Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

Maw

Neskutečný, vypatlaná čtrnáctka, která se nechá "znásilnit" (takhle rozhodně znásilnění nevypadá) a pak se zbytek filmu chová jako uplná kráva. 2 hvězdy dolů za to jak nesmyslně se chovala, další hvězda dolů za nudný a nezáživný konec, a jedna hvězda nahoru za Clive Owena. Ale dějově nic moc... ()

Mr.Roman

Strhujúca dráma, ktorá stojí najmä na excelentných hereckých výkonoch a až mrazivo reálne spracovanej, citlivej téme. ()

Jerris008

Jo jo, film o znásilnění, ve kterém se znásilnění neudálo. Čtrnáctiletá holka, která se většinu času vyjadřuje a jedná jak dospělá a přesto je tak hloupá, že naletí internetovému úchylovi, dobrovolně se před ním svlékne a když se schyluje k tomu "znásilnění", tak ani neprotestuje. Do půlky zajímavé, od půlky nuda a plkání. Schwimmer není na režii stavěný, ale i tak do toho mohl investovat trochu víc snahy, u tohoto tématu by to šlo. Škoda. "Když se cítíš vyděšená nebo ohrožená, najdeš způsob jak se oprostit nebo se vzdálit psychicky." ()

Martix

Můžete si říct: tohle by se mi nikdy nestalo. Je fakt, že důvěra je opravdu velmi důležitá věc, ale když se skloubí dohromady s notnou dávkou naivity (spíš debility) 14-ti leté dívčiny, tak máte recept na perfektní katastrofu. Rodina vám pak najednou připadá jako banda nepřátel, která nemá vůbec ponětí o vašem novém "vztahu", založeném v podstatě na ničem. Ale ve skutečnosti jste to vy, kdo potřebuje pomoct. Vy, kdo potřebuje široce otevřít oči a prohlédnout si ten skutečný svět, kde se nebezpečí skrývá za každým rohem. Škoda jen té přehnané demence. ()

Lkn

Ukázka toho jak to chodí po světě a jaký dokáže být člověk. Nvm co bych dělal kdyby byl zveřejněný seznam deviantů v cz (dříve se mluvilo že bude) asi bych se zachoval jako Clive v tělocvičně když viděl toho chlapa. Kdybych měl dceru tak ji rozhodně nekoupím macbook :))) ()

jafuska

odstrašující případ, kdy mě docela i chvílemi zamrazilo, ze všech událostí, které se ve filmu staly, někdy jsem si říkala, jestli se takto chovají náctiletí tak to je teda velký průšvih, dokáží být tak naivní,ale možná se všechno dá pochopit, protože internet je všemocný, a dá se komunikovat kde s kým a této mladé náctileté holce se podařilo za pár týdnů seznámit úplně s cizím člověkem, aniž by přemýšlela, , jestli je to bezpečné, , ale bohužel dnešní doba je hodně realistická a není tohle ojedinělý případ, bohužel těchto pedofilních případů je hodně, a to je také hodně smutné, až děsivé. ()

borohub

No teda po tomto snímku jde docela mráz po zádech. Bohužel v tomto případě je to něco, u čeho bych se nedivil že to bylo natočeno podle skutečné události. Naivní holka se nechá oject od čtyřicátníka a dlouhou dobu si nepřizná že byla znásilněna, herecky docela slušný výkon. Konec byl překvapivý a jsem rád že to nedopadlo klasickým americkým happy endem. Myslím že dost dobrá zábava ()

angel.CZ

Více takových filmů, má to posloužit jako odstrašujicí příklad dospivajicím dívkám ( i klukům) a jejich rodičům. I když se to v médiích omývá skoro pořád, je to na každé rodině jak je vnímavá. Tehle filmový počit by si zasloužil i více něž jen 60%, ale na více mě opravdu na více neosilnil 60% ()

MyrnaAlec

Pubertální 14tka se navzdory dobrému rodinnému zázemí raději svěřuje na síti imaginárnímu "příteli", z kterého se vyklube pedofil. Následuje vyšetřování, otec se pokouší nějak se s tím faktem, že selhal, vyrovnat. Počkejte si na konec, u titulků dostanete pointu. Clive Owen již tradičně naprosto bez chyby. ()

play3man

Tak a znova niečo čo ma úplne dostalo, pričom som vzhľadom na hodnotenie tu na CSFD.cz čakal skôr niečo vlažnejšie. Nakoniec je z toho teda kvalitný film s naozaj silným príbehom. Hercom som to ani na chvíľu neprestal veriť, čo má zásluhu na tom, že ma po celú dĺžku držal a nie a nie pustiť. Niektoré scénky s Annie boli natoľko silné až sa vo mne začal znova spúšťať "psychologický režim" :D. Za mňa rozhodne výborný film, jeden z tých, ktoré mi ešte po skončení budú chvíľu rezonovať v hlave. Skvelé 4* ()

