Zkažená úča

Bad Teacher

Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

Totální průměr, který drží šablonu věškerých dnešních komedií o "ženě, která hledá prince", že to snad ani není možný. Děj a konečný výsledek filmu odhadnete po 10 minutách, takže ten můžete s klidným srdcem spláchnout do záchodu nezájmu a soustředit se pouze na "vtípky", které si pro vás tvůrci připravili. No a právě scénky a nápady má "Zkažená p-úča" celkem slušné. Postava veverky, ředitele, kolegyně a dokonce i ten klišoidní tělocvikář zde zkrátka fungují a hlášky, které ze sebe chrlí jsou ve většině případů skutečně vtipné, takže tleskám za to, že Kasdanovi se podařila v dnešní době celkem obtížná věc, aby komedie alespoň 3x za film rozesmála. 63%(20.8.2011)

Jedna z nejstravitelnějších komedií s Cameron Diaz. Role zlatokopky jí opravdu sedí :-) 70%(9.8.2011)

Až na ten těžko uvěřitelný a nemotivovaný konec příjemná komedie.(4.9.2011)

Chytal jsem se hodně sporadicky, mnohdy to naopak byla docela síla. Celá řada do ztracena až trapnosti vyznívajících vtipů byla naprosto zbytečná, těch opravdu vtipných bylo skutečně poskrovnu (navíc se docela opakovaly), vypíchnout tak lze především sarkastickou mrchu Cameron Diaz, které role poměrně sedla a která dokazuje, že do starého železa ještě zdaleka nepatří. Ona a sebeironický tělocvikář Jason Segel, kterému zvolenou polohu divák jednoduše uvěří, jsou hlavními důvody, proč si tuhle jednohubku pustit. To se zdaleka nedá říct o dokonale trapné a nesnesitelné Lucy Punch (špatná role, špatný casting). Nejen ona, ale i další postavy se chovají nelogicky, nějaké sympatie pocítíte k málokteré. Na druhou stranu jsem ale přesvědčený, že na samém začátku stál slušný, i když ne zrovna originální příběh. Každopádně na devadesát minut dostatečně nosný – s ohledem na to, jak je divák ochotný akceptovat jako hlavní linii touhu po novém poprsí. Humor zemitějšího rázu mi nevadí, ale jakmile přijde na ulevování si na toaletě nebo ejakulaci, začínám kroutit nechápavě hlavou. To už snad máme sakra za sebou!! A sakra teď si říkám, že několik dní od projekce mi toho v hlavě vlastně ani moc nezůstalo.. vlastně už ani ty sympaticky kousavé poznámky..(25.8.2011)

Další skvělá, nekompromisní a relativně dost nekorektní komedie přesně pro mě. Nejlepší je asi Cameron Diaz v naprosto netuctové a pro ní netypické roli.(24.8.2011)