Zkažená úča

Bad Teacher

Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

Teď jsem měl nějakou černou sérii, kdy jsem viděl samý špatný filmy, takže musim říct, že tahle komedie mě hodně potěšila. A to jsem se teda původně na to nechtěl vůbec dívat, protože od komedie s Cameron Diaz v hlavní roli jsem čekal nějakej stupidní romantickej film. Kupodivu tady Cameron Diaz nehraje žádnou slepicoidní naivku, ale naopak takovou vychcanou mrchu a musim říct, že mě v týhle pro ni netypický roli docela mile překvapila. Škoda snad akorát zbytečně trapný postavy Lucy Punch a tak trochu stupidního konce.(19.1.2013)

Cameron Diaz aKa zlatokopka řádí:) Pohodová komedie.(21.8.2011)

• PinokKio

Vítěz v kategorii nejbizarnější filmová soulož. Ale o prsa! (a že jedno vyjde draze).(6.1.2012)

Až na ten těžko uvěřitelný a nemotivovaný konec příjemná komedie.(4.9.2011)

Po dlouhé době opravdu snesitelná a místy i opravdu vtipná komedie z USA, kde je minimum fekálního humoru. Navíc, když v hlavní roli je má nejoblíbenější herečka, Cami Diaz, (doufám, že tenhle film uvidí všichni ti trollové, co na její adresu prohlašovali kecy ve stylu "je to už důchodkyně" a podobná moudra) a ve vedlejších jsou dva skvělí přihrávači, ale co je lepší, každý to hraje (přihrává) jinak, no to se na film opravdu lépe kouká. Zatímco Justin je zde za debílka, Marshall, teda, Jason, má ve filmu hodně drsné a hlavně trefné komentáře. Ke konci filmu jsem uvažoval i o plném počtu, ale to si nechám do zálohy na další zhlédnutí. Do té doby nezbývá než vyjádřit obdiv k člověku, který do dnešního pruderního světa plného debilních a nudných "komedií" pustí živel ve formě Cameron "fucking" Diaz a dal jí k dispozici výborný scénář. Jak říkám, jsem spokojen, ale druhá projekce napoví víc. 80 %.(5.10.2011)