Parádní komedie se Sandlerem. Z toho co jsem s ním viděl, je určitě nejromantičtější. Přesto je tu ale ten jeho humor, co mám rád. Chlápek tam sbírá kokos ze země prdelí, chlapeček lije pití na těhotnou černošku ve zpomalenym záběru a Adam Sandler dobrácky hází holčičku držkou do bláta. Jennifer Aniston to tam fakt sluší, atmosféra fungovala na sto procent a měl jsem z toho úplně dobráckej pocit. Což je velký úspěch, když vezmete v potaz tu prapodivnou zápletku.(27.8.2011)

Jen tak pro nenáročný zabavení to je perfektní, nesnaží se to za každou cenu vytvářet třeskutý fóry, takže to není trapný, Sandler tomu dodává vtip, Jennier Aniston je zase docela sexy, i když jí osobně moc nemusim, tak tady jí tofakt sekne a o Brooklyn decker se neni třeba bavit, ta je jasná, navíc se tam na skok objeví i Nicol Kidman. Akorát netušim, kde vytáhli tu malou nesympatickou holku, která i když se smála, tak jsem čekal, kdy se někomu zahryzne do nohy.(19.5.2011)

Naprosto pohodova romanticka komedie. Sice je po peti minutach jasny, jak to dopadne, ale ta vychozi situace je docela fajn a i kdyz ma film skoro dve hodiny, furt se neco deje a hlavne je furt u ceho se bavit. Dugan se nastesti vyvaroval nejakejm extra humusackejm scenam, i kdyz se tu najdou i nejaky ty chutovky typu dusici se ovce, ruka v zachode. Krome ale vtipnejch dialogu to tahnou kupredu super sympaticky herci. Krasne protivna Kidman, hyper hovado Swardson, ultra sexy Decker no a pak samozrejme hlavni dvojka. Typickej dobracko-buranskej Sandler a perfektni Aniston, ktera je ve svejch 42 letech porad super sexy a hlavne opravdu perfektne zabavna. Samozrejme, jak se dalo cekat, trochu to kazi prechytrali deticky, ale nic extremniho. Ve vysledku proste nic originalniho, ale jako pohodova romanticka komedie to slape na vybornou. Lepsi 4*.(23.5.2011)

Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků.(2.11.2011)

Jedna z ďalších, ničím neprekvapujúcich komédií. Prišlo mi to trochu suché... Dobré obsadenie, celkom slušný, originálny úvod a to bolo tak celé.(4.6.2011)

• - Film měl premiéru 11. 2. 2011, v den narozenin představitelky hlavní role Jennifer Aniston. (Foox)

• - Scéna, kdy Danny (Adam Sandler) vyjednává s Maggie (Bailee Madison) o sumě, za kterou bude předstírat, že jde o jeho dceru, je odkazem na podobnou scénu z filmu Pretty Woman (1990). (yarghoul)

• - Pri večeri v Oceano hrá v pozadí skutočná skupina z Maui na Hawaji. Okrem iného hrali aj v jednej z epizód seriálu Hawaii 5-0 (od r. 2010). (beso74)