Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

lardko

Tak tohle je dost trapnej film. Když v tom hrál Adam Sandler tak jsem si myslel že to bude komediální , ale místo toho to bylo trapný a nudný někdy trochu dobrá scéna , ale jinak celej film stojí za hovno !!!! ()

Erik7595

To malo čo byť?! Sandlera som nikdy nemal príliš v láske, ale čo predvádza tu, to je jednoducho trápne, odporné a o ničom aj na jeho zvyčajne slabé komediálne filmové počiny. 1* za fakt, že som sa necítil až tak trápne, ako pri sledovaní Disaster Movie, This Is Sparta! a podobných p*č*v*n. Ale ako komédia to nie je od týchto filmových komediálnych odpadov ďaleko. Al Pacino ako jediná postava vo filme ako tak priebežne zabavila, ale takto sa strápniť a urobiť zo seba vola v tejto vrcholne nevkusnej a nevtipnej "komédií" je pre herca takého formátu doslova katastrofa.. 1,5* (25%) ()

Jaroslaf odpad!

jakmile sem uviděl sandlera jako jeho sestru/dvojče, věděl jsem že tohle nebude fungovat. vypnutí proběhlo přesně za sedm minut a 30 vteřin. Sorry Adame, víš že jinak tě mám docela rád .) ()

Dlee

Suprová komedie. Opravdu jsem se u toho hodně nasmál . Spousta srandovních scén, které rozesmějí. Sandler je prostě jednička a je vidět, že dokáže zahrát všechno. Nechápu ale proč se o filmu všude píše jako o propadáku atd.. ()

nessbeal

Nerozumiem len jednej veci preco ma tento film take nizke hodnotenie? Mam pocit ze ostatni pozerali asi nieco ine. Myslim si ze hodnotenim na CSFD sa netreba ani zaoberat ale pozriet si film a potom objektivne zhodnotit. Vyborna komedia so Sandlerom a Pacinom. ()

111tom111

2 hvězdy za Al Pacina a Johnnyho Deppa....Ale film sám o sobě je blbost..Film je uječená šílenost kde se převlíkájí chlapy za ženský...takový filmy už tu byly víckrát ale nikdy sem nepochopil,co na tom všichni vidí...humor je suchý a herec Adam Sandler špatný jako vždy...nikdy na ten jeho humor asi nepřijdu. ()

bagetka007 odpad!

Takovéto filmy by se prostě v dnešní době již neměly točit. Pokoušela jsem se tento film zhlédnout na dvakrát, ale přes prvních 20 minut jsem se prostě nedostala. ()

Filec

Absolútne chápem, že tento film je zakopaný pod čiernu zem, ale ja som sa skvele bavil a žáner KOMEDIA je hlavne o tom či?? ()

boul

to prostě nešlo.. já jsem čekal skvělou komedii se Sandlerem, tak jak to znám, ale to nešlo.. pořád jsem se díval kdy to zkončí.. pár dobrých scén, ale to vše..30% ()

BOURQUE

Pevne dúfam, že išlo len o nejaký pokus natočiť nejaký „zábavný film“. Pretože, v opačnom prípade sa jedná o totálne zlyhanie scenáristu, režiséra a hercov. O tom, čo tu predviedol A. Sandler, tak radšej, kvôli slušnosti, sa nebudem vyjadrovať. Veľkou otázkou, aspoň pre mňa, je: Ako sa tu mohol objaviť J. Depp (aj keď len na 5 minút) a Al Pacino? Rozum prestáva pracovať!!!! Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Olík

To že se Adam Sandler už bez svého „top gagu“ vypouštění plynů neobejde v žádném novém filmu, si začínám pomalu zvykat, ale to, že se převléká za ženskou…….nepřijde vám to jako paralela s kariérou jiného, kdysi také na výsluní se vyhřívajícím, komika? Ano, myslel jsem Eddieho „Norbita“ Murphyho! Sandler by, stejně jako jeho dvorní režiséři Dugan a Coraci , potřeboval nový impuls a tím určitě není spolupráce s Alem „Dunkaccinem“. Ku…, co tam ten Pacino dělal, to neviděl co se stalo De Nirovy ve Fotři jsou lotři??????? Za tohle by si v reálu zasloužit, to co provedla Jill s jeho Oscarem ve filmu!!!! Nebudu si hrát na přemoudřelého filmového fajnšmekra a rovnou se přiznám, že jsem několikrát upřímně zasmál. Bohužel od dvojice Dugan-Sandler očekávám mnohem, ale mnohem více. ()

