Happy Feet 2

Happy Feet 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Austrálie, 2011, 95 min

• Kryton

Horší než první díl. Tady se opravdu vůbec nic neděje. - Pár písní (těch písní je spíše po celou dobu až moc). Tučnáků mraky a výsledek byl takový, že jsem usnul 20 minut před koncem. Animace je celkem pěkná, ale už jsem opravdu čekal, že pozvou i velryby, aby jim pomohly vytáhnout tu velkou mrkev, tedy ehm ledovec.(2.4.2012)

Na rozdiel od jednotky je Happy Feet 2 obsahovo iba lacný brak s dobrou animáciou. Jednotka patrí medzi moje obľúbené animáky, ale dvojka je trpké sklamanie. Príbeh ťaží s čistej ľadovej vody a pokus o dramatickosť príliš nevyšiel. Pesničky sú časom otravné a niektoré postavy tiež. Animácia ostala síce na výbornej úrovni, ale to je bohužiaľ všetko. Priemerné hodnotenie dávam len s veľmi prižmúreným okom. 50%(19.7.2012)

• BadoXXII

Miller a zasa tučniaci? Ten chlap už úplne stratil súdnosť a gule? Je síce pravda, že za nejakých podivuhodných okolností dostal prvý Happy Feet Oscara a zožal úspech v kinách, ale aby vzniklo aj pokračovanie? Animáciu to má veľmi podarenú, ale to je za tie peniaze povinnosť. Pre najmenšie deti vhodné, pre dospelých značné spevavé utrpenie.(4.2.2012)

• KajusaK

Slabší mnohem slabší než první díl, kromě nádherné animace a pěkné hudby nevidím žádný klad..(17.5.2013)

• Caminzind

Malá neteř nevydržela ani 4 minuty. Já prošel zkouškou sebeovládání.(15.3.2012)

• - Ústřední píseň „Mosty světla“, která ve filmu zní z úst Glorie (Pink) a Erika (Ava Acres), v české verzi nazpívaly Tereza Černochová a Jana Zenáhlíková. (funhouse)

• - Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom Cold Package. (MikaelSVK)

• - Filmári a animátori na filme pracovali v štúdiách Fox v austrálskom meste Sydney. (MikaelSVK)