poster

Zkažená úča

 • USA

  Bad Teacher

 • Slovensko

  Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  Sama som prekvapená, že ma to celkom bavilo! V záplave predvídateľných romantických komédií, z ktorých 98% stejne nepozerám, vždy osvieži nejaká, kde je hlavnou postavou poriadna potvora - ktorej čoskoro začnete nadržiavať už len preto, že je taká "pravá od Mattela" a jej sladučkú kolegyňu s radosťou pošlete do prdele :-)(1.10.2012)

 • 3DD!3
  ***

  Pohodová zábava, která v sobě kromě těch tradičních ponaučení nese i dost těch netradičních. Scéna s mytím Chevyho každopádně vyčuhuje nejvíc. ;-)(30.8.2011)

 • Ampi
  ***

  Takovou učitelku jako Elizabeth Halsey - Cameron Diaz jsem neměl a bohužel ani mít nebudu. I když možná bohudík. Film pobavil. Cameron to slušelo, vtipy docela dobré. Konec připoměl trochu něco na té Mary je a žaci budou zlobit více. V rámci navštěvy kina 30.7. jsem dostal ještě malý sprchový gel axe, což mne protože jsem měl narozeniny potěšilo.(14.8.2011)

 • Fr
  ***

  ,,JE TŘEBA NA SOBĚ STÁLE PRACOVAT“...... /// ...to aby děti měli příklad. Někdo si proto vylepší kozičky a někdo zase experimentuje v kuchyni. (Žádnej strach, Ital s vařečkou tady nebude!) Zato tu jsou samí usměvaví, miloučcí, vstřícní, lidičky – vlastně učitelé (BRRR! taky vám ty ,,zdrobnělinky“ naháněj husí ,,kůžičku“?... Nebo snad učitelé?...) Občas mi to chování připadá trošku stupidní, ale pár vtípků je povedenejch a Cameron jako plytká osoba s posraným žebříčkem hodnot a její exhibice v neromantický roli celkem ujde. Další z Rom-Kom, kde je víc vtipu než romantiky, ale vodvázat bych se stejně doporučil u těhle holek. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, za co se v USA platí 9300 doláčů (napovím, že je to gigantický a záleží na rovnováze). 2.) Jsem kluk a MILUJU Justina Timberlake. 3.) Chci větší kozy a TAHLE rada mi nepomohla. 4.) Thx za titule ,,Dejdicek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.8.2011)

 • Boogeyman
  ***

  Nemůžu říct, že bych se nudil, ale jako komedie pro zasmání to nefungovalo.(6.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace