Každou noc miliony lidí usínají s tím, že změní svůj život a že zítra udělají něco konečně jinak. Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací do Číny, kde zařizuje výrobu zboží pro své zákazníky. Získá zakázku od člověka, který mu není úplně sympatický, ale přesto se pustí s vidinou zajímavého výdělku do práce. Mezitím si na dálku před návratem domů domluví několik schůzek naslepo a věří, že možná potká někoho, kdo mu změní život. V Česku zjistí, že zkazil celou zakázku a má jen několik dní na to, aby věci uvedl do pořádku. Svých schůzek naslepo se ale nevzdává i přesto, že to jeho nejlepší kamarádka Tereza nevidí ráda. Petr vyráží na cestu napříč republikou, aby objevil nové přátele a přitom zjistil, že se neobejde bez těch, kteří jsou mu nablízku odjakživa. Na cestu, která mu možná změní život a kde si uvědomí, že před problémy nemůže utíkat věčně, protože ty si jej vždy nakonec najdou. A protože všechny důležité věci jsou v našich snech, je možné, že se splní i ten Petrův. Zejtra napořád je film o nás všech. O našich snech, o změnách v životě, které chceme udělat, ale často se jich bojíme. Film o přátelství a setkáních, která nelze čekat. Film o svobodě a touze cestovat a přitom vědět, že se máme kam vrátit. (Falcon)

O.W.Grant

Po technický stránce tomu nic nechybí. Obraz a zvuk jsou velice nadprůměrný, nenapadá mě moc českejch filmů, který by se s tím daly srovnávat. Výběr herců se povedl, Batěk i jeho filozofování fungujou bez problému, stejně tak Blažek, kterej mi jinde často dost vadí. Vica trošku přehrává, ale pořád se na ní dobře kouká a Klára Issová tu nemá chybu. Tak proč je děj roztříštěnej, epizodickej (to je častej problém road movie, ale většina ty epizodky umí mnohem líp poslepovat) a plytkej? Je tu několik zábavnejch scének (naproti tomu týpek s motorovkou mi přišel úplně zbytečej), ale absence silnější dramatický linky filmu dost ubližuje (a románek s Vicou jí nenahradí). Zejtra napořád by si prostě zasloužilo mnohem lepší, propracovanější a drsnější scénář. Trochu ubrat komedie a víc přidat dramatu. ()

Martin741

Rudolf Havlik si bude len filmarsky debutant, ale musim napisat, ze film je zrucne natoceny, akurat tych road vyletov mohlo byt viac, hned by som poskocil s hodnotenim. Takto to posobi dost naivne, lebo doslova "za rohom" je Brno, Ostrava, Plzen a Praha, to mi dost nesedi. Namet a scenar su priemerne, ale film dokaze miestami dobre odsypat a dialogy su na urovni. Pozeral som hlavne kvoli sexici Vici Kerekes, ktora je proste prudko sukezna samyca. 56 % ()

Crawler-D

Hned po úvodním proslovu Petra Krause, že "Všechno nejdůležitější je v našich snech," mělo vyprávění zabrzdit a nasadit aspoň jednu oduševnělou postavu, která by řekla "Wait WHAAAAT?!", aby tuhle motivační rádoby mantru přesnou ranou na direkt potopila. Nezachrání to ani jedna fakt nemožná automobilová honička nebo závěrečný běh na letiště, který sice (SPOILER) nikam neústí, ale hned nato jsou už ale šťastný pár, aniž by to mělo logiku. Stejně jako nemá logiku, proč najednou postava Vicy Kerekes chce Petra Krause, i když se znají od dětství a když zrovna teď ji předvádí nejpříkladnější machismus v podobě několika rand naslepo, která chtěl ukončit v posteli. A vyřešení problému se špatnou dodávkou triček? Dogs Ex Machina. A ještě bychom se mohli pobavit o stopaři s pilou v ruce, ale byla by to už ztráta času. ()

