Happy Feet 2

Happy Feet 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

Austrálie, 2011, 95 min

• Tuax

Slabší než jednička, navíc díky planktoňákům i pořádně otravné. Hlášky, které si může dovolit kocour v botách a sedí, zde jsou zcela mimo mísu a mimo divácké obecenstvo. Písničky působí příliš popíkově a mnohde je to takové citové vydírání, měl jsem tentokrát co dělat abych se dodíval do konce. Navíc žíví lidé, k tomu taky moc nepřidali a příběh mě tentokrát taky nijak nezaujal, takže celkově zklamání. Jenže co jsem vlastně po jedničce mohl čekat, že ano. 4/10(19.4.2012)

• PauloZ

Pro zkrácení času stráveného v autobuse pohoda, ale kdybych si to zapnul sám od sebe, tak je to trochu ztracený čas. Místy je to ale příjemné a krevetky mě opravdu dost bavily, jen to na mě pusobí jako hrozně pro děti.(20.8.2013)

Příjemný příběh. Pěkná animace. Docela mě to i bavilo. 65%(23.5.2012)

• Payushka

Je to až zvrácené, když jste ochotni poslouchat zparchantělou árii z Toscy, kterou zpívá malý chlupatý tučňák hlasem šmouly. Ještě zvrácenější, když se vám to líbí. Jenže i když jsem ochotná uznat jednu písničku a zasmát se pár vtipům dvou krevet (výborní Genzer a Suchánek), nemůžu přejít fakt, že tady se akorát rejžovaly peníze. Navíc by si měli tvůrci uvědomit, že už nikdo neví, co to je Dragostea Din Tei.(30.5.2012)

Jednička se mi líbila moc, dvojka je o poznání slabší. Některé pasáže jsou sice zajímavé, ale většina jich je docela divných. Nakonec ale přece jen dám alespoň 4, protože takových pohádek je čím dál tím méně.(23.12.2014)