete jim červenou dunovku se žlutou střechou, a začne peklo na zemi! Herecké výkony jsou super, příběh je také super a všechno to jistí pořádné rvačky. Facky létají skoro NON-STOP vzduchem a divák se báječně baví. Doporučuji, asi je to jejich nejlepší film vůbec. Z komedií. Konec je lepší než začátek. :-) Hvězdiček 5***** ()

Mistr119

Na to, jaká to je kultovka, tak zápletka celkem primitivní a žádný náročný žánr... Ale sranda je to dobrá, ve stylu britského humoru. ()

Viler

Dvojka Hill & Spencer v jednom ze svých nejlepších filmů . Výborný hudební doprovod titulního songu bratří Angelisů dodává téhle komedii až vtíravou nezapomenutelnost a nutí mě si melodii broukat. Jinak klasický scénář filmů této dvojky , vzájemné popichování a protivníkům dát okoštovat svoje pěsti.Prostě komediální klasika, na kterou se lze i po tolika letech koukat stále znova. ()

kotrlak odpad!

Bohajeho, jak se mi moh tendle ŠKVÁR kdysi líbit??! To jsme byli za bolševika opravdu tak vypláchlý? Fakt mi nedochází pro jaký publikum se něco takovýho točí. Chtěl bych napsat něco o "ineptním humoru", ale tam žádnej humor není...prostě škoda celuloidu... ()

Hombre8

Nejoblíbenější komedie mého (dávného) mládí a dle mého i nejlepší film s touhle, ve své době, velmi oblíbenou dvojicí. Dunovka byla sen každého kluka. Skvělá atmosféra, primitivní muzika, která ale sedla jako prdel na hrnec, Paganini... No prostě paráda. Když se na to ale člověk podívá po letech, tak hrozná blbost. ()

Le.oko

Moje absolutni srdcovka. Samozrejme film sam o sobe by si nejspis tech 5 hvezdicek od profi filmovych kritiku nejspis nezaslouzil. jedna vec se musi rict a to ze lidi co pracovali na tom filmu byli dosti liny coz jde videt na hudbe ktera se sklada jen z jedny pisnicky "dune buggy od oliver onions" ktera hraje dostkrat ve filmudokonce i na zacatku kde ji pustili jednou a pak kdyz zkoncila a ztichla tak ji pustili jeste jednou od zacatku na minutku aby dokoncili uvod filmu. Globalne film je dost osemetny a liny ale ja si rad myslim ze tyhle liny momenty v produkci jsou naschval protoze to krasne hodi do pribehu celyho filmu a dvou hlavnich postav Buda Spencera a Terence Hilla.  Do tedka je porad mim snem mit dunovou buggy a citit se v ni jako kral. ()

Pythonator

Neskutečně vlezlá melodie ústřední písničky je asi to, co si z tohoto filmu pamatuji nejvíce. Po westernové éře je to pro mě zklamání a odklon ke komerci, ale i tak je to sranda. Tímto filmem se nastolil specifický žánr této dvojice, který dal světu dalších asi deset podobných filmů. Všechno je to na jedno brdo, ovšem v porovnání s novějšími nástupci je tento nejstarší snímek poněkud chudý na příběh a může rychle začít nudit. ()

BONOBON

První film dvojice Spencer-Hill, který jsem viděl a vlastně jeden z prvních filmů, na které si vzpomínám ještě z raného dětství, kdy jsem na něm byl s rodinkou v kině. Ve společné filmografii obou hlavních představitelů sice zdaleka nepatří k tomu nejlepšímu, ale když si vzpomenu, jak jsem to tenkrát hltal - skvělá hudba, pražádný scénář - jen nekonečné množství komických rvaček a do toho všeho červené buginy se žlutou střechou (nebo naopak :-))... Nezapomenutelná klasika. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer