poster

Půlnoc v Paříži

 • USA

  Midnight in Paris

 • Španělsko

  Midnight in Paris

 • Slovensko

  Polnoc v Paríži

Komedie / Romantický / Fantasy

USA / Španělsko, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $17miliónovTržby USA $56,814,841Tržby Celosvetovo $154,809,853Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $10,388,992 //počet predaných kusov 622,381║ Owen Wilson sa mi tam až tak moc nehodil ale ostatný zúčastnený fajn, hlavne očarujúca Marion Cotillard, námet skvelý a podmanivý, Paríž nasnímaný v akýchkoľvek lokáciach okúzlil. /75%/(17.3.2012)

 • larelay
  **

  nesadlo. na ziadnej urovni. z celeho filmu ma zaujali iba tri veci. uvodna prehliadka pamiatok Pariza, nadherna skladba od Cole Portera, Lets do it a ako vzdy fantasticky Adrien Brody.(29.10.2015)

 • Le_Chuck
  *****

  Dávam Allenovke full house, svet je divný! Ale... Woody sa proste trafil a až desivo mi Gil pripomínal moju maličkosť. Antidote pre všetkých beznádejných nostalgikov a bez poučiek. Šarmantné. 90%(30.11.2011)

 • Kryšpín
  ****

  Hlavní postava Půlnoci v Paříži pochybuje o svém intelektu, stejně jako většína protagonistů Allenových příběhů. Až do doby, kdy se dostane mezi ty, které tolik obdivuje a kteří ho natolik inspirovali, že se dal ke psaní. Najednou ožije... Jako ožíváme my při objevení něčeho nového a zároveň nepoznaného. Dil prožívá to, po čem touží většina umělců moderní doby a museli jsme se tak dívat pouze na filmy, kde se příběhy z Paříže odehrávají. Nyní k tomu stačí jediný film, díky kterému zažijeme Paříž 20. let, smích, slzy a umění. Půlnoc v Paříži.(10.7.2011)

 • novoten
  *****

  Woody je kouzelník. Jako milovník Paříže a obdivovatel starých časů jsem se ztratil někde mezi úvodními titulky a prvním dialogem. Ne že bych po nenápadné šeptandě zvěstující malý majstrštyk čekal něco jiného, ale snová atmosféra, sexy Marion Cotillard a Owen Wilson v image á la mladý Allen? Takhle se vyráží dech oddaným fanouškům. Manhattan má po více než třiceti letech neméně fascinujícího pokračovatele.(10.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace