Heavyman

Považováno za největší klasiku a nejlepší film s Budem a Terencem.Já však nemyslím, že je to tak, ale přes to ho mám rád i když mám s nimi oblíbenější filmy než tento. ()

gombarix

lalalala-la-la, lalalala-la-la... bababww, bababww, bababww, bababww - jestli má nějaký spencrohillovský film ode mě dostat 5* (jakože objektivně by neměl, ale za tu porci zábavy, byť nablblé, to prostě dám), je to tenhle. CHA! - Po dalším zhlédnutí po letech (neměl bych takové věci dělat) hodnocení sice nechám, ale střihače tohoto filmu bych vyrazil, pokud tam teda vůbec nějaký byl. Lalalala-la-la... ()

Hapretor

Asi nejlepší mlátička s touto dvojicí. Teď už bych se na to nepodíval, ale jako malý smrad jsem na tom ulítával. ()

canucks333

,,Pusti nás dovnútra." ,,Ak vás nepustím tak čo?" ,,Tak budeme zlí." Úplná dokonalá komediálna klasika. Výborní herci, skvelá chémia medzi postavami a dobre natočené akčné scény. Tento film je už hádam kultový 90% ()

MickeyStuma

Krapet nám už snímek zestárnul, ale to nemění na věci, že stále umí divákovi vykouzlit úsměv na tváři. Je tu vše, co se od dua Spencer & Hill očekává. Děj je nesmírně jednoduchý, ale vlivem vtipných dialogů a až groteskních scén velice účinný. Vrcholem všeho, kromě typických rvaček, je scéna ze sboru. Sám Bud na své pěvecké umění často vzpomínal. Naivní charakter gangsterského bosse se tak osvědčil, že byl použit ještě nesčetněkrát. 70. léta jsou na filmu velice znatelná a omšelost filmového záznamu také dokonává své. Chtělo by o to více pečovat. ()

Thanoris

Tak tohle je prostě paráda. Když se člověk chce podívat na klasickou efekty nepřekombinovanou rvačku, není nad starou dobrou dvojku Spancer – Hill. ()

GMVajgl

Tenhle film má obrovskou sentimentální hodnotu, ale cítím, že by měl být zkritizován. Především mám pocit, jako kdyby to natočil malej chlapec pro malý chlapce. Na to, že je to akční film, tak akce skoro nefunguje. Jednak jsou protagonisté extrémně neohrožení - tak extrémně, že každý padouch musí být víc zesměšněn než vypráskán. A pak, tyhle akční segmenty se zbytečně táhnou, třeba rytířské klání na motorkách. Bojová choreografie je úsměvná, podobná americkému wrestlingu nebo grotesce. Nicméně chemii ti dva nepopiratelně mají. ()

BOURQUE

Jeden z najznámejších filmov známej dvojici B. Spencer / T. Hill, obsahujúci mnoho ikonických scén. Jedným z nich je spoločný spev („La-la“...). ;) P.S.: Film, ktorý nepotreboval remake. Osobné hodnotenie: 85% (****) ()

Joeey

Bláznivá komedie s jednoduchým příběhem, ale s výbornými hláškami... "Dostal jsem výborný nápad, všechno se tím vyřeší! Jenže teď jsem ho právě zapomněl." :-DDD ()

Miki68

Jojo... při sledování filmů s touhle dvojicí se mi vždycky vybaví maloměstské kino mého dětství s rozvrzanýma sedačkama a chuť žvýkačky Pedro na jazyku... Kongeniální hudba (viz scéna ve sboru) na svou dobu neotřelé vtípky a z dnešního pohledu neuvěřitelně přihlouplý děj (a taky - co bychom si nalhávali - prkenné herectví obou hlavních představitelů) dělá z tohoto dílka takřka kultovní záležitost. Vypni mozek a bav se. Pak je to skvělé. ()

Stíba

Musím přiznat, že jsem od tohoto filmu očekával více, s Terencem Hillem a Budem Spencerem jsem přeci jenom už viděl i lepší kousky. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer