Čivava z Beverly Hills 2

Čivava z Beverly Hills 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 80 min

• bari68

Nenáročná ,,zábava,, , ktorú musíte brať s veľkou dávkou nadsádzky.(16.9.2012)

• ghatos

Psí taškařice bez děje. Infatility a přehrávání je tam příliš. 27%.(22.2.2011)

• ecceHOMMO

Obrovským plusom pokračovania sú čivavovské šteniatka a Papiho príbehy o bojovníkoch. Avšak ostatné išlo skôr mierne smerom dole, ale napriek tomu to bolo milé psie povyrazenie, ktoré ocení najmä menšie publikum, alebo ľudia majúci v obľube psíkov.(25.6.2011)

• tom88

Čo všetko som odpustil jednotke, tu už sa nedá odpustiť. Všetko bolo prehnané a viac detinskejšie. Je to zábavka hlavne pre to najmenšie publikum. Keby som mal okolo 7 rokov, úplne by som to žral. Čivava, ktorá hrá na klavíri, alebo pes, ktorý maľuje na plátno packou ? To si snáď robia prdel. Bolo to tak stupídne, až som sa na tom zasmial. Hovadinka na eNtú, ale pre decká božie. Súcitim s menším publikom a dávam za nich o hviezdu viac. 40%(19.5.2011)

• Petrasuvicka

Film jako takovej byl nuda, ale ty čivavy.... ♥♥♥(15.10.2011)