Čivava z Beverly Hills 2

Čivava z Beverly Hills 2

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 80 min

• bari68

Nenáročná ,,zábava,, , ktorú musíte brať s veľkou dávkou nadsádzky.(16.9.2012)

• Pluhy

Hravost předchozího dílu byla eliminována, příběh šel do ústraní a herci byli vyměněni za nové nesympatické tváře.(12.5.2014)

• Mr.Bulanek

nejdražší na tom filmu asi byly práva na písničku Chihuahua od DJ Bobo(29.6.2012)

Rodičovský stav je nejednou nemilosrdně trestán krutostí. Na začátek je třeba říci, že nemám vůbec žádný problém s čivavami. Naopak, docela se mi líbí. Že z nich nejednou karikaturu psů udělal dementní člověk není jejich vina. Klidně bych nějakou čivavu i choval. Sebehorší čivava je pořád lepší než jakýkoliv pudl. I když pudl vlastně není pes. To je zcela samostatná entita. Jsou psi a pak jsou pudli. Ale zpět k filmu. Chápu, že je to jen film, pouhá fikce určená ke spotřební zábavě, ale zpočátku se mi chtělo fakt zvracet. Maloburžoazní demence aplikovaná na psy. Když došlo na psí soutěž, už mě fakt zvratky lechtaly v krku. Ano je to film, ale komumkoliv se líbí navlíkat psy do hloupých oblečků, je u mě prostě dement. Ať už to je politicky korektní nebo ne. Kupodivu to ale začalo být nakonec i zábavné a suma sumárum to zase až tak velké utrpení nebylo. Kluk se bavil a i já se tu a tam zasmál. 2.5*(6.8.2016)

• ecceHOMMO

Obrovským plusom pokračovania sú čivavovské šteniatka a Papiho príbehy o bojovníkoch. Avšak ostatné išlo skôr mierne smerom dole, ale napriek tomu to bolo milé psie povyrazenie, ktoré ocení najmä menšie publikum, alebo ľudia majúci v obľube psíkov.(25.6.2011)