Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Tuto romatickou komedii považuji za nadstandartní už jen proto, že jsem se málem počůrala. Po hodně dlouhé době jsem v kině slyšela obrovské záchvaty smíchu. Beru zpět, že Sandler začíná být nudný, i když většinu humoru zde odvedli vedlejší role. Paní s nepovedeným obočím musela rozesmát opravdu každého. Propánajána, na tohle jsem čekala roky!! Obrovské překvapení. Možná za tohle Duganovi dokonce odpustím Zohana.(22.4.2011)

 • Zíza
  ****

  Ano, není to originální, objevují se tu klišé, ale víte co? Ono to funguje, jak má. Nenáročná romantická komedie, která rozum snad nikomu neurazí, je to příjemné a pobaví. Na odpočinek výborná věc. Konečně po delší době komedie, kde jsem se nemusela cítit trapně za to, co tam ti herci předvádí. Navíc Sandlerovi a Aniston to spolu slušelo, takže nebylo co řešit. Užila jsem si to v rámci žánru.(13.9.2012)

 • PinokKio
  ****

  Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků.(2.11.2011)

 • TheMaker
  ****

  Originální a civilní. Sandler přišel o panictví. Dospěl. Tohle není ta typická "sandlerovka" na které jsme zvyklí, ale naprosto dospělácký film pro inteligentní a bezegoistické lidi.(23.4.2011)

 • Mertax
  **

  Ha ha ha.(11.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace