poster

Rio

 • USA

  Rio

 • Slovensko

  Rio

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Je to sice ohrané, ale zpracování se mi líbilo.!(3.5.2013)

 • NinadeL
  ****

  Papouch a jeho drahá stokrát jinak.(29.2.2012)

 • B!shop
  ***

  Ja nevim no. Vsechno se zda bejt v poradku. Na animak obstojnej a predvidatelnej pribeh. Sem tam nejaka chytlava pisnicka, sympaticky postavy, dobry dabingovy obsazeni a povedena animace. Obcas dojde i na nejakou tu akci a prostredi karnevalu v Riu neni moc okoukany. Ale i kdyz ma film jen 90 minut a v sviznym tempu utika, proste me to nedokazalo vylozene strhnout. Jasne, sem tam sem se zasmal, docela sem se bavil a nenudil, ale na vic nez 3* mi to neprijde.(26.5.2011)

 • teutates
  **

  Jedno ptáče z výšky skáče, pfff... Rio, příběh ukecaného papouška, který nejspíš neumí létat, no umí udělat kafe, či dokonce slouží jako budíček, plyšáček. Kde jsou ty pohádky mého mládi, kdy Jura Jánošík bohatým bral a chudým dával s hláškou "stoj tisíc peťsto hrmených", kde? Nevím, pohádka o rasové nesnášenlivosti, lidské zkaženosti, zachování druhu, sexuální pritažlivosti... pohádka? Já jsem na to nejspíš moc starý, no mladší publikum, nevím ehm... hezká omalovánka v "3D" akčním provedení, tak se to dneska točí. Tady toto je tak na epileptický záchvat s full servisem. 3/10 za hlavního božího hrdinu, který se na své cestě za potomstvem v rámci zachránění svého druhu a s nádechem nadrženosti tolik toho naučil.(8.12.2011)

 • Rosaviva
  ****

  Podle ohlasů, které jsem na tenhle film slyšela, jsem čekala, že to bude mnohem horší než to ve skutečnosti bylo. Nebyla to žádná bomba, ale mě se to líbilo. Malý Blue byl naprosto úžasně roztomilý a jeho větší verze byla jen úžasně úžasná. Scéna, kdy oba dva papoušci spadnou na rogalo, začne hrát písnička Mas Que Nada a Blue s Perlou lítají nad nádherným Riem, mě okouzlila natolik, že tomu dám 4*. A ten pes se mi zdál strašně nechutnej, lepší kdyby tam snad ani nebyl.(9.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace