Rozvedená Mary Kee je vystrašená telefonáty od neznámé ženy. Když neznámá sdělí, že je z minulosti, Mary se pokouší kontakt ukončit. Volající se však nedá odbýt a chystá děsivou pomstu. (LIVINGDEAD)

Hrabka

Tak tento mysteriózní horor má opravdu velmi zajímavou myšlenku. Film je chvílemi dost mrazivý a určitě není nezajímavý. Najdou se i hluchá místa, která trochu kazí dojem, ale jinak si film určitě zaslouží pozornost alespoň hororových fandů, kteří mají rádi trochu mystery. Mezi ty já právě patřím a tak jsem si film užil více než dobře. Trochu to vypadalo jako nějaká epizoda z Věřte nevěřte. Druhé zhlédnutí by bylo asi na místě. 60% ()

George Stobbart

Slušný mysteriózny horor o žene, ktorá sa snaží zbaviť svojho psycho manžela, no po presťahovaní do nového bytu začne dostávať na svoj tunajší, štýlový starý telefón podivné hovory. Volá jej zmätená žena, ktorá tam najprv hľadá svojho manžela, potom sa chce aspoň rozprávať a nakoniec začne byť taká otravná, že telefón bude treba vypojiť. A tak hlavnej hrdinke ostanú na krku rovno dvaja psychopati a keďže podivnou volajúcou je stará známa Lorna Raver, ktorá svoju démonickú stránku ukážkovo predviedla už v "Drag Me to Hell", tak je jasné, že to najlepšie ešte len príde. "The Caller" síce nie je bohvieako originálny a spája v sebe myšlienky a nápady už použité vo viacerých hororoch i nehororoch, no tie našťastie tvoria vcelku hutný a zaujímavý celok, ktorý má občas atmosféru aká by sa dala krájať a pár krát sa tu dá aj slušne zľaknúť. Príbeh je vcelku pomotaný a po dopozeraní treba ešte chvíľu rozmýšľať a ukladať si to v hlave všetko dokopy, no bohužiaľ je to miestami aj akési nudné a fádnejšie, takže znovu by sa mi to už asi pozerať nechcelo. ()

zolo23

Filmový plagát pekný, prvé čo ma napadlo bolo, že by mohlo ísť o prekvapivý, napínavý thriller typu Telefónna búdka, ale to by som chcel mnoho...že? Prvá tretina napínavá, mysteriózna a nič nenasvedčovalo tomu, že by som dal nejaké nízke hodnotenie...Ale, to čo nasledovalo potom ma nepríjemne odrovnalo. Čistý chaos ,už sa mi ani nechcelo tipovať kto tu je vlastne "živý".. Akosi som to celé nepochopil a popravde ani som už veľmi nechcel. Je pravda, že som pri tomto filme stiahol liter červeného vína, ale že by to bolo kôli tomu? Kto má rád "mysteriózno" s prvkami hororu a debilnou pointou..nech sa páči. Ja ďakujem neprosím ()

darkrobyk odpad!

K odpadu se uchyluji opravdu zřídka, ale tohle je megahovadina, jakou svět neviděl! Snad bych dal hvězdu za výbornou hudbu, ale celkově je film taková ztráta času, že si to nezaslouží. Neuvěřitelný blábol, kde nesympatické postavy se chovají jak nejhloupěji mohou a kde dělají jednu botu za druhou. Žena z minulosti začne manipulovat s budoucností. Kolik filmů si již bravurně zahrálo s časem, tenhle mezi ně ovšem nepatří. No a konec všemu narazil korunu. Nedoporučuji ani tehdy, kdy nic jiného nebude po ruce. Raději koukat z okna na hvězdy... ()

Faustka

Telefon nepřetržitě drnčí… Mary začíná být nervózní____chvíle ticha… taková situace přímo vybízí pro neočekávané baf… jenže prd; to jen soused spustil plynovou kanonádu(máme tenký stěny)… a to je tak jediný rozpoznatelný projev, který dává nějaký smysl. The Caller si to namíří do kytek… Parkhill bere ještě zednické náčiní; nech toho Matte a dojdi radši pro sváču. ()

• S rolí filmové Mary Kee (Rachelle Lefevre) byla v počátcích spojována herečka Britany Murphy. (Conspi)