Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

SheenaStaley

Po dlhej dobe nejaka pre mňa nová upírčina ktorá ma neurazila/nenasrala ani nič podobné. Tri hviezdičky sa mi zdali strašne málo. Inak Colin Farrell výborný, začína mi byť stále sympatičkejší. Dokonalý magor. David Tennant pre mňa neskutočne paradoxný a inak všeobecne všetky postavy mi boli celkom sympatické :) Film ktorý asi legendárny nikdy nebude ale poteší :) ()

iXtr3m3

Pre mňa osobne ďaleko lepší remake ako pôvodný film a jeho pokračovanie. Colin Farell bol správne "démonický" a Anton Yelchin zasa správne "teen". Škoda že tomuto nevyšla seriózna druhá časť ale len ten odpad o dva roky neskôr. ()

borec999

Za mňa o kúsok lepšie ako originál z 80ok od Toma Hollanda. V novej verzii je poňatie konceptu omnoho evidentnejšie (Gillespie šiel čisto cestou komédie a na horor sa vykašlal), priamočiarejšie, Colin Farrell je tu vcelku fajn a na podobnú béčkovú blbinu má film pomerne kvalitné obsadenie (Tony Colletee,Yelchin,Imogen Poots,Tennant). V globále, to nie je zas až taká sranda, aká by to pri odvážnejšom a uletenejšom tvorcovi mohla byť, na jedno pozretie to však neurazilo. 55% ()

Castorr

Tak tohle bylo pro mě moc milý překvapení :-) Po tom nadšení ze Stmívání mých kolegyň z práce jsem měl dost a modlil jsem se, ať už narazím zase na pořádnej upírskej filmek! Nic jsem od Fright Night nečekal, proto jsem nadšenej, jak k filmu tvůrci přistoupili. Vůbec jsem se nenudil, přišlo mě to jako film z 80 let, kde nechybí napětí i humor...samozřejmě nemám srovnání s originálem(neviděl jsem ho), ale asi si ho seženu :-) ()

Gogo333

Průměrná hororová komedie, u které jsem se bavil. Colin Farrell povedená role. A nejlepší byl můj oblíbený Doctor, výborná role a hlavně ten jeho přízvuk žeru :-) Za něj přihazuji čtvrtou *. 70% ()

Plasticine

slušný remake, který paroduje sám sebe. atmosféra je ucházející a Colin proklatě hot. pravděpodobně asi jeden z mála slušných upírských filmů po roce 2008. ()

Hanys_

Collin Farrel jako upír bez zábran? Oh Yeah!!! Fright Night je více komedií než horrorem a tak je ta jeho zábavnost opravdu šílená. Takže ve 3 ráno jsem neměl proti téhle upířině nejmenší výhrady. Parádní oddychovka. 7,5/10 ()

Ilhan

Je to škoda. Kvůli traileru jsem se na tenhle film fakt těšil. První hodinku je to příjemně hravé, atmosférické a Colin Farrel (opět) kurevsky cool. Co ale z toho, že od chvíle, kdy Tennant odhalí svou pravou tvář a na scéně se znovu objeví McLovin, jde všechno postupně do kytek. V tu chvíli se dostává ke slovu tak nehezká a podprůměrná akční rutina, že by to snad i Uwe Boll natočil líp. O tom závěrečném dobrokoncovém megaklišé radši nebudu ani vyprávět. Hodina splnila do puntíku má očekávání, zbytek už je spíš parodie na film. ()

Holina

Původní Fright Night byl aspoň sranda, tohle se bere moc vážně. Velké plus ale musim dát za lokaci, to městečko v poušti je až neuvěřitelné z pohledu shora. Navíc tuším kvalitní soundtrack. ()

Perry-

Originál jsem neviděl... není to sice žádné veledílo, ale účel to splnilo.. bavil jsem se celou dobu. 65% ()

noby

Ten film by asi vůbec neměl, ale nějak mě potěšil. Na nic si nehraje, a i když není právě skvělý, má dostatek skvělých momentů, které mi na vysoké hodnocení stačí, přestože se střídají s momenty, kdy absolutně nechápete proč - v rovině postav i v rovině tvůrců filmu. ()

dopita

Zcela tuctovej horor, kterej za moc nestojí. Zaujalo mě jen asi pět minut zhruba v polovině filmu, kdy se Colin nasral a byl z toho vybouchlej barák a honička v poušti. To se docela povedlo, to mělo šmrnc. Vše co bylo předtím a potom, je pouze nudná rutina. Závěr je přeslazenej a dost o hovně. ()

FARGO

Čistých 70% ... je to dostatečně zábavné a napínavé se skvělým finále, ale nevtáhne to úplně do sebe. ()

Mauric

Na horor by to muselo mít atmosféru a na komedii humor. Bohužel se ani jeden z těchto hlavních pilířů nedostavil. Too bad. ()

colapso odpad!

Holčičky mají Stmívání,chlapečkové a jiní ubožáci tento debilní paskvil. Jsem rád,že mi není 13 let,abych si rochnil nad touto debilitou a nebo nedejbože ji dával 4 hvězdy. ()

Darik

Sice je to bláznivej film, ale já se skvěle bavil. A navíc David Tennant mě naprosto odrovnal - jak já toho herce žeru :D 80% (viděno v originálním znění). ()

jurasino

Tak samozrejme na rok vzniku se nedalo cekat neco poradneho co by se dalo srovnat s originalem a jeho sequelem. Ovsem uplna hruza to nebyla, ale i po komedialni strance dost nuda, horor tu zadny necekejte. ()

angloumene

Ok nic jiného, než ne zrovna oduševnělou upírskou vyvražďovačku jsem nečekala. No a přesně to mi, světe div se, Fright Night přinesla. Pokud člověk nečeká nic jiného, bude se vcelku bavit, tak jako já. Celkově 65 %. ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020