PROCESOR

Geniální blogger Rudolf Havlík přichází se svou prvotinou...Všechny důležitý věci jsou v našich snech,....A možná potkám někoho, kdo mi zítra změní život.. Téma je hodně dobrý.Ne o trička opravdu nejde. Existuje přátelství mezi muži a ženy? Myslím, že ne, vždy čeká jeden víc a může lhát všem a všemu, ale sebe neošálí. No ono si zkuste kamarádit s Kerekes....Zatím co je tohle nereálný postava Blažka nikoli. A jsem za něj moc rád, někomu komu můžete zavolat kdykoli a řešit s ním cokoli. V některých momentech mi přišel film fádní, ale jen na chvilku. Nemáme rádi hollywoodský konce a vysmíváme se jim, ale Spoiler- u tohoto snímku, bychom byli zklamaní kdyby to skončilo jinak ne? I když teď mě napadá, že jak se otočil za tou holkou...- S! 4x dávám především proto, že Ruda je na začátku a všichni víme, jak jsou začátky těžký. ()

zette

Zacatek nevypada spatne, postupem casu jsem ale nabyl dojmu, ze tvurci nevi, kam dal... Ani romantika, komedie, drama, nic neni dotahnute do konce. ()

campix

Zejtra napořád je film plný zajímavých nápadů a také některých kvalitních složek, který je v mých očích žánrově rozkročen tak, že nefunguje žádná z jeho částí. Začátek vypadá jako čisté drama, které ve finále skončí jako dementní road movie plné bolestivých dialogů a nelogického chování jednotlivých postav. Ukázkovým příkladem je Vica Kerekes, jejíž postava se chová s prominutím jako naposto vylízaná kráva. Technicky je film na výborné úrovni a jeho hudební stránka je také skvělá. Bohužel zažijete i spoustu bolestivých chvil, který zážitek kazí. ()

pankreminek

Vzhledem k tomu, co z českých filmů jsem v poslední době viděl a jaký neskutečný kokotiny to byly, tak jsem chtěl bejt co nejmíň kritickej, zvlášť když to byla ta světová premiéra. Námět docela dobrej, příjemná kamera, dobrý obsazení a výborný herci. Ani to filozofování mi nevadilo, vlastně se mi to i docela líbilo. Samozřejmě by se toho dalo dost vyčíst, jako třeba pitomý dialogy (i když oproti Příběhu Kmotra je to uplnej Woody), ale já si zapomatoval hlavně pozitiva. Některý scény byli fakt perly, jako třeba kleptoman Přeučil nebo omračování Rudy z Ostravy. Jsem rád, že tam hrála Vica Kerekes, protože v českých filmech s ní se je aspoň na co koukat, když už to je o hovně (Zejtra napořád náhodou není tento případ) a navíc je skvělá herečka. ()

Radiq

No, podle traileru jsem od toho čekal něco uplně jinyho. V Číně se to odehrává fakticky jenom pomálu a většina těch jeho životních peripetií jede pěkně po Česku. Na jednu stranu musim řict, že několikrát se tam objevila docela dobrá sranda (nemusim tady rozmazávat roli, kterou vtipně ztvárnil Ruda z Ostravy nebo divočák nebo dalši individua). Ale na druhou stranu to bylo dosti neuvěřitelny a lidově řečeno jsem jim to nežral. Přeučil nebo Lábus nám zastoupili tu starší generaci (a obzvlášť Přeučil je mladejma hodně podceňovanej). V hlavní roli Batěk, Kerekes a Blažek byli všichni dobři a to je tak všechno. Děj prostě nezaujal, všechno ostatní docela jo, ale žádny nadšení není... ()

dr.fish

Tak tohle ne. Postava, jeho vnímání světa, věty, které mu padají z úst, chování, nic z toho se nepodobá člověku. Nedá se tomu věřit ani minutu...20% ()

sator

Slabý, scénář, dialogy, výkony, námět, hudba... Rudolf Havlík pro nějž se jednalo o filmovou prvotinu, a protože nemá filmové vzdělaní, přiznal že o filmové režii a řízení filmového štábu nevěděl defacto nic. ()

panMartin odpad!

