Začínajícímu spisovateli Aaronovi právě zemřel otec, na jeho velkolepý a důstojný pohřeb se sjíždí celé příbuzenstvo. První problém nastává v okamžiku, kdy Aaron zjistí, že tělo v rakvi patří cizímu muži, tím ale potíže spojené s pohřbem zdaleka nekončí. Aaronova matka Cynthia neustále srovnává syna s jeho úspěšnějším bratrem, spisovatelem Ryanem. Aaron totiž zatím nevydal žádnou knihu, a navíc nedokázal ani zplodit potomka. Ryan přiletěl na pohřeb první třídou a Aaron doufá, že bratr bude financovat polovinu pohřbu. Ryan však tvrdí, že nemá žádné peníze. Všichni očekávají, že smuteční proslov přednese Ryan, Aaron však trvá na tom, že jako prvorozený syn bude mluvit on. Pohřeb se brzy podobá velkému rodinnému cirkusu. Každý, kdo přijel, přivezl s sebou své problémy a nevyřešené konflikty. (TV Nova)

injoy odpad!

EKL! EKL! EKL! Proč skvělou anglickou komedii museli předělávat? Místo černého humoru je to plný černochů po lobotomii, většinou ani neumí hrát. Za tohle bych dal někomu pár facek. Nedá se to dokoukat. Stačila chvíle. EKL! EKL! EKL! ()

ver22

Nevim, co proti tomuto filmu vsichni maji, ale mne se opravdu libil, hlavne James Marsden "sjety valiem". Asi me proste na blbosti uzije a tohle je jedna z mojich oblibenych komedii. ()

Zeta_ odpad!

Tomuto filmu mohl dát víc než dvě hvězdy jen ten, co neviděl Anglický originál z roku 2007. Tato Americká verze s nevtipnými a uřvanými černochy je opravdu horší než smrt... ()

marie.mach odpad!

Tak a tady se Američanům opět něco nepovedlo. Britská verze filmu Horší než smrt (2007), je unikátní právě v tom britském humoru. Čistě americká verze filmu je hanba. Nucený humor, herecké výkony nulové. Ne vždy znamená, že když obsadí do rolí známe herce bude to trhák! Zbytečný REMAKE! Parádní původní film nahradili v něco ohavného, na co nedá ani dokoukat. Opravdu ODPAD!! ()

FilipVop

Všechno zkopírováný z filmu Horší než smrt z roku 2007. Bohužel jim došla bílá barva, takže ji museli nahradit černou. ()

Dusty56

Britský originál považuji za nejlepší britskou komedií vůbec a musím říct, že i americká kopie není až tak špatná (však když děj je úplně stejnej, tak jediný co mohli zkazit bylo herecký obsazení, který mi tady docela sedělo). Naštěstí jsem tohle pustil s dostatečnou časovou mezerou po originálu, takže ani fakt že to je kopie mi až tak nevadil. 75% ()

botswana

Tak jako téměř každý remake, i death at funeral 2010 není žádná revoluční pecka a drží se pouze osvědčeného receptu: okopíruju hlavní dějovou linku (tentokrát se ovšem jedná téměř o identickou kopii celého příběhu, včetně úvodní znělky), změním prostředí (až na výjimky afroamerické) a aby se neřeklo přidám i nějakou vlastní invenci (moc to nepomohlo). Doporučuji shlédnout pouze těm, kteří původní verzi buď neviděli, anebo se jim nelíbila. ()

pokyy

Jediné co tomuto filmu nelze vytknout je „hvězdné“ obsazení v čele s neurotickým Danny Gloverem, v hlavních rolích exceluje Chris Rock, schopně mu sekunduje Martin Lawrence, pozadu nezůstane ani Tracy Morgan. A samozřejmě krásné herečky, hlavně Zoe Saldana:). Bohužel to je vše pozitivní, co se o tomto filmu dá říci, jinak je vše zkopírované z „hitu“ o 3 roky starší, opravdu vše. Dokonce i „teplý liliput“ je úplně stejný. Původní a originálnímu filmu se toto opravdu neblíží ani po kotníky. ()

macherano

Ja neviem v com mate problem je to sice vykradacka ale vyborna tak schuti som sa nepobavil ani nepamatam narozdiel od originalu tam som sa raz pousmial a to bolo vsetko tunak som pukal od smiechu a estek tomu vyborni herci klobouk dolu. Som rad ze s neho urobili to co to skutocnosti maa byt -komedia presne taketo cernoske mozem. Skuste sa skor zamysliet ci to nie je nahodou nenavist voci USA vo vas v politickych rozmeroch a preto aj taketo veci nemusite ani ja USA ako vladu a politiku nemusim ale to nemozte porovnavat s filmami... takze 5 hviezd ()

Anup9

Neviem, čo všetci proti tomu filmu máte. Pôvodnú verziu som nevidel a ani už neuvidím. Ale tento film bol podľa mňa dobrý, neraz som sa schuti zasmial. Nechápem, ako môže dať niekto, že odpad. ()

IrmaVep

Tak tohle byl doslova film o ho*ně. Asi nemusím vysvětlovat, že jsem si to pustila a čekala tu anglickou verzi...jenže když se po úvodních titulcích vynořila banda afroameričanů na typickém americkém předměstí, hmmm, někde byla očividně chyba. Ale mám ráda Petera Dinklagea, tak jsem to přečkala do konce. A párkrát jsem se fakt zasmála. Nicméně toto víckrát ne. ()

Fixa odpad!

Dostalo se mi do ruky tohle a já na to čumim a snažim se v tom najít něco vtipnýho. Pořád nechápu, co se lidem na tom tak líbí a já kokot čumim na nějakej zasranej remake !!! A to se ještě o tom bavíme s kámošem, že tam hrál ten liliput, co hraje ve Hrách o trůny - jenomže on hraje v obou filmech ! Já mu říkám, že ten film jsem ani nedokoukal a on, že se mu docela líbil. Jenomže on viděl originál. Nechápu, proč furt dělaj ty podělaný rímejky. Jako tuším asi proč, ale přijde mi to úchylný. Podívám se na Horší než smrt 2007 a jsem zvědavej, jak to dopadne ()