Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Jirda_J

Film mě celkem pobavil, žádné části nebyly tak zdlouhavé, že bych musel pít kafe abych u filmu neusnul. Vtipně a výstižně byl pojat smysl toho jak některým ženám záleží na tom, aby byly každému dokonalým člověkem a aby splňovali "tabulky", které jim určují s kolika smí spát a jak to mají dělat atd. Líbilo se mi pojetí toho jak sestry oznamovali matce co se děje... velmi vtipné a ze života. 4 hvězdičky dávám proto, že mě celkem dost vadil obvyklý happyend, kterým končí každý druhý romantický film (taky se toho jednou dalo oželet). Jinak pro zasmání super :) ()

lobo87

Príjemná romantická komédia, kde mi napodiv nevadila moja "obľúbená" Anna Faris. Chvíľami tomu síce chýbala základná logika, ale na jedno pozretie (a celkom aj pobavenie) stačí... 55% ()

Mr.Keli

Další variace milostného uvědomění zabalená do příšerné povídky. Délka je největší nepřítel, jednotlivé načasování vtipů nefunguje zcela vůbec. Vtipné situace lze spočítat na prstech jedné ruky a tím pádem se na Vás valí více nudy než zábavy. Totálně nevyužitý potenciál. Viděno 2D, 40%. ()

EggO

Anna Faris a Chris Evans si me timhle filmem doslova ziskali...samozrejme, dej dojde i 5 letemu diteti hned na zacatku, odhadl jsem veskere zapletky s minimalne pulhodinovym predstihem, ale nezkutecne moc jsem se u toho bavil. Parada, doporucuju vsem, kdo si obcas radi pusti sladkej romantickej film s jednoduchym dejem a moc krasnou hereckou :-p ()

PanChodny

Z filmu, který jsem považoval za lehčí film na sobotní večer, se minutu od minuty vyklubala spíše osina v prdeli. Kýčovité hlavní postavy, děsný soundtrack a ještě horší děj, kde slovo předvídatelný vůbec nestačí. Přitom námět není vůbec špatný (i když neoriginální - např. Ghost of girlfriends past). Pro mě prostě zklamání - a to jsem ani nic nečekal!!!! ()

Charlinka

Párkrát jsem se vážně zasmála i když teda že by mezi Annou Faris, kterou asi nikdy mít ráda nebudu, a Chrisem Evansem byla nějaká chemie se říct nedá. ()

DonBraso

Od začátku víme číslo,víme jak to bude celý probíhat,ba co víc pomalu co se tam bude dít,ale film si nehraje na něco světobornýho a jede si svoje naučené,ale hlavně i trochu zábavné,tak člověk neusne při prvním setkání.Za tu Annu Faris nemůžu jít pod tři lidi,pardon :) ()

shioo

Pro mě příjemná komedie. Až se divím, že má pod 60%, protože mi přišla přijatelnější než leckteré jiné počiny... Konec vám je jasný jakmile spatříte souseda z 6A, no minimálně kvůli němu tenhle film dokoukáte do konce. What's your number pobaví, nenudí a musím přiznat, některé i obohatí... a dostane do lehké deprese možná.. zkrátka se po 102 minut nedokážete přestat soustředit na "vaše číslo". Tak snad vám do dvacítky zbývá rezerva ;) ()

PetraMishka

Průměrná komedie s pár dobrými vtipy, bohužel na Annu Faris se už moc hezky nekouká, takže to zachraňuje Chris Evans s holým pozadím ()

chrchel

Jedna z těch mála romantických komedií, které mě opravdu baví. Hlavně asi kvůli sympatické ústřední dvojici (i když Anna Faris je tu vskutku střelená.) ()

Lula.cz

Příjemná komedie, u které se dobře pobavíte. Jediné, co mi tam nesedělo, byli bývalí Ally, protože ona jako hezká holka měla štěstí na samé dost podivné existence. Ale chápu, že kdyby měla normální kluky, tak by to bylo o ničem. Ústřední dvojice mi byla sympatická od první chvíle a fandila jsem jim, aby to dali dohromady.... ()

fimler

Za originalitu dávám pět hvězdiček.Tento film se mi nějak zvláštně líbil.Nevím čím to bylo možná mojí oblíbenou Annou Faris.Prostě se mi to sakra líbí! ()

honzic

Odpočinkové pokoukání s mírně erotickými scénami, žel hlavní představitelka není žádná kráska, ale koukat se na to dá, ale koukat na to podruhé bych opravdu nemusel. Hodnocení: 35 % ()

Mustaffa odpad!

No je to sra*ka... Dementní námět se předhání s dementním scénářem. Podle mě je to absolutně hrozné a vůbec nechápu, že se u tohoto ho*na může někdo bavit.. ()

Karlos8

Normální člověk musí trpět příšerným tématem, které je zpracováno doslova katastrofálně. Ano, existují podobné typy komedií, které mají v sobě alespoň nějakou hodnotu, kvůli které to vydržíte až do poslední minuty. V tomto případě se ale příběh táhne příliš dlouho a to bez jakékoliv jiskry nebo většího zvratu. Pokud toto měla být neskutečně vtipná komedie, tak já jsem budoucí prezident USA. ()

Mikecat

Anna Faris si uvedomi ze je ....kedze spala doteraz s 19timi chlapmi. Na sestrinej zapijacke slobody spravi prehlasenie, ze 20ty chlap v jej zivote bude jej nastavajuci. Napadne ju teda ze skusi vypatrat vsetkych jej byvalych a dat s s niekym dokopy. Vacsinou trapne sem tam usmevne, pribeh celkom fajn len spabo spracovany... ()