Happy Feet 2

Happy Feet Two

Happy Feet 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Austrálie, 2011, 95 min

Pokračování tučňáků je opět monumentální vizuální dílo, provedené v duchu hyper-reálné vizáže antarktických zvířecích obyvatel. Úchvatné scény dojetí, muzikálové variace, skvělé aranže známých hudebních hitů, příběh o pomoci nejen mezi tučňáky. Perfektní hlasy (original voices), detailní textury, které vyniknou ve full HD rozlišení, geniální symfonický soundtrack Johna Powella a neskutečně okouzlující tučňáci, rypouši a korýši. George Miller se svým nestandardním rukopisem ve mě jako nestandardním divákovi zanechává překrásný zážitek. Jak se, ale zdá, nás tučňáků na ČSFD moc není. Že by za to mohly razantní změny klimatu?(8.4.2012)

• Tommassi3

"Jů, vypadá jako duha !!" - "Jo, duhová hora sádla.." ;)(22.12.2014)

• venison

Jednička byla celkem koukatelná, ale dvojka je splácanina několika příběhů, které jako celek nadávají ani hlavu ani patu.. Grafické provedení zvířátek je naprosto úžasné.. Celé to působí jako dlouhý nudný videoklip :-/(15.12.2012)

Nebuďme tak přísní k dětskému filmu. Pěkné písničky, boží Bill a Will (The Krill - http://www.youtube.com/watch?v=wjNAvqfHrRw&feature=related), roztomilá tučňáčí mimina dělají z nic moc pohádky koukatelný pořad. Ale fakt by měli udělat film o krevetkách (Brad&Damon jsou excelentní)!(10.3.2012)

• KajusaK

Slabší mnohem slabší než první díl, kromě nádherné animace a pěkné hudby nevidím žádný klad..(17.5.2013)

• - Ústřední píseň „Mosty světla“, která ve filmu zní z úst Glorie (Pink) a Erika (Ava Acres), v české verzi nazpívaly Tereza Černochová a Jana Zenáhlíková. (funhouse)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Cold Package. (MikaelSVK)

• - Filmári a animátori na filme pracovali v štúdiách Fox v austrálskom meste Sydney. (MikaelSVK)