Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Tuto romatickou komedii považuji za nadstandartní už jen proto, že jsem se málem počůrala. Po hodně dlouhé době jsem v kině slyšela obrovské záchvaty smíchu. Beru zpět, že Sandler začíná být nudný, i když většinu humoru zde odvedli vedlejší role. Paní s nepovedeným obočím musela rozesmát opravdu každého. Propánajána, na tohle jsem čekala roky!! Obrovské překvapení. Možná za tohle Duganovi dokonce odpustím Zohana.(22.4.2011)

 • Le_Chuck
  ***

  Tretia hviezda letí sexi telám a Nicole (rodená Hawaičanka), ktorá si evidentne išla oddýchnuť do niečoho tupého. Ak napíšem že ma to neurážalo, tak skláňam veľký hold. 50%(30.7.2011)

 • TheMaker
  ****

  Originální a civilní. Sandler přišel o panictví. Dospěl. Tohle není ta typická "sandlerovka" na které jsme zvyklí, ale naprosto dospělácký film pro inteligentní a bezegoistické lidi.(23.4.2011)

 • Mertax
  **

  Ha ha ha.(11.6.2011)

 • Malarkey
  ****

  Adam Sandler mě nikdy nezklame. Když nenatočí nějakou svojí úchylnou komedii, tak natočí perfektní romantickou s dobrým nápadem, kdy ke každé si přizve nějakou fajnovou a pěknou herečku. Tentokrát to vyhrála Jennifer Aniston a mně se na ní skutečně hezky koukalo. Kolik že jí je? 42 let? Je to vůbec možný? Klobouk dolů.(9.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace