Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeck
  **

  Sandlerův komediální průměr, zasmál jsem se 3x, stopáž zbytečně dlouhá, konec odhadnutelný po třech minutách. Zkusili mě rozesmát, unudili mě. 40%(22.4.2011)

 • Davies182
  ***

  Tak rád se na ně dívám, i když předem vím, jak dopadnou: laciné hollywoodské komedie! Sandler tentokráte o něco slabší myslím, Anniston ale misky vah dokázala svým sebejistým hereckým výkonem vyvážit. A Nicole Kidman? Wow, palec nahoru! Jinak klasika: sem tam bezva zábava, sem tam těžká nuda. Výbuchy smíchu veškeré žádné... Milý, příjemný, odpočinkový komediální snímek. Nic víc, nic míň. Proč je to proboha tak dlouhé??(22.8.2011)

 • PinokKio
  ****

  Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků.(2.11.2011)

 • Mertax
  **

  Ha ha ha.(11.6.2011)

 • Le_Chuck
  ***

  Tretia hviezda letí sexi telám a Nicole (rodená Hawaičanka), ktorá si evidentne išla oddýchnuť do niečoho tupého. Ak napíšem že ma to neurážalo, tak skláňam veľký hold. 50%(30.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace