Parádní komedie se Sandlerem. Z toho co jsem s ním viděl, je určitě nejromantičtější. Přesto je tu ale ten jeho humor, co mám rád. Chlápek tam sbírá kokos ze země prdelí, chlapeček lije pití na těhotnou černošku ve zpomalenym záběru a Adam Sandler dobrácky hází holčičku držkou do bláta. Jennifer Aniston to tam fakt sluší, atmosféra fungovala na sto procent a měl jsem z toho úplně dobráckej pocit. Což je velký úspěch, když vezmete v potaz tu prapodivnou zápletku.(27.8.2011)

• Zeck

Sandlerův komediální průměr, zasmál jsem se 3x, stopáž zbytečně dlouhá, konec odhadnutelný po třech minutách. Zkusili mě rozesmát, unudili mě. 40%(22.4.2011)

Čtyři hvězdičky? Sandlerovi? Světe div se, ale já je dal. I přesto, že romantická zápletka nepřináší vůbec nic nového a objevného. Ale ten pohled na chirurgicky "zmrzačené" lidi mě pobavil stejně jako těch několik černějších vtípků.(2.11.2011)

Komedie Zkus mě rozesmát má dva hlavní triumfy – absenci nejrůznějších fekálních „vtípků“ a přítomnost Jennifer Aniston. Adam Sandler a jeho výtvory mě baví tak nějak na přeskáčku – nejprve třeba velmi kvalitní a netriviální Klik – život na dálkové ovládání, pak dlouhá prázdná mezera a nyní tohle.. Romantická komedie, která chce bavit i dojímat, je tu. Král buranského humoru se navíc velmi příjemně drží na uzdě, je civilní, sympatický a hlavně vtipný. Stejně jako zbytek (až na výjimky) početného osazenstva. Moc mě teda nebavila afektovaná a poměrně snadno přehlédnutelná Nicole Kidman, leccos musíme odpustit i hňupovi Dolphovi, který jako komická figurka víc selhává, než boduje, ale na druhou stranu přináší několik skvostných okamžiků, díky kterým si tenhle kousek ještě o to víc zapamatujete (třeba resuscitaci ovce). Když pominu úvodních dvacet minut, kdy se to docela vleče, tak nám po další desítky minut nabízí tvůrci slušnou podívanou, která se naplno rozjede při výletu na Havaj. Tam se rozjede i ten pravý emocionální náboj, chemie mezi Sandlerem a sarkastickou matkou Jennifer funguje parádně, přešlapů je skutečně minimum, neotravné dětské postavy jsou vážně dobře napsané, směřuje to do očekávaných vod, a pokud přistoupíte na hru několika lží (jsme přeci v mainstreamové komedii), těch trochu přepálených 115 minut si náramně užijete!! A trapně mi nebylo.. Jdu na čtyři hvězdy..(4.6.2011)

Když tam jde Jenn do plavek, tak jediný co mě v tu chvíli napadlo byla myšlenka na sex....hodně sexu. Abych se myšlenkově nezasek, musel jsem si otevřít láhvinku Martella, protože Jenn je fakt neskutečně sexy, ona tam má víc takových momentů kdy háže sexovost z obrazovky na všechny strany, ale tohle bylo, jak když spadne lavina, najednou byla všude kolem mě tma a uprotřed té tmy stála Jenn v plavkách, nádhernej moment v mým životě. Adam mě opětovně nezklamal, jeho humor mě prostě sedí a některý vtípky byly fakt vybroušený do neuvěřitelně žratelný formy. S Jenn jim to spolu strašně slušelo a jelikož jsou to oba komedianti od boha, tak se z plátna opravdu jiskřilo velkolepým způsobem.(6.3.2012)