sedm.1

Muži v naději je další z řady „odlehčených“ dramat, kdy se nám tvůrci snaží naservírovat „běžný život“, což podle nich tedy zřejmě znamená, že všichni šukaj se všema, nevěra je zcela běžná věc, v tomto případě dokonce i v podstatě drží veškeré vztahy nad vodou, všichni jsme hajzlíci, nevěrníci, podfukáři a já díky všem těmto scénářům ze života najednou zjišťuji, že mé celoživotní přesvědčení o mém volnomyšlenkářství jsem si vlastně celou dobu jen namlouval, neboť ve skutečnosti jsem jeden z největších puritánů a konzervativců, který kdy v těchto krajích žil. Ve výsledku to tedy opět dopadlo tak, že místo abych se pobavil, uvolnil se a relaxoval u příjemné české komedie, tak jsem místo toho dostal od českých filmařů jako dárek jen další koňskou dávku deprese, pohrdání a znechucení. Ano, nejspíš to tak v naší společnosti skutečně funguje, ale proč na to mám do prdele ještě čumět v kině či televizi. Copak tu neexistují normální náměty, kde by se pořád jen dokola neřešil celonárodní grupáč? No, snad už těmto filmům konečně brzy odzvoní a já tu ze sebe budu moct přestat dělat takový prudérní hovado, ale názory některých českých tvůrců na život mě vážně odbourávají. Jinak jde ale až na tu základní myšlenku o docela příjemnou podívanou, se sympatickými herci, především pak ústřední pánské duo je centrem zábavy celého filmu, nekompromisně vyzbrojenou Vicou Kerekes, několika opravdu vtipnými hláškami a vážně vychytanými scénami, s docela odsípajícím dějem bez vyloženě hluchých míst, prostě český filmový průměr, ale vážně, páni autoři, takto o vztazích UŽ SKUTEČNĚ DOST! ()

coscarelli

Tak dlho som sa snímku veľkým oblúkom vyhýbal,az nastal deň kedy sa premietol skrze moje očné bulvy. Samozrejme na popud mojej neznejsej polovice.Bol to boj,presviedčanie,zlomila ma a nielen ona ale aj muži v nadeji. Ale ako u mňa zvykom býva, o5 som neoľutoval. Čiže velmi v pohodovom stave som skončil,tak ci tak kŕče v kutikoch ustnych mi ostali, i branici s dal trocha zabrať. Ano,ale skutocne,nie vplyvom davu :) Čisto čistá práca , priamočiara zábava pre veľkých a väčších. Bolek je sympos,veru bál som sa nejakých trapnosti,ale tie nechal scenárista na ulici pri popolnici ,nie na klavesnici. I dej ..prevrátil ma párkrát nečakane,ked človek neočakáva,hviezda hore. Myslim ze i tak ,od (ne)podobnych filmov,ci uz su muži v ruji,ci ženy v pokušení dám ruky inam,lebo by som očakával a.. s týmto počinom je JA Velice spokojny a prekvapkany.. (Nevera mi nič nevravì) ()

Sdoom

Ultimátní hovadina, která nedává žádný smysl, není vtipná a jejíž jediným plusem jsou dobře vybrané herečky do svých šablonovitých rolí. Závěr asi scénárista vymyslel v nějakém deliriu. Ženy v pokušení jsou oproti tomuto poklad. (Blu-ray) ()

ryoga

Celkom príjemná komédia v ktorej sa v istom momente (dosť silnom na komédiu) stane dráma ale to len do času kým sa nepríde na to kto koho podvádza... ()

bari68

Sonet na neveru? Názor na ňu, či už taký alebo onaký je v tomto prípade vedľajší, bo ten hlavný prvok v ktorom spočíva komédia je tu vystihnutý a dokonale funguje.Bavil som sa,bodka. ()

MARTIN*I

Já musim říct, že jsem se kvalitně bavil, humor Macháčka a Polívky mě jen tak neomrzí a i když je to trochu choulostivé téma a je to zde úmyslně nadnesené tak je v tom i pravda pojatá s velkou dávkou nenuceného humoru.. Je jasný, že některé scény jsou tam trochu navíc a možná až moc přehnaně podaný, nicméně na českej průměr je to nadstandard. Na večerní pobavení a odlehčení, u čehož můžete vypnout, jako dělané.. ()

Ragdoll

Abych se přiznal, byl jsem příjemně překvapen. Očekával jsem naprostou ztrátu času a litování peněz za kino, žádná z těchto věcí se ale nekonala. Ani nevím, jaký žánr bych k filmu uvedl, jelikož u komedie se musím nesčetněkrát hlasitě zasmát, aby svůj titul získala oprávněně a byl jsem velmi překvapen, když lidé v kině opakovaně dostávali obrovské výbuchy smíchu: párkrát jsem se pousmál, ale to je asi tak všechno. Další věc, co mi celkem vadila byla Éva, bylo tomu tak v Románu pro Muže a tady taky: tu slovenčinu naprosto nemůžu vystát a zkuste si poslouchat něco tak iritujícího dvě hodiny v kuse (tím vůbec nechci urazit případné slovenské občany čtoucí tenhle komentář). Kvůli tomu hvězda dolů a i když se mi nezamlouvalo více věcí, například Macháčkovo neohrabané vystupování nebo nepovedený soundtrack, Polívka to hravě vynahradil: do jeho role by těžko hledali někoho vhodnějšího. Bavil jsem se, a to je hlavní. 70%. ()

Wally

Já se opravdu u tohoto filmu velice dobře bavil...Macháček s Polívkou jsou velmi dobří herci a slečna Kerekes jim dobře sekunduje. Možná nejde s hlediska intelektu o super snímek a ono to asi ani nebyl účel. A myšlenka, která tu spoustu lidí popuzuje? Totiž, že nevěra je fajn pro utužení vztahu...proboha trošku nadhledu... ()

Nassau

Příjemná komedie. Po dlouhé době jsem našel odvahu na český film a rozhodně nejsem zklamaný. Pár much bych tam našel, ale nebudu si kazit náladu. (60%) ()

Herráček

Po dlouhé době něco, kde mi pan Macháček přišel o kus snesitelnější než obvykle (ale zase ne o moc velkej...) a dokonce i Bolek Polívka měl jisté kouzlo... Dozajista, čtyři hvězdy jsou až dost, ale na české poměry mi to přišlo více než ucházející - v řadě dalších oněch rádoby komedií... ()

-Dawe-

Svižnější, vtipnější a milejší, než Ženy v pokušení a to o hodně. Macháček a Polívka jsou opravdu dobrou kombinací a oba se své role zhostili velice dobře. Ani nepamatuji, kdy jsem naposled slyšel v Českém filmu tak nádhernou hudbu. Vejdělek má u mě za tento snímek veliké plus. 85% ()

Billie777

No vida, vždyť mi vlastně komedie dělat docela umíme. Vejdělek patří k těm, kteří komedie umí. Není to sice nic světoborného ale je to povedené. Dokonce se mi to líbilo i víc než Ženy v pokušení. Bylo to prostě super. Komedie s tématem nevěry mám ráda, rozhodně mě tohle téma nijak nepohoršuje jako některé diváky a co je hlavní, u tohohle filmu jsem se prostě bavila. Smála jsem se a to je u komedie podstatné. Prostě vypnout mozek a bavit se nad povedenou komedií, to je to, co mám ráda. Další plus jsou herci, poměrně neokoukané herečky Petra Hřebíčková a Vica Kerekes. A samozřejmě nesmím opomenout tradičně skvělého Jiřího Macháčka. ()