Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

Lilien

cyklo-massenger je to najcool povolanie, a zároveň je nebezpečnejšie než policajt ,hasič či vojak. Nuž čo ja mám jazdu na biku celkom rád a túto rýchlu no vcelk priemernú jedno-hubku som si užil. ()

Clark_Kent

Pěkný řemeslně natočený filmek! Joseph Gordon-Levitt je vycházejcí hvězdička a jde mu to na výbornou a Michael Shannon na toho jsem zvědavej v roli Zoda v Man of Steel. ()

john.h

Takova chujovina o nicem, ktera je ale celkem zabavna. Mezi zanry mi chybi komedie, protoze v tom bylo celou dobu neco jako cerny humor. ()

TommyDiamond

Tento film kde kola byli rychlejší něž auta........a auta rychlejší než chodci se mi ze začátku docela líbil. Ovšem ta neustálá jízda vás omrzí. Jak venku na kole, tak i doma u televize. Dosti humorné bylo, že při mluvení kolistů před handsfree utichl hluk newyorských ulic. Když vezmu film jako celek, tak v mém pomyslném sítu hodnocení uvízly tři hvězdy. Nenudil jsem se, příběh odsejpal a nějakou tu nuanci už člověk zkousne.... ()

ari1

Tak podle trailerů se to tvářilo dobře a taky to pro jednou i dobře dopadlo, střih, kamera všechno supr. Jízda městem má spád a těch 90 minut je akorát. Mě se líbilo a doporučuju. ()

Bezmenny

Samozrejme, že to nemá žiaden napínavý príbeh ani nejaké extrémne prekvapenia, či pointy. ALE...tie zábery!! Prakticky som čakal na každú križovatku- kto videl, rozumie, kto nie, nech si pozrie a pochopí. Chuťovka. ()

sWONDER

Originálny "akčný thriller". Už som videl naháňačky na rôznich dopravných prostriedkoch, ale na biku nie. Utečie to ako voda vďaka neustálej akcii, ktorá však nie je až taká akčná. Shannon slizký, ale suchý záporák a Gordon -Levitt borec( checkovanie možnosti trasy nemalo chybu). Nenudil som sa. ()

Zombiepod

Toto je ono! Obrovské prekvapenie, kde som očakával bežnú priemernú sračku (asi podľa hodnotení), no dostal som parádnu svižnú jazdu s príjemným príbehom s postupom založeným na úsmevných náhodách. Netradične a precízne natočená oddychovka, kde si herecký trón delia vždy výborný Levitt a nenapodobiteľný záporák Shannon. Niektoré scény by si síce zaslúžili trochu dotiahnuť skrutky (dolámaný Wilee skáče na bajku ako zázračne uzdravený a pod.), ale inak niet príliš čo vytknúť. ()

beso74

Asi také uspokojenie, ako po zabitej hodinu a pol, počas ktorej som sledoval rovinatú etapu Tour De France, Wilee sa snaží, duje do pedál, čo mu nohy a pľúca stačia, ale väčší ako druhy stupeň na mojej 5 hviezdičkovej prehadzovačke to nebude. ()

Snathoras

Na tenhle film jsem se po shlédnutí traileru nemohl dočkat...ani vlastně pořádně nechápu proč xD jednalo se sice o docela originální film, ale ničím převratný nebyl...ale stejně byl super :P (takový job v NY bych si klidně nechal líbit :) ) ()

departed

To měla bejt komedie nebo vážně branej thriller či co? Jestli to takhle v NY opravdu chodí, tak bych tam rozhodně bydlet nechtěl. Na silnicích neustálý troubení, protože autům vjíždí do cesty pořád nějací zasraní poslíčci na kolech. Pff, nuda jaxviň. Myslím film. Jediná Shannonova psycho-debilně-zábavná role byla... zábavná, jenže to je vše a je to kurevsky málo na devadesát minut. ()

.killer.

Parádní akční film, který vybočuje z řady hlavně díky zaměření se na messengery. Honičky na kolech rušnými ulicemi New Yorku jsou neokoukané a zábavné. Ačkoliv příběhová linka ničím zvlášť nepřekvapí, akce a povedené vizuální zpracování tento nedostatek s klidem vyvažují. Za mě jednoznačně palec nahoru! ()

Bezda22

Tady to šlape :-D. Ten film jede tak rychle jako Gordon-Levitt. Na thriller to nemá moc zápletku, ale slušnej a rozhodně zajímavej akčňák to je. Ale nechám na třech hvězdách ()

Lavinia

Film hlavně pro nadšence-kolaře nebo humanisty a bojovníky za lidská práva. Velice průměrný děj, průměrné charaktery i dialogy. Prostě číňanka si chce dovézt za peníze synka a zlý gamblerský polda se je jí snaží ukrást, kolaři, co mají doručit její zásilku si mezi sebou taky trochu vyřizují účty, do toho policajti v roli trochu blbů, hádejte, jestli bude happy end. Samozřejmě bude. ()

dkas

Taková jednohubka, která moc neurazí. Je to teda předvídatelné až hrůza, dialogy a příběhěm taky o ničem, ale má to drive a šlape to pěkně :) ()

Najt

Oddychovka na všední večer, kdy člověk přijde domů, rozvalí se na gauči a nemá náladu ani sílu přemýšlet nad zbytečně složitým filmem. Stačí si udělat pohodlí, dát nohy nahoru, pustit a tu hoďku a půl se pobavit nad příjemnou a jednoduchou jízdou s miniaturní zápletkou. ()

hazdrova

Ja takéto typy filmu pozerám veľmi rada. Je to taká večerná pozeračka s rodičmi, nič náročné, nič komplikované ale akčné a chytľavé. Presne môj štýl. 4* ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)