poster

Čivava z Beverly Hills 2

 • USA

  Beverly Hills Chihuahua 2

 • Slovensko

  Čivava z Beverly Hills 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 80 min

 • slunicko2
  **

  Nastavovaná kaše...a to tak, že velmi.(6.7.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Obrovským plusom pokračovania sú čivavovské šteniatka a Papiho príbehy o bojovníkoch. Avšak ostatné išlo skôr mierne smerom dole, ale napriek tomu to bolo milé psie povyrazenie, ktoré ocení najmä menšie publikum, alebo ľudia majúci v obľube psíkov.(25.6.2011)

 • eraserhead666
  ***

  Rodičovský stav je nejednou nemilosrdně trestán krutostí. Na začátek je třeba říci, že nemám vůbec žádný problém s čivavami. Naopak, docela se mi líbí. Že z nich nejednou karikaturu psů udělal dementní člověk není jejich vina. Klidně bych nějakou čivavu i choval. Sebehorší čivava je pořád lepší než jakýkoliv pudl. I když pudl vlastně není pes. To je zcela samostatná entita. Jsou psi a pak jsou pudli. Ale zpět k filmu. Chápu, že je to jen film, pouhá fikce určená ke spotřební zábavě, ale zpočátku se mi chtělo fakt zvracet. Maloburžoazní demence aplikovaná na psy. Když došlo na psí soutěž, už mě fakt zvratky lechtaly v krku. Ano je to film, ale komumkoliv se líbí navlíkat psy do hloupých oblečků, je u mě prostě dement. Ať už to je politicky korektní nebo ne. Kupodivu to ale začalo být nakonec i zábavné a suma sumárum to zase až tak velké utrpení nebylo. Kluk se bavil a i já se tu a tam zasmál. 2.5*(6.8.2016)

 • Petrasuvicka
  **

  Film jako takovej byl nuda, ale ty čivavy.... ♥♥♥(15.10.2011)

 • Mr.Bulanek
  *

  nejdražší na tom filmu asi byly práva na písničku Chihuahua od DJ Bobo(29.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace