Čivava z Beverly Hills 2

Čivava z Beverly Hills 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 80 min

• Boogeyman

Moje recence BD na Filmserver.cz(19.3.2011)

Rodičovský stav je nejednou nemilosrdně trestán krutostí. Na začátek je třeba říci, že nemám vůbec žádný problém s čivavami. Naopak, docela se mi líbí. Že z nich nejednou karikaturu psů udělal dementní člověk není jejich vina. Klidně bych nějakou čivavu i choval. Sebehorší čivava je pořád lepší než jakýkoliv pudl. I když pudl vlastně není pes. To je zcela samostatná entita. Jsou psi a pak jsou pudli. Ale zpět k filmu. Chápu, že je to jen film, pouhá fikce určená ke spotřební zábavě, ale zpočátku se mi chtělo fakt zvracet. Maloburžoazní demence aplikovaná na psy. Když došlo na psí soutěž, už mě fakt zvratky lechtaly v krku. Ano je to film, ale komumkoliv se líbí navlíkat psy do hloupých oblečků, je u mě prostě dement. Ať už to je politicky korektní nebo ne. Kupodivu to ale začalo být nakonec i zábavné a suma sumárum to zase až tak velké utrpení nebylo. Kluk se bavil a i já se tu a tam zasmál. 2.5*(6.8.2016)

• ecceHOMMO

Obrovským plusom pokračovania sú čivavovské šteniatka a Papiho príbehy o bojovníkoch. Avšak ostatné išlo skôr mierne smerom dole, ale napriek tomu to bolo milé psie povyrazenie, ktoré ocení najmä menšie publikum, alebo ľudia majúci v obľube psíkov.(25.6.2011)

• ghatos

Psí taškařice bez děje. Infatility a přehrávání je tam příliš. 27%.(22.2.2011)

• tom88

Čo všetko som odpustil jednotke, tu už sa nedá odpustiť. Všetko bolo prehnané a viac detinskejšie. Je to zábavka hlavne pre to najmenšie publikum. Keby som mal okolo 7 rokov, úplne by som to žral. Čivava, ktorá hrá na klavíri, alebo pes, ktorý maľuje na plátno packou ? To si snáď robia prdel. Bolo to tak stupídne, až som sa na tom zasmial. Hovadinka na eNtú, ale pre decká božie. Súcitim s menším publikom a dávam za nich o hviezdu viac. 40%(19.5.2011)