Marně uvažuji co jsem v tomto filmu viděl dobrého a bohužel mne nic nenapadá. Je absolutně nemožné film ohodnotit jinak než odpadem. Korunu filmové stupidnosti nasazuje pokus o jakéhosi ganstera, kterého hraje "Ruda z Ostravy". Je to totiž nuda těžce o hovně. Co český film to hovadina. Opravdu nechápu, proč se točí takovéto filmové nesmysly a také nechápu ty kteří do takového nesmyslu investují peníze... ()

Johnny.ARN

To je taká neskutočná vata!! Ruda Z Ostravy nedal ani jednu hlášku, asi prvý film, kde Vica neukázala tie svoje štvorky, len nejaká spleť príbehov a historiek navlečená na akože dej. Kameňákovský štýl, ale to aspoň baví. Toto nevyšlo, škoda. Za jednu peknú myšlienku a beh cez letiskovú halu na ihličkách 1 z 5 ()

LadyPupu

A máme to tu zase. Osudová žena opět v podání slovenské herečky a to pokud možno zrzavé. Když nemá čas Čvančarová, vrazíme k hlavnímu hrdinovi Slovenu. Nějak na to mám poslední dobou štěstí. Na druhou stranu mi tady Kerekes vadila míň, než obvykle. Milým překvapením pro mne byl Batěk a po delší době i Blažek. Tady mu to sedlo. Skvělý pan Přeučil, který i na malém prostoru dokázal zahrát parádní roli. Celkově mne tenhle snímek dost mile překvapil a pobavil. Některé hlášky neměly chybu: "Když mlčí chlap - přemejšlí. Když mlčí ženská - je nasraná." Dávám s čistým svědomím za 4. ()

Sfinkter

Velmi slušné zpracování s dobrými hereckými výkony, minusem byly obrazové efekty, slabá pointa a paradoxy hlavního hrdiny - celá psychologie hlavní postavy si určitým způsobem protiřečila. Velkými plusy naopak Klára Issová a nevídaný soundtrack. ()

Lachtaan

Jsem ohromně rád, že pořád i v české kinematografii existuje spoustu poměrně neviditelných filmů, na které prostě musíte narazit náhodou a úplně nechtěně si je oblíbit. Žádná reklama, žádná doporučení. Jen jedno velmi dávné páteční odpoledne a zcela neovlivněné kliknutí na náhodný český film. A hle, vyklubala se z něj tragikomedie, která se mi nemálo zalíbila. Ale zrovna Zejtra napořád trefně podtrhuje pravidlo, že na první zhlédnutí je vždy pohled na onu věc úplně jinačí než v případě opakovaček. ()

Mrkvič odpad!

Film jsem vypnul po deseti minutách a nezdráhám se o ohodnotit. Hlavně proto, abych si ho nedej bože znovu nepustil. V prvních deseti minutách nedává nic smysl. Každá (ale fakt každá, možná až na ten nejvzdálenější komparz) postava se chová totálně nelogicky. Náznak humoru je, když hlavní hrdina jede v malém sprchovém koutu prdelí po skle! No ale hlavně ta kombinace naštvaný mafián a schůzky naslepo, to jsem nedával. Žádné propojení. Spíš naopak. ()

DonHUS

V podstatě je to hrozná blbost složená ze scén, které nejsou pro hlavní děj vůbec důležité. Naštěstí má Zejtra napořád na české poměry dobrou kameru i hudbu, sympatické herce a minimum trapných vtipů. Ubrat přechytralé voiceovery, přidat lepší děj a bylo by to lepší. Ale i tak celkem oukej na tři hvězdy. ()

Cushing

Profesionálně nasnímaný a mohutně ohudebněný guláš, film se špatným castingem, nulovým charismatem hrdiny a asi i nulovou dramaturgií. Jako by si nějaký nezvedený fracek vyvzdoroval na pracháčích film. Magnusek to není, má to své vtipné momenty, ale dlouhé leda na reklamu. A děj a pointy tak zhovadilé (využití triček, využití Vicy, využití Kláry), že jen za to by si divák rád nechal vyplatit vstupné zpět. Sympatické dílko? Do dvou třetin i ano. Od strašlivé svatby to šlo rychle mezi všechny mrtvé pulce, co jich máme ve sklenicích už nastřádno... ()

geklon

Malomrdka. Nic víc. Hrajem si na to, že jsme jako světový. Pár záběrů z Číny a pak zbytek filmu plácáme maločecháčkovskou placentou, která se vyvržená válí pod stolem už roky. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015

29.04.2015

49. MFF KV – záblesky ze soutěžních sekcí

49. MFF KV – záblesky ze soutěžních sekcí

05.06.2014

Po tiskové konferenci zaplavily web MFF KV v intervalu pouhých pár minut dlouho očekávané programové zprávy. Hlavní festivalový program přinese sedm světových a pět mezinárodních premiér. O… (více)