departed

Nostalgickou vzpomínku na Buda a Terence jsem si chtěl připomenout zkouknutím tohoto filmu. Bohužel už mi to vůbec nepřipadá tak vtipné a zábavné jako dřív. Bitky nemají žádnou šťávu, jejich humor mi nepřijde legrační, vždyť ani to řádění (rozmlacování baru, jízda na motorkách, bitka mezi balónkama) nemá žádný náboj, abych si alespoň jednou řekl ,,Ty jo, to je dost dobrý." Moc rád bych tomu dal víc, už jen nostalgicky kvůli tomu, že jsem na to vždycky koukal jen kvůli Budovo fackování protivníků a Hillovo akrobaciím, ale nemůžu. Závidím těm, kteří můžou. ()

Haloo5

Ako malý som sa smial na každom kúsku tohoto filmu. Potom po cca 10 rokoch som sa na to rozhodol pozrieť znovu, žiaľ už som neplakal od smiechu.. Film pre mňa síce stratil to magické kúzlo prvého videnia, no plný počet hviezdičiek jednoducho musí ostať. ()

Snathoras

Tlustej a Hubenej co všechny zmlátí! To je prostě klesika a filmy mého dětství! (sice už v té době co jsem se na ně díval byly přes 20 let staré...ale co díval jsem se na ně jako děcko a byly hrozně super!) Musím si to někdy zopáknout :) ()

TaNya_

Nesmrtelná dvojka a nostalgická vzpomínka na filmové večery z otcem. Jeden z mých oblíbenějších. Někdy bych se zase měla k tomuhle jednoduchému (ale účinnému :D) humoru vrátit. ()

IvonaK

Ikdyž tento typ filmů nemusím, tak rvačky a honičky naštěstí netrvaly moc dlouho, takže to bylo pro jedenkrát koukatelné. A ikdyž nemám ráda když se ve filmu ničí věci, tak i tady jsem to nějak přijala. Jinak se mi moc líbila ta písnička která film doprovázela. Takže i to mi možná dalo ten positivní dojem. ()

topi80

Film s velice srozumitelnou zápletkou. Vraťte nám naši buginu. Bum, prásk, třísk, bum, plesk. Parádní jízda s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ve kterém si ale jednu z nejlepších scén ukradl pro sebe vraždící houslista. ()

Hellraiser12

Nejlepší film dua Spencer & Hill a rovněž jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec s vynikající hudbou bratrů De Angelisových. Jako malý jsem na to koukal snad každý den. Prostě bez chyby. ()

riza-do

Jedna z nejlepších komedií Spencera a Hilla, které jsem jako malý miloval a mohl jejich filmy sledovat od rána do večera. Tehdá mě vůbec nevadilo, že průběh filmů je stále dokola stejný. ()

Cortesz

Jedna z nejlepších, možná i ta nejlepší bláznivá komedie, která kdy vznikla. V hlavních rolích dva nekompromisní, neohrožení a nesmrtelní Hill + Spencer. Příběh je naprosto prostičký, snad nejvíc ze všech jejich filmů, protože se vše motá kolem jedné červené bugíny se žlutou střechou :-D. Co z této komedie dělá tu nejlepší jsou asi ty nejepší rvačky, které od je od nich možné spatřit a navíc je zde hromada dalších vtipných situací, kde není potřeba pěstí, například střet s motorkářema, kterej je skvostnej, nemohl jsem se přestát smát a také vyřízení nejlepšího odstřelovače chicágského podsvětí paganiniho :-D, navíc Bud ve sboru byl něco co sem málem nevydejchal. Závěrečná bitka je také skvělá, k tomu skvělá dokola se opakující hudební motiv, kterej je šíleně nakažlivej. Rozhodně nejlepší komedie této kultovní dvojice. ()

Jaromír

Hill a Spencer ve své nejlepší formě. :) "Jestli se rozlobíme budeme zlí", ten titul myslím hovoří za vše. "My už jsme zlí" :) LOL. ()

bubu25

Asi sme na tom vyrastali všetci - moja generácia. Ale nič lepšie sa v kine nepremietalo, tak sa nám zdalo aj toto perfektné. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer