Zkažená úča

Bad Teacher

Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

Takovou prču jsem snad ani nečekal, ale jakožto hodnej a nevinnej chlapec jsem si jí prostě a jednoduše zasloužil. Cami je vynikající, hlavně scéna mytí aut mě úplně dojala. Vědět, že v nějaký myčce meje Cami, tak tam přitáhnu rovnou celý pendolíno, pak bych si tam sednul, koukal na vývoj mytí a tiše pendolínu záviděl. Cami si tuhle roli viditelně užívala a ač stvárnila hodně komediálních postav, tak tahle byla jedna z těch nejzábavnějších a nejvcí sexy a to se nám, povrchně laciným fešáčkům ze Žižkova hrozně moc líbí.(2.8.2011)

Až na ten těžko uvěřitelný a nemotivovaný konec příjemná komedie.(4.9.2011)

Nemůžu říct, že bych se nudil, ale jako komedie pro zasmání to nefungovalo.(6.4.2012)

Totální průměr, který drží šablonu věškerých dnešních komedií o "ženě, která hledá prince", že to snad ani není možný. Děj a konečný výsledek filmu odhadnete po 10 minutách, takže ten můžete s klidným srdcem spláchnout do záchodu nezájmu a soustředit se pouze na "vtípky", které si pro vás tvůrci připravili. No a právě scénky a nápady má "Zkažená p-úča" celkem slušné. Postava veverky, ředitele, kolegyně a dokonce i ten klišoidní tělocvikář zde zkrátka fungují a hlášky, které ze sebe chrlí jsou ve většině případů skutečně vtipné, takže tleskám za to, že Kasdanovi se podařila v dnešní době celkem obtížná věc, aby komedie alespoň 3x za film rozesmála. 63%(20.8.2011)

Některé chvilky pobavily velmi dobře, jiné byly naopak docela ujetě trapné. Nicméně tato komedie dokáže zaujmout, když už ne originálním příběhem, tak hereckým obsazením a humorem. Cameron Diaz je pro podobné role jak dělaná a potěší i účast himymovského Jasona Segela. Zdejších 60% je určitě zasloužených. 60%(9.10.2011)

• - Do role Scotta Delacorta tvůrci uvažovali také o obsazení Bradleyho Coopera. (oje)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)