Zkažená úča

Bad Teacher

Mrcha učiteľka

Komedie

USA, 2011, 92 min

[imdb: 5.8/10] | me: Veľmi jednoduchá zábava s prvkami kvalitného humoru, ktoré držia tento film nad vodou. Celkovo nič výrazné, často nudné a priamočiare ako to už pri týchto komédiách býva,... ale ako som už spomenul - miestami prekvapí kvalitnými perlami, ktoré sa našťastie vracajú v pravidelných intervaloch a tak udržia pozornosť počas celého filmu a zabezpečia celkový pocit jednoduchej pohody. Neublíži a ako komédia na pracovný štvrtok určite postačí. I tell you what I know. A kid who wears the same gymnastics sweatshirt three days a week isn't getting laid until he's 29. that's what I know. (1.10.2011)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $100,292,856Tržby Celosvetovo $216,412,265Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,141,778 //počet predaných kusov 134,609Tržby za predaj DVD v USA $12,227,235 //počet predaných kusov 724,622║ Otrasnosť, nuda, sucharina, trápnosť, Američania tápajú strašne v momentálnych(2008-2011) ako že komédiach, Cameron Diaz absolútne za zenitom, by sa mala už niekde schovať, fakt des na ňu pozerať, a toto bol ako že hit?? /5%/(22.11.2011)

• StarsFan

Upřímně? Není to vtipné. Pár lepších míst zkrátka nevyváží můj dojem z jinak naprosto obyčejného filmu. Čeho si ale naopak cením, je poměrně netradiční závěr, kde se ta "zlá" rázem nepromění v tu "dobrou" a nekaje se za všechny své hříchy, jak je pro americké filmy podobného ražení obvyklé.(10.8.2011)

K tabuli půjde…, nehlaste se tak vehementně, Apatowe! Tak koho pak dnes vybereme… Vám, Rogene, rovnou píší za pět a klidně si běžte stěžovat za ředitelem ve věci mé zaujatosti. Jen bych vás chtěl upozornit, že já jsem ředitel. Tak třeba.. Kasdan… No, Jan Amos by nad vámi nejásal. Občas se objeví nějaký výkřik z hlušiny, o nekorektnosti by se dalo diskutovat, smíchu rozdáváte jak daňový úřad. Mrcha šla Cameron k pleti (kdyby ji šlo pod nánosem make-upu najít), Veverka byla zralá na odstřel (jestli časem nepošla na otravu šminkami) a Timberlake? Ač jeho hudba člověka zbavuje břímě heterosexuality, má u mě bezvýznamné plus, že se nebojí ze sebe udělat vola (i když při „bezpečném sexu“ to bylo už přes čáru). Nepotěšil jste mě, Kasdane, a ani já vás nepotěším. Píši tři méně.. P.S.: To tělocvikářovo gesto na konci jsem nepochopil. Znamenalo to snad, že si zajdou na dvě zmrzliny..?(28.11.2014)

Sympatico, 3 hvězdičky...(9.9.2011)

• - Film získal na Teen Coice Awards 201 tři vítězství. Za Nejlepší film, herečku a herce. (Terva)

• - Elizabeth (Cameron Diaz) se dívá v časopise na fotografie celebrit na "červeném koberci" kvůli inspiraci pro své prsní implantáty. Na obrázcích je Heather Graham na Zlatých Glóbech v roce 2010, Katy Perry na přehlídce Vanity Fair v roce 2010 a Rose McGowan na večeři před udílením Oscarů v roce 2010. Ve skutečnosti se Cameron Diaz objevila na všech třech akcích. (Dr Lizal)

• - Rottentomatoes.com dává filmu 44 kladných procent. (Terva)