Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

vybka

Pri tomto filme o dráme, či dokonca thrilleri nemôže byť ani reči - je to skôr akčná komédia. Celkom príjemná, s pekne vypointovaným záverom. Johnny Depp je charizmatický herec nech hrá v čomkoľvek - na tom jeho skackaní po streche v pyžamku som sa náramne zabavila :-) V šoku som zostala z Angeliny Jolie - zo sexice sa stal zmaľovaný vešiak na šaty. Vytŕčajúce lopatky a kosti na ramenách jej na kráse nepridali a vôbec mi do toho filmu nepasovala. ()

Blaschke

Velice příjemný snímek se zajímavým rozuzlením. Dobře se na něj koukalo, místy vtipný a Angelina--- bez komentáře -- že jí to sluší je slabé slovo. Pokud nebudete vědět co si večer pustit. Rozhodně neurazí a záběry Benátek - krásné ()

Tulkis

Nuda nuda nuda......pořád sem čekal, že se to rozjede, že se něco stane a začne mě to bavit jako už hodně filmů, ale nic. Pořád samý dlouhý rozhovory, akce nikde nebo jen poskromnu. Ani ta Angelina se mi nelíbí tak už nevim co bych na tom filmu měl vidět. Takže jestli chcete něco u čeho se usne jako u nedělních poobědových politických rozprav pustě si tohle ,,veledílo''. ()

piggee

Absolutne zla kopia Salleovho "Antonyho Zimmera". Angeline tu rolu nemoze verit nikto (na rozdiel od sarmantnej Sophie Marceau), dej je v porovnani s originalom dovedeny k horsiemu a ten vymysleny zaver znicil celu pointu filmu. A tie nominacie su snad vysmech.. to za co? za zlodejinu? aj to zlu? Film Anthony Zimmer jednoznacne odporucam, ale toto rozhodne nie. ()

KITTbx

Dávám 2 ½ , dívat se na to dalo, sice je to slabší odvar, ale zase tak velký hnus to není. Kouknout a zapomenout, pořád lepší než sledovat úžasný pořad na TV N… Paul Bettany, ale mohl dostat větší prostor, Angelina a Johnny, OK, ale jinde jsou o dost lepší. ()

Burmák

Jolie i Johnny jsou naprost super má to opravdu grády...čekali jsme cokoliv, ale takový drámo ne, musím uznat, že tento kousek je, alespoň pro mě opravdu dobrá podívaná a to jsem nebyl v kině....i doma máme skoro dorej zvuk....moje hodnocení je na opravdu .......celkově překvapení.....kdo váhá vřele doporučuji....i manželce se páčilo..... :-) ()

Austy

Dlouho jsem váhal, zda-li se na to podívat nebo ne, dlouho jsem odolával a pak nakonec jednoho slunečného odpoledne usednul do křesílka a spustil to. To, co jsem spatřil mě však natolik znudilo, že snad už ani nepamatuji, kdy u filmu jsem koukal na stopáž a ptal se: "kdy bude konečně nějaký drámo, popřípadě, když už bude konec. Tento film bych zařadil do hloučků zbytečně natočených paznechtů, kde režisér a scénárista by si měli pořádně nafackovat. Nerozumím ani oběma hlavním hrdínům, že se k tomuto dílu propůjčili.....příjde mi to jako parodické vykrádání motivu lepších filmů snažíc se z toho uvařit bombu, jenže ona stále nevybuchnout.....sečteno a pak tučně podtrženo..už nikdy... ()

effulka_kebulka

Z mé strany trochu nepochopená věc. Navíc moc nemusím Angelinu Jolie. Nepříliš povedený thriller mi spíš připadal jako parodie na Jamese Bonda, ale nikoliv tak zajímavá a napínavá jako 007. Do karet tomuto filmu nehraje ani závěr. Měla jsem pocit, že se autor scénáře do psaní tak zamotal, že na scénu vyslal "deus ex machina" aby ukončil trápení všech zúčastněných. Tedy 3 hvězdy a z tho jedna patří Deppovi ()

George Lohan

Tak tenhle film mě dostal,je to příjemná oddechovka navíc v Benátkách. Skvělé obsazení a hudba,příběh je oddechový takže pro letní večer skvělá podívaná. ()

pan Spock

Velmi nemastný, neslaný kousek, který se neumí rozhodnout, v jakém je vlastně žánru. Přitom zápletka filmu je solidní. Škoda, že se režisérovi nepovedlo ji využít. Hlavním hvězdám nelze nic vyčítat, protože skoro nemají co hrát. Ještě že má Johnny Depp talent na komediální scény a Angelině to tak sluší. Celkový dojem je tedy pouze za 3 (s velmi velmi odřenými zády) ()

zelvicka82

Trochu jsem byla v rozpacích z kombinace Jolii a Depp, ale nakonec to nevypadalo tak špatně.Po prvním podívání dojem rozpačitý.Po druhém a hlubším zamyšlení musím říct, že to nebylo špatné.Zajímavý příběh a celkem šokující odhalení na konec. Prostě cizinec se vším všudy. ()

JARDAHONDA

Film je natočený v Benátkách - místo určitě skvostné, ale film neodpovídal mému očekávání. Na to, že ve snímku hrála taková herecká esa, jako Johnny Deep a Angelina Jolie, tak jsem čekal jiný šálek kávy. Jinak film byl jistě napínavý, ovšem něco tomu pořád chybělo. Takže hodnocení = 50% ()

peedik

Čakala som, čakala.. a nedočkala som sa ničoho. Bublina sa postupne zmenšovala až kým úplne nesfúkla a ja som ostala pozerať s nechápavým pohľadom na záverečné titulky. Bohužiaľ, boli jediné pozitívum a to je už čo povedať! U mňa hviezdička za Benátky - no verím v to, že mužské pokolenie pridá za Angelinu :-) ()

may23

Ani pořádně nevím, co říct. Že by mě to nějak nadchlo se rozhodě říct nedá. Co však pro mě bylo dobře udělané, bylo zahrávání si s tím, jestli Depp je ten skutečný Alexander Pearce nebo ne. Musím se přiznat, že do konce jsem nevěděl, co si myslet. Nejsem ale velký fanoušek "skvělé" Angeliny, tudíž to jen jeden z dalších film, na který se podívám pouze v dámské společnosti a tím to končí. ()

PreLa

Ne že by se mi film zas až tak nelíbil, ale vývoj se dal jasně předpokládat, takže tím film u mě ztratil na napínavosti... bohužel. ()

kulitschka

Nezastírám zklamání. Logicky se dalo očekávat, že Johny Depp přinese snímku šarm a šmrnc a Angelina zajistí střelbu a nějaké to okusování.. Film vyloženě neurazí, ale rozhodně nenadchne. Nalejte si napřed sklenku. Slovy Kocoura z Červeného trpaslíka: "To je poprvé, co mi chutnal obal víc než obsah!" ()

s.fergie

Příjemný,nenáročný,pohodový,odpočinkový takhle bych to popsala.Konec filmu jsem tušila ale prostě pohodovka která neurazí ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)