foto

Brooklyn Decker

  • nar. 12.4.1987 (29 let)
    Kettering, Ohio, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Brooklyn Decker se narodila 12. dubna 1987 v Ohio, USA. Jejím manželem není nikdo jiný než jeden z nejlepších tenistů světa američan Andy Roddick, za kterého se provdala v dubnu roku 2009.

Její cesta k filmu vedla přes práci modelky v které sklízela jeden úspěch za druhým. Už v 16 letech se stává tváří modní značky Mauri Simone zabývající se hlavně plesovými šaty. Objevuje se na obálkách společenských časopisů jako FHM, Glamour nebo Cosmopolitan. Vrcholem je zřejmě titulní strana renomovaného fotografického sportovního magazínu Sports Illustrated v roce 2010. Téhož roku je i tváří značky Victoria's Secret a také je v anketě časopisu Esquire vyhlášena nejvíce sexy ženou planety a s časopisem Mens Health vyhrává cenu o nejkrásnější tělo světa.

Mezitím už má ovšem za sebou první hereckou zkušenost a to v seriálu OŠKLIVKA BETTY rolí Lexie. Objevuje se také v dalších seriálech a to už kvalitnějším seriálu CHUCK a u nás nepříliš známém ROYAL PAINS, kde hraje hlavní roli Paul Costanzo znamý hlavně ze seriálu JOEY. Její první celovečerní filmová zkušenost přichází s romantickou komedií ZKUS MĚ ROZESMÁT, kde už hraje po boku Adama Sandlera a Jennifer Aniston jednu z hlavních rolí. Komedie je velmi kladně přijata diváky, tak i kritiky a Brooklyn přijímá další roli a to ve filmu BATTLESHIP režírovaný pod taktovkou Peter Berga režiséra známých filmů jako třeba KRÁLOVSTVÍ nebo HANCOCK s Willem Smithem.

Brooklyina hvězda zřejmě začíná naplno zářit a herečka má před sebou jistě velmi slibnou kariéru a to jak modelingovou tak i filmovou.

Tomáš "Arx" Budík

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace