Zkažená úča

Bad Teacher

Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

Chytal jsem se hodně sporadicky, mnohdy to naopak byla docela síla. Celá řada do ztracena až trapnosti vyznívajících vtipů byla naprosto zbytečná, těch opravdu vtipných bylo skutečně poskrovnu (navíc se docela opakovaly), vypíchnout tak lze především sarkastickou mrchu Cameron Diaz, které role poměrně sedla a která dokazuje, že do starého železa ještě zdaleka nepatří. Ona a sebeironický tělocvikář Jason Segel, kterému zvolenou polohu divák jednoduše uvěří, jsou hlavními důvody, proč si tuhle jednohubku pustit. To se zdaleka nedá říct o dokonale trapné a nesnesitelné Lucy Punch (špatná role, špatný casting). Nejen ona, ale i další postavy se chovají nelogicky, nějaké sympatie pocítíte k málokteré. Na druhou stranu jsem ale přesvědčený, že na samém začátku stál slušný, i když ne zrovna originální příběh. Každopádně na devadesát minut dostatečně nosný – s ohledem na to, jak je divák ochotný akceptovat jako hlavní linii touhu po novém poprsí. Humor zemitějšího rázu mi nevadí, ale jakmile přijde na ulevování si na toaletě nebo ejakulaci, začínám kroutit nechápavě hlavou. To už snad máme sakra za sebou!! A sakra teď si říkám, že několik dní od projekce mi toho v hlavě vlastně ani moc nezůstalo.. vlastně už ani ty sympaticky kousavé poznámky..(25.8.2011)

Až na ten těžko uvěřitelný a nemotivovaný konec příjemná komedie.(4.9.2011)

Já jako parchant bych takovou úču bral všema deseti, ale počítám, že dnešní smradi by jí rychle vysvětlili, kde je její místo. Anebo jejich taťkové:-)(23.10.2011)

Sama som prekvapená, že ma to celkom bavilo! V záplave predvídateľných romantických komédií, z ktorých 98% stejne nepozerám, vždy osvieži nejaká, kde je hlavnou postavou poriadna potvora - ktorej čoskoro začnete nadržiavať už len preto, že je taká "pravá od Mattela" a jej sladučkú kolegyňu s radosťou pošlete do prdele :-)(1.10.2012)

Slibuju že už nebudu psát o tom jak nám Cameron Diaz stárne. V tomto filmu navíc by se o ní ani nedalo říct že by byla nějakou sexy kočkou. Film má trošku nastavený mustr jako například chlastající Santa je úchyl. Jen tady prostě někoho napadlo že by nebylo špatné natočit film o učitelce, která kouří trávu, pouští v hodinách filmy a která má jako životní sen udělat si nová prsa. Ulítlost tedy ano. Bohužel směšných scénech je pomálu, přestože jak sami čtete úrodná půda pro ně rozhodně přichystaná je. Z hereckého osazenstva nikdo nepředvádí nic. Justin vyloženě slabý. Nevím co jej nutilo brát takto pitomou roli. Konec samozřejmě příjemný, přecejen donášení na kolegyni musí být po zásluze potrestáno. 50%(17.8.2011)