Pharlap

Skvělé a aktuální téma.Výborně vystavěné osudy postav, jejich vnitřní úvahy a jednání. Liana Liberato zahrála skvěle, její podání verse "stockholmského syndromu" je věrohodná. Vžít se do role Clive Owena jako otce bylo snadné. Proto mne velice mrzí, že směřování celého filmu bylo jaksi do ztracena. Hon na pedofila se vytratil, zůstala jen patetická hra mezi otcem a dcerou, nějaké plakánky a to mi přišlo celkem málo. Právě proto jak ječ toto téma bohaté a aktuální. ()

gicous

Až na poslední citový výlev Cliva Owena na mně Trust působil reálným dojmem. Film se nesnaží jít příliš přes okraj a ždít tak divacké emoce z přespříliš přecitlivělého chování hlavních hrdinů. Vyšetřování celého případu je odsunuto do ústraní. V centru dění je rodina, a především pak dcera a otec. Jedná se tedy o čistokrevné drama bez thrillerových prvků. David Schwimmer režíruje s jistotou tvůrce, který věděl, co chce sdělit a z jeho filmu to jde cítit. Jasný cíl, kvalitní provedení. S tím korespondují také herecké výkony typově dobře vybraných herců. Moc se líbil úplný závěr filmu, který je zřejmě ukotven v nefilmové realitě více, než bych si to přál. Vzhledem k tomu, že se jedná o drama, mi nevadilo ani televizní aranžmá celého filmu. 8/10 ()

Mr.nachos

Proč si všichni myslí, že můj kluk je špatný, když se se mnou vyspal? Že je špatné, když jsem ještě pod zákonem a jemu táhne na 40? Být to oje dcera, tak nejdřív vymlátím duši z ní, že je tak blbá a pak půjdu po něm. Ani nedokážu spočítat, kolikrát bych tu slepici vzala po hubě. ()

Brano

Priemerná psychologická dráma, z ktorej plynie aj ponaučenie. Varovný príbeh pre všetky mladé, naivné, ale hlavne hlúpučké dievčatá, ktoré prechádzajú pubertou a majú v obľube si písať cez internet s neznámymi mužmi. Herecké výkony neboli najhoršie, ale spracovanie mi prišlo nudné a pomalé. Ale ako táka jednohubka ujde. ()

johnsnow

Pozrel som si to hlavne kvôli Liane a tá tu podala bravúrny výkon, Owen tradične dobrý, príbehpodľa mňa vykonštruovaný veľmi realisticky. PS+spoiler: Prekvapilo ma že film nekončí happyendom ale tým film na druhú stranu získava na autentickosti. ()

mrclTV

No, nečakal som veľa a ani som veľa nedostal. Typická rodinná dráma, kde rodičia sú tí dokonalí (spravodliví, úprimní, vždy ochotní "sa porozprávať") vychovávatelia pre svoje deti, ale aj tak si nejakou záhadou nevšímajú "trable" svojej dospievajúcej dcéry, ktorá práve prišla na totálne šablonovú strednú školu, ktorú ovládajú bohaté pribrzdené fifleny. (Kde som to asi tak už niekde videl? Aha v každom americkom filme z tohto prostredia.) A pozor! Sú tu aj nástrahy moderného randenia po nete s chlípnikom, ktorý nečaká na zákon (aké originálne) :D. Neviem síce, čo som čakal, ale Clive Owen zvykol hrať aj v lepších filmoch. Jediný pozitívny bod je to, že otec sa rozhodne rázne priložiť vlastnú ruku k dielu. Ale je to tak či tak slabota. PS: Réžia David Schwimmer. Dúfam, že ostatné filmy pod jeho taktovkou nie sú na tom rovnako. ()

DonBraso

Beru nápad ,který si vzal Schwimmer do filmu a o kterém se stále mluví.Bohužel to je ten velký plus v celý ty škále tohohle snímku.Osobně jsem neviděl,žádnou složku po thilleru,čistý průstřel v dramatu,kdy přesně jak někdo psal,první půlhodinka,která nechává i samotnýho diváka,kdo že to tedy je pan neznámý.Jakmile to víme,i to co se stane,je to všechno pohřebený s nejhorším efektem,dlouhá stopáž.Scény se opakující a ten konec zabitej ..To mělo být co,Fbi,atd..Nakonec bych pochopil,že tam nešlo o to dopadení,ale o tu soudržnost Dcera a Rodina(přeci je to drama),ale na mě to zapůsobilo jenom krátce. ()

Roucky

Jak říkám - film mě musí rozplakat, šokovat nebo donutit k zamyšlení... Tenhle film mě ale vytočil. Nikdy jsem se necítila tak vztekle, jako ve chvíli kdy se ta (s prominutím) "blbá čtrnáctiletá kráva" nechala znásilnit a ještě si myslela, že jí ten perverzák miluje. Ano, ano, svět jde opravdu do háje... A ejhle, slečna najednou vidí fotografie další tří slípek, který byly stejně pitomý jako ona a najednou jí cvakne "On mě nemiloval!" a najednou je ona chudinka znásilněná! ... Celý zbytek filmu jsem doufala, že vynervovaný otec dá především přes hubu svojí dceři než tomu úchylovi... Bože, tohle mě vytočilo, že snad ani neusnu. Pro mě průměr, protože začátek byl fajn, pak už ani tak nešlo o "znásilněnou" ale o otce. ()