Lockeroom

Když jsem to viděl poprvé asi v jedenácti letech, bylo to jako zjevení. Myslím, že to byl první film Spencera a Hilla, který se dostal do distribuce. Dnes mám z toho naprosto stejný pocit, skvělá titulní písnička, nezapomenutelné scény - sborový zpěv, Paganini, Donald Pleasence, rvačky. Spencera Hill mají i jiné zábavné filmy ( jiné slabší ), ale tento už nikdy nepřekonali, ani se k němu nepřiblížili ........ ()

gabo1

Za film dávam tri hviezdy, ale za Dune Buggy si zasúži dve hvizedy naviac. Skvelý koncert jednoduchej zábavy a kladivových súbojov. ()

Honzyg

3* za film, 1* za nostalgii. Žádný další film s Budem a Terencem mě už nikdy tolik nezaujal. Na tenhle ale nedám dopustit. A například pivopárkový závod se stal mezi milovníky tohodle filmu legendou. ()

Ludva

[2010-05-06] * Jako kluk jsem se úžasně bavil, dneska už bohužel ne. Ale souboj s dřevci na motorkách je parádní pořád, včetně westernové muziky. ()

Dauphin23

Nostalgiu nemôžem poprieť, moje hodnotenie je aj pokus pozrieť sa na to z hľadiska tej doby a toho čo tento film s nami robil v kine. Áno, mali sme iný vek ale bavili sa na tom aj vtedajší "dospelí". Aj keď možno len z nedostatku kvalitnejšej zábavy. ()

StandikK

Tak já fakt nevím. Ale viděl jsem už docela dost komedií s touto dvojicí a nutno uznat, že pro mě je to spíše slabší průměr. Jediné pozitivum je hudba, ale to je tak všechno. Děj slabý, bitky klasické a hlavně místy docela nuda. ()

Dodge-I

Buggynky a pěvěcký sbor - paráda jako víno, čím starší, tím lepší - asi nejlepší z toho, co tahle dvojice natočila... ()

Ospalek

Tohle je komedie, která mi poprvé představila dvojku Hill a Spencer, tlustý a tenký, nebo jak... Pravá komedie s opravdu zábavnými scénami (Bitka v balóncích je nezapomenutelná) a nemá žádné chyby. 100% ! ()

Milanpb

Toto byl první film, ve kterém jsem viděl T. Hilla a B. Spencera a je to podle mého jejich nejlepší film. I když jsem postupně viděl i ostatní jejich filmy, tak na tento nemají. Tento film opravdu nemá chybu. Velmi se mi líbil i po hudební stránce. ()

UnrealTom

mbrmbrmbr cha lalalalalalalalala :) jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Terencem a Budem , zábava, rvačky tak to má být :) ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer