Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Jerris008 odpad!

Je to tak špatný, že to nešlo ani dokoukat.. Navíc nechápu dabing - pokud byla Jill opravdu žena, proč to znělo jak když mluví transvestita? nedalo se na to ani dívat, natož to poslouchat... Trapárna ()

Bigfuckman

Takhle zle jsem snad ještě film kde hraje skvělý Al Pacino nehodnotil. Opravdu jsem se nebavil vyjma AlPovi závěrečné reklamy! Sandlerovo dvojče bylo nesnesitelné! ()

Syna.1990

Adama Sandlera miluju, filmy s ním jsou pro mě vždycky výbornou podívanou a ještě nikdy jsem se nezklamal, až do teď .. Podle obsahu jsem čekal, že Jack a Jill bude vynikající film, ale bohužel se tak nestalo. Bylo to pro mě šílené zklamání. Co to vůbec bylo? Al Pacinovi asi taky trochu hráblo, že se upsal takové konině. Párkrát jsem se pousmál, ale jsem zvyklý se smát u filmů v nichž hraje Adam od začátku do konce. Slabé dvě hvězdy, víc ani omylem! ()

Patches1984

Asi před dvěma měsící jsem tu hodnotil Sestru v akci. Teď jsem viděl Jack a Jill a popravdě moc nechápu, proč je mezi těmito dvěma komediemi rozdíl průměrného hodnocení 30%. Jako divák, jenž se komediím spíše vyhýbá, jen občas se k jejich sledování nechá přemluvit přítelkyní, mezi těmito dvěma filmy prakticky nevidím žádný větší rozdíl. Oba celkem pobavily, nezanechaly sice hlubší dojem, ale ani v negativním slova smyslu. Bylo by ode mě nefér hodnotit každý jinak jen proto, že jeden byl natočen o dvacet let později. A tady byl navíc Al Pacino a dokonce i Johnny Depp se ukázal. 6/10 ()

kubilov

Nikdy bych neřekl, že se takovej bůh jako Al Pacino objeví ve filmu s Adamem Sandlerem nebo Santiagem Segurou (kterýho jsem teda hledal marně). Jack a Jill bude zřejmě jeden z těch úplně nejhorších Sandlarových filmů, otázkou tak je, proboha proč Al!? Hraje tam naprostýho kokota, kterýho dokáže překonat snad jen Sandler jako transvestita Jill, fakt hodně špatný. Snad jen díky nespornému charismatu, které Pacinovi pořád nelze upřít a kvůli moc milé Katie Holmes a jejímu lehce zoufalému úsměvu dám dvě hvězdy, přeci jenom se tam něco vtipnýho občas najde. Sangler rozhodně umí daleko líp. ()

KaZbunda odpad!

Tohle je film určený pro: čas: 14.30, datum: sobota někdy v létě, opravdu horkém létě, stanice: TV NOVA, situace: mám brutální opici po včerejší chlastačce a toto by mohlo pomoct při odložení přebývajícího obsahu žaludku. Al Pacino se musel zbláznit. ()

Astinas

Hodně špatný, hvězda za Sandlera a Pacina, že i on se umí trochu bavit. Jinak radši se vyhněte tomuhle filmu. ()

Hedy odpad!

Nehodami jsem si zavinil mnoho bolestí. Měl jsem několikrát otřes mozku, přesekl jsem si šlachu v prstu, sekl jsem se do kolena, měl jsem popáleniny třetího stupně na ruce, rozrazil jsem si čelo, srazilo mě auto, zabodl jsem si malou větev do nohy ale nikdy v životě jsem neprožil bolest podobnou té jakou jsem prožíval při sledování tohoto zrůdného průjmu který se rozhodl postižený Adámek splácat dohromady. Neumím si představit co za postižené lidi musel škemrat o to aby přispěli k napsání scénáře protože mi nepřijde že Sandlerovo IQ je negativní o tolik bodů. Nesmál jsem se. Jen jsem se kroutil v psychických bolestech které způsobovala každá vteřina filmu. Připadal jsem si jako chlapík z Mechanického Pomeranče když na něm experimentovali, protože jiným způsobem než se přivázat k židli s násilím rozevřenými víčky se film prostě pozorovat nedá. Tenhle audiovizuální karcinom by měl být vymazán z povrchu zemského. Židi v koncentračních táborech zažívali větší zábavu než jakýkoliv divák tohoto důkazu o boží neexistenci. Nechápu jak se mohl v tomto filmu přijmout roli někdo jiný než nějaký zoufalí bezdomovec za vidinou peněz. ODPAD. Kdyby bylo něco víc než odpad tak na to bezpodmínečně kliknu. Tento film je nový stupeň odpadu. ()

