Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

M.i.k.e

dvojice Dugan/Sandler mě nejednou velmi dobře pobavila a minimálně Grown Ups a Just Go With It patří mezi moje top komedie poslední doby.Bohužel to nic nemění na tom,že tohle se krutě nepovedlo a nedosahuje to ani pochybných kvalit Zohanových.Hlavně postava Jill je jedna z nejprotivnějších co sem v poslední době měl možnost vidět.Je s podivem,že se něčemu podobnému propůjčil herec Pacinových kvalit.Patří sice v tomhle kousku k tomu lepšímu,ale zachránit ho bohužel nedokáže...20% ()

zdenotvor

Ja proste Sandlerov humor zbožňujem a pri tomto filme som sa smial prakticky nonstop a o to v komédii predsa ide. Bol to naprosto stupídny film ale splnil svoj účel. A to som deň pred tým zhliadol Reign Over Me kde Adam Sandler podáva životný výkon. A keď som videl to hodnotenie mal som obrovské obavy,ale dal som tomu šancu a dobre som spravil. Udeľujem 4* možno trochu aj z trucu keď vidím tých neadekvátnych 39 % ()

Martin741

Sandlerovky su vzdy dementne a retardovane, ale vacsinou v dobrom slova zmysle, lebo sa na nich da vzdy nasmiat. Bohuzial, toto bola uz planina extremna tak za 5 %. Ucast velikana ako Pacino nechapem. ()

Aljak

Patrím medzi veľkých fanúšikov filmov Adama Sandlera, a tak bol zvedavý, či je tento film naozaj až tak strašne zlý ako všetci hovoria. A zistil som, že nebol zlý - popravde, bol ešte horší ako len zlý :( Ja toto nechápem ako mohla takáto hlúpa komédia vôbec zvyknúť, lebo to vôbec nemalo ten typický sandlerovský humor. Namiesto zábavy som sa dočkal len viacerých trápnych scén, no ale aby to nevyznelo úplne negatívne - na 5-6 scénach sa dalo celkom aj zasmiať a pobaviť - ale to je v tomto prípade veľmi málo. Ani sa nedivím, že Jack & Jill získali toľko zlatých malín - plne zaslúžene. Pre mňa to bol najhorší Sandlerov film vôbec (teda pokiaľ nepočítam tie jeho niektoré krátkometrážne). Fakt hrôza - od scenáru, cez Sandlerovu dvojrolu dvojčiat, až po samotné spracovanie. A že Al Pacino sa na to dal, tak to asi nechápe nikto (asi ani on nie). ()

bourec

Musim přiznat,že Dugan občas natočí i dobrej film,ale tohle byla ta nejtrapnější obludná srágora,jakou kdy natočil.Film prakticky bez děje,jen sled trapnejch scének bez humoru,u kterejch sem se ani nezasmál.Co tam dělá Al Pacino,to nechápu.Myslim že jedna hvězda tomu sedne.20%. ()

Streeper

Dost jsem se u toho zasmála. Adam jako žena je docela přesvědčivý a i mu to slušelo. Neříkám, že Jill mi nelezla na nervy, to docela dost, ale řekla bych, že to byl Adamův hlavní cíl. Znepříjemnit tuhle postavu divákům, aby si na konci uvědomili, že to vlastně tak špatná osoba nebyla. Tahle komedie, určitě nepatří mezi ty Adamovi nejlepší, ale zasmějete se u toho a velké plus je Al Pacino. ()

enjoi

Co nám Sandler předvedl tentokrát? Kupodivu zase nic světaborného. Další z řady trapných sandlerovských komedií (i když ne všechny Sandlerovy filmy jsou špatné, to rozhodně ne :)), které vám nic nenabídnou, ale na druhou stranu ani zas tak neuškodí, abyste museli dávat hned odpad. Překvapilo mě obsazení, vedle Sandlera je ve filmu Al Pacino (kterého mi bylo spíše líto, že tuhle roli vzal), Johnny Depp (který se ve filmu objeví na cca minutu a je tam podle mě omylem) a Katie Holmes. Celkem mi to dává 50 %. /// 1. dubna 2012 získal snímek Jack and Jill všech 10 zlatých malin v kategoriích: Nejhorší film, Nejhorší herec (Sandler), Nejhorší herečka (Sandler), Nejhorší mužská vedlejší role (Al Pacino), Nejhorší ženská vedlejší role (Katie Holmes), Nejhorší obsazení, Nejhorší režisér, Nejhorší prequel / remake / rip-off / sequel, Nejhorší filmový pár a Nejhorší scénář ()

bukowski83

Hehehe co čekáte od Sandlera, spoustu vtipných dialogů a inteligentní humor...to snad ne! Jednoduché, hloupé, divné, ale vtipné a to je snad u komedie chtěný faktor. Já se bavil, já se smál a já zažil po dlouhé době vícero výbuchů smíchu a na tom přece u komedie záleží. Takže neodsuzuji a i nadále se hloupému humoru směji...a co nemohu si pomoc - guilty pleasure! ()

TommyLeeJape odpad!

