Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

sunfreedom odpad!

Vydržel jsem asi 40 minut. Batman rozhodl, že na to opravdu dál nemám. Je to nejhorší film posledních let. Kameňák je proti tomu blockbuster. ()

Ashnobe

Neskutečná ptákovina, na druhou stranu ale moc nechápu komentáře ve stylu, že Movie 43 je nejhorší film všech dob. Pokud se předem připravíte na cokoliv, s tím, že vás jen tak něco nepřekvapí, tak se člověk docela slušně pobaví. Problémem je, že některé scénky a vtípky vyznívají dost do prázdna a celkově je jejich úroveň dost nevyvážená. Osobně se mi z nich líbila tak půlka. Takže nic úžasného se nekoná, ale žádná hrůza taky ne. ()

sWONDER

Totálna fantazmagória! Nechápem ako sa podarilo dostať tak zaujímavú a úspešnú zostavu do takto neskutočného úletu. Ono by to vlastne nebolo ani tak zlé, keby boli príbehy zoskupené inak. Totižto hneď prvá story je neskutočná pičovina a mal som 100 chutí s tým seknúť (možno keby bol rozbeh miernejší by to bolo znesiteľnejšie).Tato myšlienka ma ešte napadla no našťastie až pri poslednej a to som zas nejako predýchal. Inak zopár nápadov je naozaj výborných a hlavne s odstupom času sa na tom zabávam. Cele je to taká šialená uletená hovadina že nechápem ako toto mohlo vôbec vzniknúť a hlavne s takou posádkou. No nič, za zopár naozaj podarených vtípkov a za odvahu som ochotný ísť „AŽ“ na dve. ()

Lilien

ja mám celkom rád takéto filmy ktoré sa skladajú s malých príbehov ,hrá v nich kopec známych hercov, netvrdím že mám rád aj tento film. Ale v konečnom dôsledku som sa na niektorých krátkych filmoch pobavil, iné boli poriadne nechutné,v niektorých bola skrytá myšlienka a niektoré boli proste iba nechutné a trápne. ()

ANTYCHRYST

To je slátanina... Čekal jsem teda trošku lepší zábavu, krom sracího příběhu, starostlivejch rodičů, který doma vychovávaj svojeho pubertálního synka a pána s koulema... to je teda slabost. Nechápu, jak mohli překecat tolik známejch hereckejch tváří do takového sračkafilmu.. 30 % a velké zklamání. ()

TommyDiamond

??????? Co to kurva bylo? Nový rozměr zábavy, který se šíří Hollywoodem? Povídkový film, který se snaží vysmívat a sám sklízí výsměch. Tolik hvězd v jednom filmu? To přece přináší smůlu… Jediná dobrá povídka byla ta první ve které má Hugh Jackman koule víš, než jsme zvyklí. Metafora tohoto příběhu na mě zabrala a pobavila mě. To co následovalo po této scéně bylo nekoukatelné, hloupé, povrchní a naprosto nevtipné..... ()

dannyd14 odpad!

Zrodil sa nový kráľ odpadu, ktorý sa dá vystupňovať rovnako, ba až za hranice Disaster Movie. Nulová myšlienka, nulový potenciál, nespočetné množstvo fekálií a absudností až sa z toho tvoria vrásky na čele a pot steká neúrekom. Iróniou osudu je, že film nezachraňujú (a ani žiadny pokus nie je viditeľný) známe hollywoodske hviezdy, čo som silne podcenil. Najväčšia drzosť je nielen vymyslieť a natočiť toto "MOVIE", ale ešte to aj uviesť do kín. Scary Movie 5 je oproti tomuto nadpriemer. ()

lysohlava

pecka jako blázen, nechápu tak nízké hodnocení... Nebo možná chápu :)) ...Komu se to líbilo, zkuste Onion Movie a Pain and Gain ;) ()

Miagy

takisto nerozumiem takému nizkemu hodnodnoteniu, JE ocividne ze ide o parodiu a nie o vaznu komediu. Ja som sa pobavil ako davno nie, niektore poviedky boli o nicom, ale vacsia polovica ma vyborne pobavila.... ()

Voorhees

Na počátku byly tak 3 gramy kokus a žváro trávy o veliksoti bejzbolové hole. Pak se přidala nuda a fantazie člověka jenž byl zvrhlejší než kosinor na druhou. A tak vznikl tento filmový počin. Nikdy jsem neviděl větší haluz. ()

kenny987 odpad!

Mám rád humor ve všech odvětvích, ale tohle bylo na mě moc. Je to komedie, ale jestli jsem se u toho smál, jsem nepostřehl. Po první scéně s koulemi na bradě jsem si říkal, že to nejhorší je za mnou. Mýlil jsem se! Jediné co se povedlo a vystihlo můj pocit, byl konec, kdy už bohužel těch 90 minut nemohu vrátit zpět. Jediná scénka, o které mohu říci, že stála za něco, byla scéna s leprikónem, ale i přesto jsem nikdy ještě neviděl tak špatný film s tolika dobrými herci. ()

jadran90 odpad!

Film nemá hlavu ani zadek. Takže nepřístupné děti, lekce první. Existuje několik typů filmů. Třeba komedie se vás snaží rozesmát. Tohle není komedie, ale zcela nová kategorie, říkejme jí třeba zvracečka, která vás nutí vyvrhnout předražený popcorn zpět do kelímku. Možná se mýlím, ale většina diváků nerada zvrací. Kromě mládeže jsou evidentně nepřístupné též režie, scénář, rozum. Hlavně by mě zajímalo, na co tvůrci zlákali všechny ty hvězdy. Ony se u toho alespoň bavily. ()

Colchack

(Slušne povedané) viac uletený film som už dlhé roky nevidel.Tento film rozdelí ľudí do dvoch táborov, jedni budú tí, ktorí ho vypnú po 10 minútach a druhí, ktorí si ho so smiechom a slzami v očiach užijú až do konca :D Mne sa to docela páčilo - resp. niektoré z príbehov.... ()

Sharinka

Ach jo....některé příběhy vynikající, že by zasloužily minimálně pět hvězdiček, jiné naopak trapné až hrůza. Navíc se film objevuje s dvěma alternativními příběhy, které jsou naprosto rozdílné a já bohužel nejspíš viděla ten horší. Ale rozhodně to stojí za to vidět. Netradiční film, který alespoň místy značně pobaví. ()

Skratchy

S fekálním humorem se musí umět.Budto to skončí dobře a z filmu se stane dobrá komedie, nebo to skončí fiaskem.Tady to skončilo fiaskem.Jedna hvězda za celkem dobrý obsazení i když nechápu, jak na to třeba Gere a Thurmanová mohli po přečtení scénáře kývnout. ()