GOREGASM

Otravný vopruz jménem Adam Sandler na druhou. Sandler potvrzuje svou komediální nevyrovnanost a nevyzpytatelnost a ve své první dvouroli je otravný v možná rekordní míře. Opravdu tragická úroveň vtipů a nesnesitelný vokální projev Jill mnohokrát podbízí myšlenku ukončit si divácké trápení předčasně. A to ani nechci hlouběji komentovat upocenou kreaci Al Pacina, ze které scénář vytříská jednu vtipnou scénu a samotný Pacino, ať raději sedí doma na zadku a zbytečně si nekálí na svůj herecký pomník. 20% ()

M4t35

Mám rád Adama Sandlera, ale tohle se mu opravdu nepovedlo. Příběh o dvojčatech Jakovi a Jill je neuvěřitelně pitomý a trapný. Jill dělá svému bratrovi jen problémy a ten se jí chce zbavit, ta se na něj naštve, on se to pak snaží napravit... no prostě klasický scénář. Slátanina, které nepomáhá ani přítomnost Al Pacina a Katie Holmesové. Doufám, že se Adam Sandler poučil a dále se bude ubírat jiným směrem jelikož tudy cesta nevede. ()

canucks333 odpad!

No tak oľutoval som, že som to videl. Humoru Sandlera nikdy nemôžem prísť na chuť a tak to nie je ani v tomto filme. Nechápem akurát Al Pacina, že sa nechal zosmiešniť (hral seba samého) v takejto stupídnosti. Jediné pozitívum je, že kamera bola celkom dobrá aj keď strih na začiatku otrasný. Za 5 minút filmu sme tu mali hlavnú zápletku. A druhé pozitívum je, že som sa zasmial asi na dvoch vtipoch. Ostatné scénky s vydávaním rôznych zvukov radšej nekomentujem. Uvažoval som nad 1 až 2 hviezdičkami, ale rozhodol som sa pre jednu . A ešte som zabudol, že scéna na mexickej oslave, kde väčšina humoru je orientovaná na tom, že niekto udrie babičku po hlave je vrcholne trápna. Takže tento film nie je síce sklamaním (lebo som ho presne takýto očakával). Zvyšok nekomentujem.. Videl v kine 1x originálnu verziu so slovenskými titulkami - 20% - Neoplatí sa míňať čas pozeraním ()

hEROic

dve hvezdy jenom za pana Pacina mi prijde moc, takze jen jedna, protoze nic jineho v tomhle filmu nestoji za ten cas... odstrasujici pripad komedie... 20% ()

MickeyStuma

Nedá se říci, že by to byla vysloveně komedie, i když pár humorných situací se vyskytuje. Adam Sandler si tu střihl dvojroli a to přímo dvojčata - muže a ženu, Jacka a Jill. Jack má rodinu a žije spořádaným životem, zato Jill je stále sama, je roztržitá a má komplex méněcennosti. A Jack se jí ze soucitu rozhodne pomoci, ale nebude to mít jednoduché. Toď vše. Spíše než o pobavení se tu více tlačí na city a o pochopení, což ne každý v z tohoto hlediska dokáže pojmout. Inu, těžko posoudit co tvůrci skutečně zamýšleli. Tady to strašlivě klopýtá a to sráží snímek rapidně dolů. Inu, ne pokaždé se zdaří. ()

figliar

Zrejme najhorší film Adama Sandlera, čo som zatiaľ videl. Zvykom býva, že ma jeho ,,hlúpy" humor aspoň niekedy pobaví, ale tu absolútne nič. Až sa divím, ako do filmu dostali také kvantum celebrít. Jednu hviezdu si zaslúži John McEnroe a jeho klasický 10 sekundový nervový kolaps a druhá patrí Deppovi s tričkom Justina Biebera a Al Pacinovi, zato že kývol na takýto scenár. ()