Film ve mně vyvolal tři otázky. 1. Trpí Al Pacino stařeckou demencí? 2. Věděl Johny Depp čeho se to účastní? 3. Co to sakra Adam Sandler fetuje? Osobně doufám že je starý Al ještě při smyslech a jeho slova v poslední scéně nebyla mířena k reklamě, kterou ve filmu udělal, ale k filmu samotnému. ()

wohna

Adam Sandler jednou potěší, že zahraje docela dobře a že se mu to nepodobá, pak se s nim zasmějete a pak vás totálně zdvihne z gauče. Proč? Protože čas od času se mu povede dostat se do filmu, který neměl spatřit světlo světa, jako je například Jack & Jill. ()

laik_60 odpad!

za toto by mali vrátiť všetci účinkujúci aj so štábom výplaty. film treba púšťať ako výstrahu aké prciny dokáže hollywood vyprodukovať ..pche druhy odpad v živote sandlerko !!! je mi ľúto že na to natiahli al pacina ()

necisty odpad!

Tak tohle je bohužel katastrofa! Nevím jestli to bylo tím, že kolem mě seděli kamarádi a já se nechtěl ztrapňovat tím, že jim pouštím podprůměrný film, nebo bych to i tak sám po 15ti minutách vypnul. Tentokrát to ani nezachraňuje jinak kvalitní Sandler. Nechápu, jak na to mohl kývnout a obléct na sebe vycpané hnusné ženské šaty s nekvalitním make-upem, že šly vidět vousy, a do toho skřékal jak kráva. Možná tomu přidával ještě nekvalitní český dubing, ale podle mě to bylo moc i v originále. ... Poprvé takhle naplno musím nesouhlasit s Pethushkou, fakt to není ani dobré:)! ()

pufina

Adam Sandler je můj oblíbený herec, vždycky mě pobaví a jako ženská to rozhodně platí dvojnásob. Ovšem příběh už trochu pokulhával a po druhé polovině mě to moc nebavilo. ()

dr.fish

Myslím, že tato komedie je ze Sandlerových věcí zatím největší hardcore. První třetinu jsem se v podstatě jenom "adaptoval" na styl humoru. Pak mě to ale začlo bavit. Všichni ve filmu odhodili poslední zbytky lidské důstojnosti a vytvořili prostě ultrahovadinu, ve které si většinu času dělají prdel ze sebe a ze světa šoubyznysu. Musím říct, že si mě Sandler i v téhle komedii nakonec získal, to, že mu prostě není nic svaté, mne fakt baví. No a Al Pacino tomu prostě dal korunu...70% ()

Radiq

Fakt jsem se bál, že uvidim jenom Sandlera převlečenýho za ženskou, ale na štěstí ten má dycky v rukávu nějakej ten dobrej fór nebo postavu nebo zvíře. Ale přesto ve mě zustalo maličko zklamání, protože už natočil hodně mnohem lepších komedií. Největší komik se jevil papoušek, pak mexická babička s popelníkama na očích, pak Al Pacino, pak bezdomovec, pak mexičan, pak teprve Jill, pak dlouho nic a někde ke konci Jack. Což je docela ostuda. Nedivim se, že většinu hodnocení tady uzemnil transvestitní vzhled Jill a neustálé debaty o tom, jestli to neni náhodou chlap. Al Pacino na konci při sledování své reklamy má asi teď podobné myšlenky i u tohoto filmu, ale já mu to toleruju, stejně jako Sandlerovi a všem ostatním známejm ksichtům. ()

LukeUp

Ty vole, pane bože, do háje. Co to sakra bylo? Mám Sandlera vážně rád a tak jsem si tenhle film i přes do očí bijící kritiku a úspěšnému sklizení několika zlatých malin dal. No, naprosto chápu, proč ty maliny tenhle biják dostal. Sandler se musel úplně zbláznit, když na něco takového plýtval energií a co je mi vážně velkou záhadou je to, jak se sakra do takového filmu podařilo přemluvit Al Pacina? To je tak zoufale bez peněz? Proboha proč? Dávám 20% a všechny jdou na účet Pacina, protože jinak tenhle film nemá absolutně nic, co by za něco stálo. Snad se Sandler vzpamatuje, tohle bylo hodně mimo. ()