Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

mazadlo

Dvě hvězdy za Pacina který válí i v takové šablonovité komedii jako je tahle. Byly doby kdy jsem cítil v Sandlerovi jakousi naději na to že změní americkou komedii v něco jiného. Bohužel teď už vidím asi sedmý film který je stejný jako ten první. Rodinná záležitost která neurazí ty co nemají mozek a nebo ještě žádný podobný film neviděli. Scénáristické omalovánky napatlané na docela drahou bžundu z Holywoodu. Johny Depp v jedné scéně s Pacinem je asi to nejlepší co celý film přináší. Škoda.... ()

aLPaC

Ano příběh sám o sobě stojí za starou belu, Sandler jako žena je nechutný, nicméně mě jeho humor nevadí, ba naopak ho mám rád, takže většině jeho filmům dávám 4 body. Kdyby ale nebylo božského Al Pacina, tak tady by to na 4* rozhodně nebylo. Spíš tak na 2*. Ale scény, kde Al vystupuje jsou neskutečně vtipné, zvlášť ta na Lakers s Johny Deppem, volání mobilem v divadle a reklama. Nevadí mi, že si ze sebe dělá srandu. I když to není jeho styl, tak to zvládá dobře a dokáže pobavit. Upřímně bych ale nechtěl, aby se z toho stala nějaká tradice. Jednou to stačilo. Tak co přinese Wild Salome. P.S. Na 71 let vypadá Al fantasticky. Ty vousy mu seknou. ()

gumolit odpad!

Uff jedine čo nechápem ako sa tam mohol objaviť Al Pacino!!!Chcel som dať aspon za neho bodku ale aj on bol v tomto filme hrozný !!!Smutné veľmi smutné Sandler klasiak ten je a vždy bude u mna na poslednom mieste v rebričku hercov a na prvom najhorších hercov celej historie filmu!! ()

nany2121

Presne takýmito filmami dokáže Adam Sandler sklamať svojích fanúšikov a dať za pravdu jeho odporcom. Sandler mi príde dobrý herec, mám rád jeho filmy, ale jeho tvorba je strašne nevyrovnaná. Film je asi tak naivný ako Adam, keď čítal scenár a myslel si, že to bude pecka. Netreba mať IQ vyššie ako 10, aby si divák domyslel ako film skončí a aké prekvapivé ponaučenie z neho vyplynie :D Ostáva už len dúfať, že popri jasnom konci, sa počas filmu aspoň dobre zasmejete. Ale tak detinskému a jednoduchému humoru sa proste nedá zasmiať. Celý film mi prišiel pritiahnutý za vlasy, a nemal zazrieť svetlo sveta. Jednu hviezdičku dávam len kvôli štipke úcty, čo mi voči Sandlerovi zostala. ()

Dr Lizal

Já vím, je to těžké pořád vymýšlet nové fórky, ale tohle je jedna z nejslabších Sandlerovek. bez výraznějších komediálních momentů. Al Pacino a jeho závěrečná řeč ohledně natočené reklamy přesně vystihla jeho působení v celém filmu. A Katie neukázala kozy - další mínus. ()

kritiklon

Tak že to bude bláznivý se dalo čekat. V tomto případě ještě o něco více než u jiných komedií s Adamem Sandlerem. Ta zápletka je nevýrazná a typicky americká jako u desítek a stovek komediálních snímků podobného ražení. To se dá samo o sobě zkousnout protože na ty americké odrhovačky je člověk už zvyklej. Ale "Jack a Jill" nemůžu hodnotit pozitivně i přes několik dobrých vtípků jelikož daleko častěji jsou jiné vtipy nehorázně trapné, okopírované či mdlé. 2* za 39% ()

KM Phoenix odpad!

Al Pacino asi potřeboval rychle zalátat hodně velkou díru v rozpočtu, jinak si nedovedu vysvětlit to množství "screen timeu", které tomu věnoval. ()

Domec

Bohuzel tahle Sandlerovka mela mnohem vic bliz k trapnosti, nez vtipnosti. Do ted nedokazu pochopit, jak se do tohodle predem jasnyho propadaku mohl upsat Al Pacino. No, bylo to proste spatny. 2** za Al Pacina a za to, ze jsem to pretrpela v kine. ()

Illy

Sandlerův humor jsem měl vždycky rád pro jeho balancování na hraně trapnosti a blbosti, tohle je však jen blbost. ()

j0nathan odpad!

Opravdu se Adame omlouvám, ale na tohle jsem teda ve střizlivém stavu nedokoukal. Možná to ještě někdy zkusím, ale myslím, že i když budu sťatej jak laciná coura, tak to nevydržím. ()

Stanley619

Nejprve jsem bral těch 11 Malin jako zaujatost filmových kritiků, ale pak jsem si to pustil a nevěřil jsem vlastním očím, už hodně dlouho jsem neviděl větší zbytečnou kravinu. Adam Sandler u mě klesl, skoro až na samé dno a do teď nemůžu pochopit, co přesvědčilo Al Pacina, aby se podílel na něčem tak tupém a ohraném, jako je tenhle propadák. Za celý film jsem se snad ani jednou nezasmál, po pravdě mi bylo za Sandlera i trapně, protože jeho role Jill byla naprosto otřesná, prostě "na pěst". Sice jsem to neviděl v originále, ale i tak mi přišel český dabing dost špatný. 28% ()

(Z)denny

Adam Sandler byl v tomto snímku skvělej. Celou atmosféru pohodové komedie ale pokazil Adam Sandler, takže si nezaslouží víc jak dvě ** ()

ChillThomas

Tohle je obří debilita všech trapností. Žiďáčka Adama Sandlera mám rád ale evidentně mu dochází nápady a nechápu pro koho ten film byl určen je to humus všech humusů. Tento ultra fekální humor může leda pobavit dorostence s nízkým IQ naplněným 2x velkým Happy Mealem z McDonaldu s šilhavými oči a špinavým pupkem. Chtělo se mi o toho brečet nudou děj o ničem herci na to přistoupili jen pro srandu králíkům a producenti museli vyplatiti velký rakety protože kdokoliv se v tom filmu ukázal tak pro něj herecká kariéra skončila .. Film je pětkrát poblitý odpad .... Já však odpad nedal jen kvůli posledním třem minutám .. kde zpívá Al Pacino v reklamě pro kafe značky Dunkaccino .. Jinak AL PACINA MUSELI NAFETOVAT ŽE K TOMU PŘISTOUPIL JINAK FAKT NEVIM.. ()

maty39

Je to tak špatný, až je to vtipný. Al Pacino v tomto filmu je jeden z nejbizardnějších momentů filmové historie (řekněme v rámci seriozní áčkové hollywoodské produkce) ()

Nolanofil

Málo vtipné, veľmi trápne, nevkusné, otravné a zbytočné. JACK a JILL absolútne nefungujú ako komédia a pozrel som si to aj napriek zlým reakciám okolia, že možno mne sa to bude páčiť, nepáčilo sa mi to a pevne verím že svoj názor nezmením. Mrzí ma že tak luxusné obsadenie, nedokázalo ponúknuť viac. PS:Mám silné tušenie že Johnny Depp si dal sám sebe predsavzatie, že raz za rok si zahrá v zlom filme, zatiaľ sa mu to darí. Držím palce Johnny. ()