Happy Feet 2

Happy Feet 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Austrálie, 2011, 95 min

• ecceHOMMO

Plytké, bez vtipu a oduševnenia....slabota.(1.4.2012)

• Kryton

Horší než první díl. Tady se opravdu vůbec nic neděje. - Pár písní (těch písní je spíše po celou dobu až moc). Tučnáků mraky a výsledek byl takový, že jsem usnul 20 minut před koncem. Animace je celkem pěkná, ale už jsem opravdu čekal, že pozvou i velryby, aby jim pomohly vytáhnout tu velkou mrkev, tedy ehm ledovec.(2.4.2012)

Jednohubka, která ovšem vypadá dobře po grafické stránce a nabízí skvělý soundtrack, podpořený pár vtípky na správném místě. Jeden z mála případů, kdy je dvojka lepší než první díl. 65 %(9.7.2012)

Nebuďme tak přísní k dětskému filmu. Pěkné písničky, boží Bill a Will (The Krill - http://www.youtube.com/watch?v=wjNAvqfHrRw&feature=related), roztomilá tučňáčí mimina dělají z nic moc pohádky koukatelný pořad. Ale fakt by měli udělat film o krevetkách (Brad&Damon jsou excelentní)!(10.3.2012)

• Ceres

O chloupek lepší než první film, jen díky Pittovi a Damonovi, jinak je to stále tragédie.(4.12.2012)