PlysovyMacko

Sibnuta komedia, ktorej humor je založený na tom, že Sandler okrem mužskej postavy hra aj svoju sestru a ako žena je škaredý a otravný. Vtipy sú trápne, ale dva sa vydarili : nadržaný Al Pacino (paci sa mi, že ma zmysel pre humor, keď sa ocitol v takomto filme) a vtip z jeho oscarom. Je tu veľa scen, kde dvaja Sandlerovia stoja vedľa seba, som zvedavá ako sa takéto scény natacaju. ()

lulu37

Trailer ma príliš nenadchol, nakoniec som sa však ocitla na tejto "dvojičkovskej" komédii v kine a, no a nelutujem. Na sobotňajšie pobavenie je to to pravé :) Al Pacino môže robiť dokonca aj reklamu na kávu a aj tak ho budem zbožňovať...Keby mi poslal na zápase hotdog s číslom, určite neváham:) A Adam? Adam Sandler v spolupráci s Dennisom Duganom nesklamú nikdy. Sandlerka nevyzerá bohvieako, no nepokazí ani žiadnu srandu, dokonca vám dá návod ako zničiť Oscara:) ()

lobo87

Tvorba dua Dugan - Sandler je ako na hojdačke. Po priemerných Dospelákoch prišla skvelá komédia Skús ma rozosmiať, a po nej táto rozpačitá snaha o prevlekovú komédiu, ktorá je možno najslabšou Sandlerovkou vôbec. Humor príliš nefungoval a najvtipnejšou postavou sa stal samotný Al Pacino. Len vďaka jeho účasti, vtipnému Jackovmu synovi a mojej všeobecnej obľúbenosti Adama Sandlera je aj tá tretia hviezdička... PS: Skvelé cameo Johnnyho Deppa z Duran Duran... 50% ()

natalanka

Sandlerovina? Každým coulem. Vadí mi prdy, dudy,hajzly a blitky. Kdyby zůstal u gagů, jako když se koňovi rozjedou nohy a babka s jedním zubem čučí skrz popelníky a sluha na lodi upravuje bez reptání melouny v podprdě,i mexický zahradník co si dělá jen srandu.... to je směr, kde by měl Sandler zabrat..... to ujde. Ale šílená debilní sestra Jill, která má IQ tykve, dialogy o ničem a Pacino jako cholerický úchyla? ....no to mě mrzí. Ale musím si říct svůj názor na ženskou roli. Náhodou to Sandlerovi slušelo. Sice ty nohy děs, ale jinak proč ne? I Hofman v Tootse vypadal divně a bavili jsme se. Jediná fakt povedená ženská byl Robin Williams v Tátovi v sukni. Co nechápu vůbec byl malý ind, který mi svou blbostí připomíná tetičku Jill /viz.solnička na hlavě a kuře nalepené na břichu :-) ()

pacpac

Jedna hvězdička je za závěrečnou scénu s Al Pacinem v reklamě a také za kraťoučké momentky rozhovorů se skutečnými dvojčaty na začátku a na konci filmu. To celé co se odehrávalo mezi tím bylo dost hrozné. Mám ráda komedie a až na pár vyjímek dokonce i komedie se Sandlerem, ale tohle bylo opravdu hodně slabé. Když si vzpomenu jak jsem se zasmála u Klik, Chucka a Larryho nebo Trestné lavice, tak mě až překvapuje, že jsem u tohohle filmu neměla důvod k úsměvu ani jednou. A hodně dlouho se mi u sledování filmu nestalo, že bych se tešila na konec. :( ()

p.i.t.b.u.l odpad!

Už dlouho jsem nedal filmu hodnocení ODPAD. Ale tento film neměl nikdy vzniknout. Machři, nebo Zkus mě rozesmát se mně líbily. Bylo to povedené, mělo to nápad a hlavně vtip. Když jsem viděl trailer k tomuto filmu, hned mně rozesmál. Nicméně měl jsem zůstat jen u něj. Jak to tak bývá, opravdu to nejlepší se objevilo v traileru. Zbytek filmu byla děs. A když říkám děs, tak to vážně tak myslím. Humor žádný, vtipné scény byly příšerné, ubohé, bez nápadu stavěné jen na dětinských příhodách z toalet. Do teď nechápu herecké obsazení filmu. Jak to vlastně vše vzniklo. Protože nebýt Al Pacina, K. Holmes aj. film bych asi nedokázal shlédnout ani do konce. Vydržel jsem, ale bylo to obtížné. Říkám si, jak se mohl Adam Sandler k něčemu takovému vůbec odhodlat. Tento film nedoporučuji shlédnout ani v případě, že tohoto herce máte rádi. Možná dětem to bude připadat vtipné, ale zase to není pro ně vhodné. :-) Už nikdy více. ()

rafix

Nechápu to takové hodnocení. Ale budiš. Mě se to hrozně moc líbilo. A Sandler tu dvojroli zahrál perfektně. ()