poster

Jana Eyrová

 • Velká Británie

  Jane Eyre

 • Slovensko

  Jana Eyrová

 • Slovensko

  Jane Eyrová

Romantický / Drama

Velká Británie / USA, 2011, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Kostýmní romance s velmi dobrými hereckými výkony.. přesto bez života!! Vměstnání mravně zásadového románu, který čítá několik set stran, do dvouhodinového filmu je pokaždé úkol obtížný a především nevděčný. Viktoriánská éra tu může prostupovat každým záběrem a tvůrci můžou lpět na detailech, tahle klasika britského romantismu přesto nedýchala tak, jak bych si představoval. A to ani přesto, že hlavní hrdina soustředěného Michaela Fassbendera je romanticky rozervaný a hlavní pobledlá hrdinka Mii Wasikowské navenek vyplašená a uvnitř nesmírně silná.(14.2.2013)

 • Rob Roy
  ****

  Viděno dvakrát na plátně. Vrcholně romantické a zároveň syrově dobové (vynikajicí kamera Adriano Goldmana), bezchybná interakce herců. Zatím asi film roku. 90%(10.7.2011)

 • ORIN
  *****

  Jak bezostyšně ale s respektem, citlivě a novátorsky natočit celosvětově profláklý příběh a zároveň zachytit v plné síle křehkou krásu Miy Wasikowské a vnitřní rozervanost Michaela Fassbendera ukazuje Cary Fukunaga.(30.12.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,242,660Tržby Celosvetovo $31,987,073Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $2,481,659 //počet predaných kusov 148,560║ V prvom rade herecký koncert v podaní Mia Wasikowska a Michael Fassbender, dej ma upútal lebo to bola pre mňa v rámci príbehu Jane Eyre premiéra, malo to čosi do seba. /70%/(14.1.2012)

 • Tosim
  *****

  Neuvěřitelné, jak se nadčasovost milostného příběhu a společnského vyznění snoubí se současnou filmařinou. Průzračně odzbrojující snímek. TUŠIL JSEM, ŽE PRO MĚ UDĚLÁTE DOBRÝ SKUTEK, JANO.(8.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace