damapo

Samozřejmě naprosto nejlepší komedie Terence Hilla a Buda Spencera pospolu. Legrace se tvoří v jednoduchostech, ale jak se říká, v těch je síla. Zub času film moc neohlodal a je stále originální, něco podobného už dneska neuvidíte. ()

Duston_Movie

Musím dať päť, asi jeden z mojich najobľúbenejších filmov od Buda Spencera a Terenca Hilla, keď vidím tento gilm, hneď si spomeniem, ako som chcel byť ako oni.. je to super oddychový film, NAJ! ()

ahojky

Absolutně nejspíš nejlepší film s tou italskou dvojkou:-D mám ještě další 2 nejoblíbenější a to sou Dva Vítečníci a Sudá a lichá. Tyhlety 3 filmy sou podle mě nejlepší ze všech od těch dvou. Ale nejlepší je nejspíš tenhle film, protože scény v tělocvičně, ve sboru s Paganinim, na motorkách nebo na párty s balonkama byly skvělí a nejen tyhlezy, ale prostě celej film a překvapivě mě nevadil dabing Terence, když to nebyl Trávníček ani Skopal, protože mě se k němu líbí jen tyhle 2, ostatní sou hrozný, ale tady Zahajský s Ornestem sou dobrý. Ale prostě skvělej film ()

xSimax

Tenhle film jsem poprvé viděl jako kluk. Bavil mě. Paradoxně jsme titulní dvojici vždy říkali "Šimon a Matouš", tedy podle filmu, ve kterém ani jeden z titulních herců nikdy nehrál. Tento konkrétní kus mě, ale bohužel nebavil zdaleka tolik jako jmenovaný Šimon a Matouš, oproti němu i jiným filmům TH+BS se film tak nějak zvláštně táhne, jsou v něm hluchá místa, kde se čeká na další děj, další posun. Samozřejmě od tohoto typu filmů žádný hluboký děj neočekávám, ale tohle se prostě táhlo a nebavilo tolik jako jiné. Čtvrtá hvězda z nostalgie, italských exteriérů, které už by dnes takhle nikdo natočit nedokázal a díky scéně se "zpěvem" Buda Spencera ve sboru. ()

shiepek

Dva slušní kluci, kteří si chtějí hrát a přitom se pořád (musí) rvát. Zdánlivá rivalita a nesmiřitelnost: jeden velký a silný, druhý chytrý a šikovný, který přepere kterého, vždycky při sobě. Fascinující klišé a naivní přímočarost, které stačí pro potěchu našeho vnitřního chlapeckého já. Kdo by nechtěl nesměle políbit usměvavou holku a svézt se s ní úplně sám na kolotoči. Ten film jsem viděl asi 20x a pokaždé mě bavil. Dokonale jásavá hudba bratří Angelisů podtrhuje dojem bestarostné jízdy. Dvakrát rozbitá dunovka připomíná, že dobrodružství nekončí. ()

topol999

Pro většinu fandů Spencera a Hilla je tohle ten nejoblíbenější film. Pro mě, ale bohužel ne. Bitky tam jsou jenom dvě, ale na druhou stranu příběh je docela pestrý a scéna ve sboru nemá konkurenci. Navíc mi bylo na konci líto zmláceného Jeremiáše. PS: pokud si tento film chcete dosyta vychutnat, tak si ho pusťte v pův. dabingu. ()

padlar

Trochu z nostalgie jsem si řekl, že se na tento film podívám. Již to ale nebylo takové, jako když jsem to viděl v dětství. Trochu nuda. Jiné filmy s duem Hill, Spencer jsou mnohem lepší. ()

Oxytocin

Ach ta hudba. Když slyším v rádiu "I feel like a king in my buggy", kde se mi vybaví několik scén z tohoto filmu :))) La la la la la la la la la la la ... kdo uvidí, pochopí. ()

louie100

Komédia môjho detstva, podobne ako Šimon a Matúš idú na riviéru, Dvaja ničomníci a ďaľšie parádne komédie tejto éry. Za tieto filmy nieže nostalgická polhviezdička, ale aj celá hviezdička alebo aj dve. Môžem to pozerať znovu a o rok znovu a nabláznil som na to aj svoje deti. Už je to pomaly klasika - 95%. ()

vrch07256732

Nie je to prvý film s dvojicou Hill Spencer, ale v dobách môjho detstva snáď ich najznámejší - vrátane Malého unaveného Joe. Možno aj preto že vtedajší súdruhovia tieto filmy láskavo dovolili premietať v kinách. Obsahovo ťažko niečo vyzdvihnúť alebo skritizovať - jednoducho vtedy frčal tento typ jednoduchého humoru, čo bolo ale vždy inteligentnejšie ako súčasné tzv. komédie postavené na grcaní, prdení sraní, prípadne doplnených vulgarizmami. ()

Ardath

V dětství mě tato komedie velice bavila. Dnes mi už bohužel svou prostoduchostí příliš nestačí, ale stále je to milá nostalgie. ()

SNCIS

Bud Spencer a Terence Hill, legendární duo v legendární komedii. "Budem se přetlačovat." - "Ne." - "Ha, bojíš se že jsem silnější!?" - "No, hlavně v pase." Tohle je nestárnoucí klasika s nezapomenutelným soundtrackem. Skladba dune buggy od Olivera Onionse, mi zní v uších ještě teď. "Otevři" - "Nebo co, budete zlí?" - "My už jsme zlí!" Srdcová záležitost za 5 hvězd - Sranda od začátku do konce! ()

Bear52023

Jednozančne najlepší film s týmito dvoma. Dune Buggy je zároveň najlepšia pesnička pre akýkoľvek film všetkých čias. ()

BlackBarron

Film mého dětství (a celkově všechny filmy dvojice B. Spencer a T. Hill). Téměř dětinský námět o zničené bugině a mafiánskému bossovi co nechce uhradit škodu. Problém je, že bugina patřila výše zmiňované dvojici a Boss je ze své moci šílený (nebo mentálně zaostalý, tak i tak se chová jako dítě), ne a ne jim sehnat náhradu a radši se je snaží zničit. Nebudu se rozepisovat, divák se pobaví a gang dostane na budku. Za pár horších hereckých výkonů a vážně divného Bosse (chápu vtip, ale stejně) dávám 3/5. Když u toho vypnete tak super podívaná. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer