• Zeck

Sandlerův komediální průměr, zasmál jsem se 3x, stopáž zbytečně dlouhá, konec odhadnutelný po třech minutách. Zkusili mě rozesmát, unudili mě. 40%(22.4.2011)

Tak rád se na ně dívám, i když předem vím, jak dopadnou: laciné hollywoodské komedie! Sandler tentokráte o něco slabší myslím, Anniston ale misky vah dokázala svým sebejistým hereckým výkonem vyvážit. A Nicole Kidman? Wow, palec nahoru! Jinak klasika: sem tam bezva zábava, sem tam těžká nuda. Výbuchy smíchu veškeré žádné... Milý, příjemný, odpočinkový komediální snímek. Nic víc, nic míň. Proč je to proboha tak dlouhé??(22.8.2011)

Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků.(2.11.2011)

• Mertax

Ha ha ha.(11.6.2011)

Tretia hviezda letí sexi telám a Nicole (rodená Hawaičanka), ktorá si evidentne išla oddýchnuť do niečoho tupého. Ak napíšem že ma to neurážalo, tak skláňam veľký hold. 50%(30.7.2011)