Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiální text distributora)

Ioanne

No, co říct, nebyla to ani komedie, ani horor... Alespoň já v tom neviděla nic vtipého ani nic strašidelého... Vlastně moc nevím, za co jsem dala tu jednu hvězdičku. Možná za pár mometů, co ušly a za herce, kteří dokázali zahrát takovouhle kravinu :D ()

MiniRecenze

Hororová komedie,která se nese v upírském "duchu".A opět musím říct,že do půlky filmu se nic neděje,ale od půlky na Vás vykoukne ta lepší tvář.Nečekejte,že se budete bát,jsou zde maximálně dvě primitivní lekačky.Některé masky jsou hodně slabé a efektů je málo,ale jsou docela zdařilé.Když to zhrnu,tak se jedná o koukatelné "béčko" ,které Vás nijak neurazí. ()

Mr_Corny

Prijateľná atmosféra, sympatické postavy, klišé scénky, e-bay. Zmes filmu Disturbia a niečoho s vampire tématikou. ()

brasek

Detinský príbeh, digitálna krv, priemerné trikové efekty. Jáj... to mala byť komédia? Chápem, interný humor. ()

Ajfist

No podle mého názoru to rozhodně komedie není. Spadá to jednoznačně do žánru horor.K smíchu jako celek tento film může připadat snad jen mentálně zaostalému. Těch pár vtipných hlášek z toho tedy určitě komedii nedělá. Dobrá půlka filmu se odehrává v noci a místy pro tmu není ani nic vidět.Ale jinak docela to ujde. ()

miromir

Ja nemam tomuto filmu co vytknout, snad ani vterina nudy, reziser si vzal to nejlepsi z puvodniho filmu+ prihodil cool vecicky coz se mi take libilo, a v neposledni rade skvely Farrell a soundtrack take povedeny neni co dodat. ()

montel

Charley (Anton Yelchin) je středoškolák, který žije se svou matkou a chodí s krásnou Amy (Imogen Poots). Jeho nejlepší kamarád jej jednoho dne upozorní, že jeho nový soused Jerry (Colin Farrel) je upír. Charley mu pochopitelně nevěří, ale jakmile uvidí důkaz, který jej přesvědčí, vyhledá televizní hvězdu a odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant). Mezitím si Charleyho nový soused brousí zuby na jeho přátelé...Zbrusu nový remake slavného upírského hororu z poloviny 80.let. Tvůrci ovšem vsadili na originalitu a příběh až na pár momentů celý překopali. Myslím, že neudělali vůbec špatně. Každopádně na původní film, to zdaleka nemá. 60% ()

StorWik

Colin Farrell a upír ? Nemožné, říkal jsem si před touto "hororovou" podívanou. Díky bohu jsem se mýlil. Farrell to zahrál s ledovým klidem, jak se na upíra patří :) Pro mě určitě palec nahoru. Fright Night, ale bohužel nepodává nic co by jsme, už mnohokrát před tím neviděli. I když závěrečné vyřízení "Boss of vampires" bylo originální. Shrnu to tak, že pro mě filmů s upírama není nikdy dost. Jestli se objevý zase něco podobnýho, tak se rád na to mrknu. (70%) ()

Palizer

Jednú hviezdičku dávam kvôli Farrellovi, inak strach a hrúza. Vlastne tento snímok ani nie je horror. Podľa mňa zabitý čas. Nechápem prečo tento film má nad 60%. ??? ()

kaveit

Podívat se na film, u kterého vás k smrti znudí už trailer, je pěkná blbost. Snad to víckrát neudělám... ()

starblade

Původní film jsem neviděl. Na tento film jsem se docela i těšil a byl jsem nakonec překvapený. Prostě to nebylo tak špatný. Tedy Farell jako upír nic moc, ale svůj účel splnil. Začátek byl hrozně slabý a ke konci už se to začalo aspoň trochu rozjíždět, ale mohli z toho vymáčknout víc. Proč tedy **** ? No hlavně kvůli Yelchinovi a Tennantovi. Poslední jmenovaný mile překvapil v roli upírobijce. ()

zekon

Tak modernější a kvalitnější trikově než původní FN to bezdebat je, jenže té atmosféry a horrorovosti to nedosahuje ani náhodou. V době hafa upírských odpadů, klonů Blade apod je to navíc těžké. Farell se mě jako upír moc nelíbil, Sarandon měl charizma jako kráva. A poloproměna upírů byla otřesná. Z Vincenta udělali ožralou rockovou buznu, která se probere jako Šípková Růženka. Prostě klasika, nepovedený krvavý remake, staré dobré klasiky, který se snaží jít s dobou a zaujmout puboše. ()

hiroito

Když bych vynechal výborný herecký výkon C.Farrela, tak by to byl určitě propadák, ale Colin tomu dal tu minimální kvalitu, aby film stál přinejmenším za shlédnutí. Jinak jeho některé pózy a pohledy v tomto filmu stojí za to :-) ()

croftak

Ó můj bože. Jediná zajímavost na tomhle filmu je, že se můžeme podívat na herce, který se relativně pohybuje v lepší společnosti ve filmové branži, ocitne v tomto prach bídném rádoby "cool" filmu.Nevím co bych vypíchl, škoda slov. ()

chaosteory

Bylo to jak nepovedená soulož, dobrá samice, pěkná předehra a pak nic. Takový pocit ve mě zanechala Noc, a i když jsem věřil, že Farrell by težko podepsal nějakou koninu, stalo se. Těžko říct, proč autor někde v půli filmu přepnul na pičus režim. Hned první scény navnadily, i úvod nebyl špatný (narážky na Stmívání potěší), ale pak jakoby se všichni báli, že je někdo opravdu kousne do prdele, přinejmenším použije kolík jinak než praví návod. Farrel tu má charizma vyvětraného gaye a tak se ptám kde je Blade, když je potřeba. Zbytek netřeba komentáře. ()

teseth

Celkově film působí trochu zmateně a neuspořádaně, ale dá se to přežít. Trochu mě mrzely ty takzvané rádoby rozhovory, který se tam scénárista nebo režisér snažil narvat, ale nějak nepřemýšlel o tom co by postavy měly říkat. Naštěstí takových je tam jen 5 nebo 6. Zbytek mozek ustojí vcelku v pohodě. Co neustojím z logického hlediska tak je to, že upír jí jablko a pije pivo. Ale zas na druhou stranu Colin zahrál upíra tak suprově, že jsem ty 4* musel dát. Po shlédnutí filmu si myslím, že 80% spodního prádla v kině nezůstalo suché. ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020