Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

Epco

Je to hnedé, smrdí to a vyzerá to ako hovno, čo to je? Tento film sa síce snaží tváriť ako niečo iné, maskuje to kvalitnými hercami, moderným kabátikom. Ale nedarí sa. Pretože to smrdí, je to hnedé a film ničím nepresvedčí že je niečím viac ako tým hovnom. ()

2sistem

I když se tváří jako horor, je to prostě komedie. Ničím nezajímavá ale na druhou stranu jsem se celý film bezvadně bavil, takže aspoň tři hvězdy za tu zábavu si zaslouží a to jen díky tomu, že jsem od komedie, nic extra nečekal. ()

fabregas1

Slušně mrazivé, docela zábavné.Fright Night jednoznačně stojí na charismatu Colina Farrella.Ve své roli je stylový a mrtě cool, veškerou pozornost strhává na sebe.Kdo mi tu moc neseděl byl Christopher Mintz-Plasse,ten mi sedí spíše s Hillem v nějaké puberťácké komedii.Fright Night je jednorázová oddychovka, která ničím neoslní,ale ani neurazí. ()

dudel3333

ak to bolo myslene ako horor tak velmi slaby,ako komedia FANTASTICKE,už velmi dlho som sa tak dobre na kvázi horore nazasmial.................chvalim aj vyber hercov,vyborne a zabavné ()

Olafa

Tam, kde by většina filmů s upíří tématikou skončila, jde Fright Night ještě dál. Akční, vtipné, jiné a nečekané. Velice neprávem opomíjený film! Líbil se mi a nestydím se za to :D ()

pedvora

No já nevím, nějak mě to nendachlo a po 40ti minutách jsem to vypla. Určitě tento film najde své fanoušky, specielně fanynky Colina, ale mě nepřísluší tento film hodnotit, když jsem ho neshlédla celý. Takže za mě bez hodnocení ! ()

RoyBatty444

No nejako si treba zarábať alebo to bol naozaj pokus o úlet v hororovej komédii? Na šťastie alebo na nešťastie zle nahrané z HBO a preto som ho len preskákal. Podľa mnou vybratých úryvkov som o nič neprišiel. Spracovaním AA titul dialógmi ako ¨to som očakával viac˝ hovorí jednoruký upír s naseknutým krkom a po dávke strieborných nábojov ako nám vysvetlí ujo upír Farrell ˝toto je na vlkolakov˝ hrdinka natrafí na posvätenú vodu ˝toto je na upírov˝ chrst a Farrell áááúúú. Je to Béčko ako vyšité. Asi skúsim predlohu Noc hrôzy, ktorá tu má viac fanúšikov. ()

Pavlo

Napodiv solídna hororovo-komediálna snímka, ktorá spĺňa všetky požiadavky pre daný druh filmu. Čierny humor, hororové momenty s dobre obsadeným hlavným zlosynom, slušný a mierne inovatívny dej o upíroch s dobrými efektmi. Bavil som sa slušne. ()

MartinSTFC

Nic moc, spíše to nic. Bohužel zde není nic, čím bych mohl potencionálního diváka navnadit. Snad jen pokud se Vám líbí některý z hlavních představitelů, ale na příběh Vás film rozhodně neutáhne. ()

raru odpad!

Po prvej tretine filmu som bol plný očakávania.Po druhej som si vravel-čo to má znamenať?!To si zo mňa robia srandu?Po tretej som dospel k neodvratnému záveru-odpad. ()

Cor-Angar

Jestli s nulovým očekáváním hledáte nenáročný film, který na hodinu a půl slušně zabaví, tak Noc hrůzy účel splní řekl bych i nadprůměrně. Je někde na půl cesty mezi komedií (trochu) a takovým odlehčeným hororem a dohromady to docela funguje. Colin Farrell vypadá, že si svou roli docela užíval a mě taky dost bavil. Možná ještě lepší byl ale David Tennant - docela ukázkovej magor. Anton Yelchin pro mě není zrovna zajímavej herec, ale Imogen Poots zase dost můžu, takže se to asi vyvážilo. Celkově překvapivá spokojenost. ()

Pythonator

Málo hororu a málo komedie je v tomto žánru docela problém. Colin perfektní, efekty perfektní, roštěnky perfektní, samozřejmé záběry na prdelky a výstřihy taky perfektní, ale někde se tam ztratili ten děj, napětí a hlavně zábava. ()

KajunkaB

Tři a půl hvězdy, protože jsem se královsky bavila. Nic jsem od toho neočekávala a dostala jsem sice béčkový, zato nadstandartní hororovou komedii. Celé to bavilo a skvěle ubíhalo a že to bylo pitomé až hrůza? No a co, občas je takový film potřeba. Svalnatý domácí kutil jako upír v podání Farrella a jeho hlášky stylu „I don't need an invitation when there's no house,” mě rozesmivaly víc než by asi měly, hlavní hrdina byl sympaťák a upirobijec super ujetý. Co víc chcete na nedělní večer? ()

Baroque

asi takto nejak vyzerá veľmi priemerný film, ktorý sa snaží o niečo. o čo, neviem. každopádne, tvorcovia si vybrali zle, keď chceli urobiť remake kultovej hororovej komédie, resp. vtipného hororu. mimochodom, tu sa nedá o akejkoľvek vtipnosti hovoriť ani náhodou. btw, čo kto vidí na pharellovi, neviem. mne pripomína bežného pouličného cigoša, alebo sagvana tofiho. hoci, nie je to to isté? ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020